Klasa Okregowa juniorów starszych gr.I

     Godzina   Termin  1 -   29  sierpień  2009 r.  - sobota

      13:00    HEKO Czermno                   - SPARTA Kielce                  10 : 1         
      13:00    SKAŁA Tumlin                   - ZRYW Łopuszno                   4 : 1         
      13:00    NIDZIANKA Bieliny              - GKS Rudki                       0 : 6         


 
Godzina Termin 2 - 2 wrzesień 2009 r. - środa 17:00 NIDZIANKA Bieliny - CZARNOVIA Kielce 1 : 1 17:00 SPARTA Kielce - SKAŁA Tumlin 1 : 3 17:00 GKS GRÓD Ćmińsk - HEKO Czermno 4 : 5 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - MKS Stąporków 3 : 0
Godzina Termin 3 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 11:30 ORLĘTA II Kielce - SPARTAKUS Daleszyce 0 :18 13:00 SKAŁA Tumlin - GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 1 13:00 NIDZIANKA Bieliny - ZRYW Łopuszno 0 : 1 13:00 GKS Rudki - CZARNOVIA Kielce 2 : 2
Godzina Termin 4 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 ZRYW Łopuszno - GKS Rudki 1 : 0 15:00 SPARTAKUS Daleszyce - HEKO Czermno 4 : 2 Godzina Termin 4 - 13 wrzesień 2009 r. - niedziela 10:00 SPARTA Kielce - NIDZIANKA Bieliny 5 : 2 13:30 MKS Stąporków - ORLĘTA II Kielce 9 : 1
Godzina Termin 5 - 16 wrzesień 2009 r. - środa 16:30 HEKO Czermno - MKS Stąporków 2 : 3 16:30 SKAŁA Tumlin - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 2 16:30 NIDZIANKA Bieliny - GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 6 16:30 GKS Rudki - SPARTA Kielce 1 : 3 16:30 CZARNOVIA Kielce - ZRYW Łopuszno 2 : 0
Godzina Termin 6 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 SPARTA Kielce - CZARNOVIA Kielce 1 : 2 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - GKS Rudki 3 : 2 13:00 MKS Stąporków - SKAŁA Tumlin 3 : 0 16:00 ORLĘTA II Kielce - HEKO Czermno 1 :10
Godzina Termin 1 - 23 wrzesień 2009 r. - środa 16:00 ORLĘTA II Kielce - GKS GRÓD Ćmińsk 2 : 2
Godzina Termin 7 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 SKAŁA Tumlin - ORLĘTA II Kielce 8 : 0 13:00 CZARNOVIA Kielce - GKS GRÓD Ćmińsk 3 : 1 13:00 ZRYW Łopuszno - SPARTA Kielce 3 : 0 Godzina Termin 7 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela 16:00 SPARTAKUS Daleszyce - NIDZIANKA Bieliny 17 : 1
Godzina Termin 8 - 3 październik 2009 r. - sobota 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - ZRYW Łopuszno 2 : 0 13:00 GKS Rudki - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 6 13:00 MKS Stąporków - NIDZIANKA Bieliny 4 : 3 Godzina Termin 8 - 4 październik 2009 r. - niedziela 10:00 HEKO Czermno - SKAŁA Tumlin 4 : 0
Godzina Termin 9 - 10 październik 2009 r. - sobota 13:00 NIDZIANKA Bieliny - ORLĘTA II Kielce 6 : 0 11:30 GKS Rudki - MKS Stąporków 2 : 4 15:00 SPARTAKUS Daleszyce - CZARNOVIA Kielce 5 : 0 13:00 SPARTA Kielce - GKS GRÓD Ćmińsk 3 : 4
Godzina Termin 11 - 24 październik 2009 r. - sobota 13:00 NIDZIANKA Bieliny - SKAŁA Tumlin 2 : 5 13:00 GKS Rudki - HEKO Czermno 6 : 2 13:00 CZARNOVIA Kielce - ORLĘTA II Kielce 5 : 1 13:00 ZRYW Łopuszno - MKS Stąporków 3 : 4 14:00 SPARTAKUS Daleszyce - SPARTA Kielce 9 : 0
Godzina Termin 12 - 31 październik 2009 r. - sobota 09:00 GKS GRÓD Ćmińsk - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 4 10:00 MKS Stąporków - SPARTA Kielce 1 : 1 13:00 HEKO Czermno - CZARNOVIA Kielce 1 : 2 Godzina Termin 12 - 4 listopad 2009 r. - środa 13:30 ORLĘTA II Kielce - ZRYW Łopuszno 5 : 4
Godzina Termin 13 - 7 listopad 2009 r. - sobota 12:00 CZARNOVIA Kielce - SKAŁA Tumlin 2 : 1 12:00 ZRYW Łopuszno - HEKO Czermno 1 : 7 13:15 ORLĘTA II Kielce - SPARTA Kielce 6 : 4 12:00 GKS GRÓD Ćmińsk - MKS Stąporków 2 : 6
Godzina Termin 10 - 14 listopad 2009 r. - sobota 12:00 ZRYW Łopuszno - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 3 W 12:00 MKS Stąporków - CZARNOVIA Kielce 4 : 0 13:00 ORLĘTA II Kielce - GKS Rudki 3 : 3 12:00 HEKO Czermno - NIDZIANKA Bieliny 3 : 0 W
Godzina Termin 12 - 21 listopad 2009 r. - sobota 11:00 SKAŁA Tumlin - GKS Rudki 2 :10
Godzina Termin 14 - 27 marzec 2010 r. - sobota 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - ORLĘTA II Kielce 6 : 0 13:00 GKS Rudki - NIDZIANKA Bieliny 5 : 1
Godzina Termin 15 - 6 kwiecień 2010 r. - wtorek 13:00 CZARNOVIA Kielce - NIDZIANKA Bieliny 6 : 0 13:00 SKAŁA Tumlin - SPARTA Kielce 3 : 3 13:00 HEKO Czermno - GKS GRÓD Ćmińsk 2 : 4 13:00 MKS Stąporków - SPARTAKUS Daleszyce 2 : 1
Godzina Termin 16 - 10 kwiecień 2010 r. - sobota 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - SKAŁA Tumlin 4 : 0 13:00 CZARNOVIA Kielce - GKS Rudki 3 : 0 Godzina Termin 16 - 19 kwiecień 2010 r. - poniedziałek 17:00 ZRYW Łopuszno - NIDZIANKA Bieliny 3 : 0 W
Godzina Termin 18 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 13:00 MKS Stąporków - HEKO Czermno 2 : 2 11:00 SPARTAKUS Daleszyce - SKAŁA Tumlin 4 : 0 13:30 SPARTA Kielce - GKS Rudki 1 : 7 13:00 ZRYW Łopuszno - CZARNOVIA Kielce 0 : 1 Godzina Termin 18 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - NIDZIANKA Bieliny 2 : 2
Godzina Termin 14 - 27 kwiecień 2010 r. - wtorek 17:00 SPARTA Kielce - HEKO Czermno 1 : 1
Godzina Termin 16 - 28 kwiecień 2010 r. - środa 17:00 SPARTAKUS Daleszyce - ORLĘTA II Kielce 8 : 2
Godzina Termin 19 - 1 maj 2010 r. - sobota 13:00 CZARNOVIA Kielce - SPARTA Kielce 1 : 1 13:00 GKS Rudki - GKS GRÓD Ćmińsk 10 : 1 13:00 HEKO Czermno - ORLĘTA II Kielce 3 : 2
Godzina Termin 20 - 8 maj 2010 r. - sobota 12:00 ORLĘTA II Kielce - SKAŁA Tumlin 3 : 4 13:00 NIDZIANKA Bieliny - SPARTAKUS Daleszyce 0 :10 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - CZARNOVIA Kielce 1 : 1 13:30 SPARTA Kielce - ZRYW Łopuszno 1 : 2
Godzina Termin 17 - 11 maj 2010 r. - wtorek 17:30 GKS Rudki - ZRYW Łopuszno 6 : 1 17:30 NIDZIANKA Bieliny - SPARTA Kielce 3 : 4 17:30 ORLĘTA II Kielce - MKS Stąporków 3 : 0
Godzina Termin 21 - 15 maj 2010 r. - sobota 13:30 ZRYW Łopuszno - GKS GRÓD Ćmińsk 0 : 1 13:00 NIDZIANKA Bieliny - MKS Stąporków 1 : 5 13:00 SPARTA Kielce - ORLĘTA II Kielce 4 : 1
Godzina Termin 22 - 22 maj 2010 r. - sobota 13:00 MKS Stąporków - GKS Rudki 9 : 0 13:00 GKS GRÓD Ćmińsk - SPARTA Kielce 2 : 1
Godzina Termin 17 - 26 maj 2010 r. - środa 17:30 HEKO Czermno - SPARTAKUS Daleszyce 3 : 1
Godzina Termin 23 - 29 maj 2010 r. - sobota 13:00 CZARNOVIA Kielce - MKS Stąporków 5 : 0 13:00 GKS Rudki - ORLĘTA II Kielce 5 : 0 Godzina Termin 23 - 30 maj 2010 r. - niedziela 11:00 SPARTAKUS Daleszyce - ZRYW Łopuszno 3 : 0 W 11:00 NIDZIANKA Bieliny - HEKO Czermno 1 : 4
Godzina Termin 24 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 13:00 SKAŁA Tumlin - NIDZIANKA Bieliny 7 : 3 13:00 HEKO Czermno - GKS Rudki 4 : 0 13:00 MKS Stąporków - ZRYW Łopuszno 8 : 0 13:00 SPARTA Kielce - SPARTAKUS Daleszyce 2 :12 Godzina Termin 24 - 6 czerwiec 2010 r. - niedziela 16:00 ORLĘTA II Kielce - CZARNOVIA Kielce 0 : 2
Godzina Termin 14 - 8 czerwiec 2010 r. - wtorek 17:00 ZRYW Łopuszno - SKAŁA Tumlin 2 : 0
Godzina Termin 21 - 10 czerwiec 2010 r. - czwartek 16:00 SPARTAKUS Daleszyce - GKS Rudki 10 : 0
Godzina Termin 25 - 12 czerwiec 2010 r. - sobota 16:30 SPARTAKUS Daleszyce - GKS GRÓD Ćmińsk 6 : 2 13:30 SPARTA Kielce - MKS Stąporków 0 :11 13:00 ZRYW Łopuszno - ORLĘTA II Kielce 6 : 1 13:00 CZARNOVIA Kielce - HEKO Czermno 2 : 3 13:00 GKS Rudki - SKAŁA Tumlin 1 : 4
Godzina Termin 21 - 15 czerwiec 2010 r. - wtorek 18:00 SKAŁA Tumlin - HEKO Czermno 5 : 2 17:00 CZARNOVIA Kielce - SPARTAKUS Daleszyce 0 : 5 Godzina Termin 22 - 19 czerwiec 2010 r. - sobota 11:00 ORLĘTA II Kielce - NIDZIANKA Bieliny 3 : 0 W 13:00 SKAŁA Tumlin - CZARNOVIA Kielce 1 : 4 13:00 HEKO Czermno - ZRYW Łopuszno 5 : 2 13:00 MKS Stąporków - GKS GRÓD Ćmińsk 1 : 1
Godzina Termin 19 - 22 czerwiec 2010 r. - wtorek 17:00 SKAŁA Tumlin - MKS Stąporków 3 : 3