ZINA Klasa Okręgowa

     Godzina   Termin  1 -   9  sierpień  2009 r.  - niedziela

      17:00    SKAŁA Tumlin                   - ZORZA TEMPO Pacanów             2 : 2         
      17:00    ZENIT Chmielnik                - OKS Opatów                      5 : 2         
      17:00    KOPRZYWIANKA Koprzywnica       - VICTORIA Skalbmierz             0 : 1         
      13:00    ZRYW Łopuszno                  - GKS Nowiny                      2 : 3         
      17:00    UNIA Sędziszów                 - NIDZIANKA Bieliny               3 : 2         
      17:00    GKS Rudki                      - MORAVIA Morawica                0 : 2         
      17:00    LZS Samborzec                  - WICHER Miedziana Góra           2 : 2         
      17:00    SAMSON Samsonów                - LECHIA Strawczyn                1 : 6         


 
Godzina Termin 2 - 12 sierpień 2009 r. - środa 17:30 WICHER Miedziana Góra - SAMSON Samsonów 0 : 3 17:30 MORAVIA Morawica - LZS Samborzec 2 : 0 17:30 NIDZIANKA Bieliny - GKS Rudki 3 : 3 17:30 GKS Nowiny - UNIA Sędziszów 4 : 0 17:30 VICTORIA Skalbmierz - ZRYW Łopuszno 4 : 1 17:30 OKS Opatów - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 0 : 1 17:30 ZORZA TEMPO Pacanów - ZENIT Chmielnik 1 : 5 17:30 BASZTA Rytwiany - SKAŁA Tumlin 2 : 1
Godzina Termin 3 - 15 sierpień 2009 r. - sobota 17:00 UNIA Sędziszów - VICTORIA Skalbmierz 0 : 0 Godzina Termin 3 - 16 sierpień 2009 r. - niedziela 17:00 ZENIT Chmielnik - BASZTA Rytwiany 1 : 0 17:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - ZORZA TEMPO Pacanów 4 : 2 17:00 ZRYW Łopuszno - OKS Opatów 2 : 0 17:00 GKS Rudki - GKS Nowiny 2 : 2 17:00 LZS Samborzec - NIDZIANKA Bieliny 4 : 1 17:00 SAMSON Samsonów - MORAVIA Morawica 1 : 2
Godzina Termin 4 - 22 sierpień 2009 r. - sobota 16:00 NIDZIANKA Bieliny - SAMSON Samsonów 6 : 0 17:00 GKS Nowiny - LZS Samborzec 1 : 0 11:00 BASZTA Rytwiany - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 0 : 2 Godzina Termin 4 - 23 sierpień 2009 r. - niedziela 17:00 MORAVIA Morawica - LECHIA Strawczyn 1 : 1 17:00 VICTORIA Skalbmierz - GKS Rudki 2 : 0 17:00 OKS Opatów - UNIA Sędziszów 2 : 1 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - ZRYW Łopuszno 4 : 8 17:00 SKAŁA Tumlin - ZENIT Chmielnik 1 : 1
Godzina Termin 3 - 26 sierpień 2009 r. - środa 17:00 LECHIA Strawczyn - WICHER Miedziana Góra 4 : 2
Godzina Termin 5 - 29 sierpień 2009 r. - sobota 15:00 ZRYW Łopuszno - BASZTA Rytwiany 2 : 1 15:00 SAMSON Samsonów - GKS Nowiny 0 : 0 Godzina Termin 5 - 30 sierpień 2009 r. - niedziela 17:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - SKAŁA Tumlin 0 : 3 17:00 UNIA Sędziszów - ZORZA TEMPO Pacanów 1 : 0 17:00 GKS Rudki - OKS Opatów 0 : 1 17:00 LZS Samborzec - VICTORIA Skalbmierz 3 : 3 17:00 LECHIA Strawczyn - NIDZIANKA Bieliny 7 : 1 17:00 WICHER Miedziana Góra - MORAVIA Morawica 4 : 5
Godzina Termin 6 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 17:00 GKS Nowiny - LECHIA Strawczyn 1 : 2 16:00 ZENIT Chmielnik - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 6 : 2 Godzina Termin 6 - 6 wrzesień 2009 r. - niedziela 16:00 NIDZIANKA Bieliny - WICHER Miedziana Góra 3 : 1 16:00 VICTORIA Skalbmierz - SAMSON Samsonów 4 : 0 16:00 OKS Opatów - LZS Samborzec 1 : 0 16:00 ZORZA TEMPO Pacanów - GKS Rudki 0 : 3 16:00 BASZTA Rytwiany - UNIA Sędziszów 1 : 1 16:00 SKAŁA Tumlin - ZRYW Łopuszno 5 : 3
Godzina Termin 7 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 11:30 MORAVIA Morawica - NIDZIANKA Bieliny 1 : 4 Godzina Termin 7 - 13 wrzesień 2009 r. - niedziela 16:00 ZRYW Łopuszno - ZENIT Chmielnik 2 : 1 16:00 UNIA Sędziszów - SKAŁA Tumlin 1 : 0 16:00 GKS Rudki - BASZTA Rytwiany 0 : 1 16:00 LZS Samborzec - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 1 16:00 SAMSON Samsonów - OKS Opatów 2 : 1 16:00 LECHIA Strawczyn - VICTORIA Skalbmierz 0 : 2 13:00 WICHER Miedziana Góra - GKS Nowiny 4 : 5
Godzina Termin 8 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 16:00 GKS Nowiny - MORAVIA Morawica 4 : 0 Godzina Termin 8 - 20 wrzesień 2009 r. - niedziela 16:00 VICTORIA Skalbmierz - WICHER Miedziana Góra 1 : 1 16:00 OKS Opatów - LECHIA Strawczyn 1 : 0 16:00 ZORZA TEMPO Pacanów - SAMSON Samsonów 2 : 3 16:00 BASZTA Rytwiany - LZS Samborzec 3 : 3 16:00 SKAŁA Tumlin - GKS Rudki 4 : 1 16:00 ZENIT Chmielnik - UNIA Sędziszów 1 : 4 16:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - ZRYW Łopuszno 4 : 5
Godzina Termin 9 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 GKS Rudki - ZENIT Chmielnik 1 : 1 15:00 MORAVIA Morawica - VICTORIA Skalbmierz 3 : 1 Godzina Termin 9 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela 15:00 UNIA Sędziszów - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 1 : 2 15:00 LZS Samborzec - SKAŁA Tumlin 2 : 0 15:00 SAMSON Samsonów - BASZTA Rytwiany 3 : 0 15:00 LECHIA Strawczyn - ZORZA TEMPO Pacanów 5 : 2 13:00 WICHER Miedziana Góra - OKS Opatów 1 : 2 15:00 NIDZIANKA Bieliny - GKS Nowiny 2 : 2
Godzina Termin 10 - 4 październik 2009 r. - niedziela 15:00 VICTORIA Skalbmierz - NIDZIANKA Bieliny 1 : 3 15:00 OKS Opatów - MORAVIA Morawica 0 : 1 15:00 ZORZA TEMPO Pacanów - WICHER Miedziana Góra 1 : 2 15:00 BASZTA Rytwiany - LECHIA Strawczyn 0 : 2 15:00 SKAŁA Tumlin - SAMSON Samsonów 2 : 2 15:00 ZENIT Chmielnik - LZS Samborzec 1 : 0 15:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - GKS Rudki 3 : 1 15:00 ZRYW Łopuszno - UNIA Sędziszów 1 : 1
Godzina Termin 11 - 10 październik 2009 r. - sobota 15:00 GKS Rudki - ZRYW Łopuszno 0 : 0 11:00 SAMSON Samsonów - ZENIT Chmielnik 0 : 0 11:00 MORAVIA Morawica - ZORZA TEMPO Pacanów 4 : 0 14:00 GKS Nowiny - VICTORIA Skalbmierz 2 : 0 Godzina Termin 11 - 11 październik 2009 r. - niedziela 14:00 LZS Samborzec - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 0 : 2 14:00 LECHIA Strawczyn - SKAŁA Tumlin 5 : 1 13:00 WICHER Miedziana Góra - BASZTA Rytwiany 3 : 1 14:00 NIDZIANKA Bieliny - OKS Opatów 1 : 2
Godzina Termin 13 - 24 październik 2009 r. - sobota 13:00 MORAVIA Morawica - SKAŁA Tumlin 1 : 0 13:00 GKS Nowiny - ZORZA TEMPO Pacanów 3 : 0 Godzina Termin 13 - 25 październik 2009 r. - niedziela 13:00 LZS Samborzec - UNIA Sędziszów 0 : 4 13:00 SAMSON Samsonów - ZRYW Łopuszno 1 : 1 13:00 LECHIA Strawczyn - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 6 : 1 13:00 WICHER Miedziana Góra - ZENIT Chmielnik 1 : 1 13:00 NIDZIANKA Bieliny - BASZTA Rytwiany 2 : 1 13:00 VICTORIA Skalbmierz - OKS Opatów 0 : 1
Godzina Termin 12 - 28 październik 2009 r. - środa 14:00 ZORZA TEMPO Pacanów - NIDZIANKA Bieliny 0 : 1 14:00 BASZTA Rytwiany - MORAVIA Morawica 0 : 1 14:00 SKAŁA Tumlin - WICHER Miedziana Góra 1 : 1 14:00 ZENIT Chmielnik - LECHIA Strawczyn 2 : 1 14:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - SAMSON Samsonów 0 : 2 14:00 ZRYW Łopuszno - LZS Samborzec 4 : 1 14:00 UNIA Sędziszów - GKS Rudki 1 : 0
Godzina Termin 14 - 31 październik 2009 r. - sobota 13:00 ZORZA TEMPO Pacanów - VICTORIA Skalbmierz 1 : 0 10:30 BASZTA Rytwiany - GKS Nowiny 1 : 2 13:00 SKAŁA Tumlin - NIDZIANKA Bieliny 1 : 0 13:00 ZENIT Chmielnik - MORAVIA Morawica 1 : 4 13:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - WICHER Miedziana Góra 1 : 0 13:00 ZRYW Łopuszno - LECHIA Strawczyn 3 : 3 13:00 UNIA Sędziszów - SAMSON Samsonów 0 : 0 13:00 GKS Rudki - LZS Samborzec 2 : 1
Godzina Termin 12 - 4 listopad 2009 r. - środa 14:00 OKS Opatów - GKS Nowiny 0 : 3
Godzina Termin 15 - 7 listopad 2009 r. - sobota 12:00 GKS Nowiny - SKAŁA Tumlin 4 : 0 Godzina Termin 15 - 8 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 SAMSON Samsonów - GKS Rudki 1 : 2 12:00 LECHIA Strawczyn - UNIA Sędziszów 3 : 0 13:00 WICHER Miedziana Góra - ZRYW Łopuszno 2 : 0 12:00 MORAVIA Morawica - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 1 : 1 12:00 NIDZIANKA Bieliny - ZENIT Chmielnik 0 : 5 12:00 VICTORIA Skalbmierz - BASZTA Rytwiany 5 : 1 12:00 OKS Opatów - ZORZA TEMPO Pacanów 4 : 0
Godzina Termin 16 - 11 listopad 2009 r. - środa 12:00 SKAŁA Tumlin - VICTORIA Skalbmierz 2 : 2 12:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - NIDZIANKA Bieliny 1 : 1 12:00 ZRYW Łopuszno - MORAVIA Morawica 1 : 0 12:00 UNIA Sędziszów - WICHER Miedziana Góra 0 : 0 12:00 GKS Rudki - LECHIA Strawczyn 1 : 4 12:00 LZS Samborzec - SAMSON Samsonów 2 : 0
Godzina Termin 17 - 14 listopad 2009 r. - sobota 12:00 GKS Nowiny - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 3 : 0 12:00 OKS Opatów - SKAŁA Tumlin 1 : 1 Godzina Termin 17 - 15 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 LECHIA Strawczyn - LZS Samborzec 5 : 2 13:00 WICHER Miedziana Góra - GKS Rudki 3 : 1 12:00 MORAVIA Morawica - UNIA Sędziszów 2 : 3 12:00 NIDZIANKA Bieliny - ZRYW Łopuszno 2 : 0 12:00 VICTORIA Skalbmierz - ZENIT Chmielnik 1 : 1 12:00 ZORZA TEMPO Pacanów - BASZTA Rytwiany 2 : 0
Godzina Termin 16 - 22 listopad 2009 r. - niedziela 10:30 BASZTA Rytwiany - OKS Opatów 0 : 1 12:00 ZENIT Chmielnik - GKS Nowiny 0 : 1
Godzina Termin 20 - 28 marzec 2010 r. - niedziela 15:00 BASZTA Rytwiany - ZENIT Chmielnik 0 : 3 15:00 ZORZA TEMPO Pacanów - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 0 : 0 15:00 OKS Opatów - ZRYW Łopuszno 1 : 2 15:00 VICTORIA Skalbmierz - UNIA Sędziszów 2 : 0 15:00 GKS Nowiny - GKS Rudki 3 : 0 15:00 NIDZIANKA Bieliny - LZS Samborzec 2 : 3 15:00 MORAVIA Morawica - SAMSON Samsonów 4 : 1 15:00 WICHER Miedziana Góra - LECHIA Strawczyn 1 : 1
Godzina Termin 21 - 3 kwiecień 2010 r. - sobota 11:00 LECHIA Strawczyn - MORAVIA Morawica 4 : 2 11:00 SAMSON Samsonów - NIDZIANKA Bieliny 1 : 3 11:00 LZS Samborzec - GKS Nowiny 2 : 1 11:00 GKS Rudki - VICTORIA Skalbmierz 4 : 0 11:00 UNIA Sędziszów - OKS Opatów 3 : 0 11:00 ZRYW Łopuszno - ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 0 11:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - BASZTA Rytwiany 4 : 2 11:00 ZENIT Chmielnik - SKAŁA Tumlin 5 : 1
Godzina Termin 18 - 7 kwiecień 2010 r. - środa 16:30 ZORZA TEMPO Pacanów - SKAŁA Tumlin 4 : 0 16:30 OKS Opatów - ZENIT Chmielnik 2 : 1 16:30 VICTORIA Skalbmierz - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 0 : 2 16:30 GKS Nowiny - ZRYW Łopuszno 1 : 1 16:30 NIDZIANKA Bieliny - UNIA Sędziszów 0 : 0 16:30 MORAVIA Morawica - GKS Rudki 0 : 0 16:30 WICHER Miedziana Góra - LZS Samborzec 1 : 3 16:30 LECHIA Strawczyn - SAMSON Samsonów 7 : 1
Godzina Termin 22 - 20 kwiecień 2010 r. - wtorek 17:00 SKAŁA Tumlin - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 5 : 0 17:00 BASZTA Rytwiany - ZRYW Łopuszno 2 : 5 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - UNIA Sędziszów 2 : 2 17:00 OKS Opatów - GKS Rudki 0 : 1 17:00 VICTORIA Skalbmierz - LZS Samborzec 1 : 4 17:00 GKS Nowiny - SAMSON Samsonów 2 : 0 17:00 NIDZIANKA Bieliny - LECHIA Strawczyn 1 : 4 17:00 MORAVIA Morawica - WICHER Miedziana Góra 2 : 0
Godzina Termin 24 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela 17:00 ZENIT Chmielnik - ZRYW Łopuszno 1 : 0 17:00 SKAŁA Tumlin - UNIA Sędziszów 0 : 2 15:00 BASZTA Rytwiany - GKS Rudki 3 : 1 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - LZS Samborzec 1 : 2 17:00 OKS Opatów - SAMSON Samsonów 0 : 0 17:00 VICTORIA Skalbmierz - LECHIA Strawczyn 3 : 0 W 17:00 GKS Nowiny - WICHER Miedziana Góra 0 : 1 17:00 NIDZIANKA Bieliny - MORAVIA Morawica 1 : 2
Godzina Termin 19 - 28 kwiecień 2010 r. - środa 17:30 SAMSON Samsonów - WICHER Miedziana Góra 1 : 1 17:30 LZS Samborzec - MORAVIA Morawica 2 : 1 17:30 GKS Rudki - NIDZIANKA Bieliny 1 : 0 17:30 UNIA Sędziszów - GKS Nowiny 2 : 0 17:30 ZRYW Łopuszno - VICTORIA Skalbmierz 0 : 1 17:30 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - OKS Opatów 1 : 2 17:30 ZENIT Chmielnik - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 1
Godzina Termin 25 - 1 maj 2010 r. - sobota 17:00 MORAVIA Morawica - GKS Nowiny 2 : 0 Godzina Termin 25 - 2 maj 2010 r. - niedziela 15:00 WICHER Miedziana Góra - VICTORIA Skalbmierz 1 : 0 17:00 LECHIA Strawczyn - OKS Opatów 4 : 2 17:00 SAMSON Samsonów - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 2 17:00 LZS Samborzec - BASZTA Rytwiany 4 : 0 17:00 GKS Rudki - SKAŁA Tumlin 2 : 2 17:00 UNIA Sędziszów - ZENIT Chmielnik 1 : 0 17:00 ZRYW Łopuszno - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 2 : 0
Godzina Termin 26 - 8 maj 2010 r. - sobota 16:00 ZORZA TEMPO Pacanów - LECHIA Strawczyn 3 : 0 Godzina Termin 26 - 9 maj 2010 r. - niedziela 17:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - UNIA Sędziszów 0 : 3 17:00 ZENIT Chmielnik - GKS Rudki 2 : 1 17:00 SKAŁA Tumlin - LZS Samborzec 4 : 2 17:00 OKS Opatów - WICHER Miedziana Góra 1 : 2 17:00 VICTORIA Skalbmierz - MORAVIA Morawica 0 : 1 17:00 GKS Nowiny - NIDZIANKA Bieliny 8 : 0
Godzina Termin 27 - 12 maj 2010 r. - środa 17:00 NIDZIANKA Bieliny - VICTORIA Skalbmierz 1 : 1 17:00 MORAVIA Morawica - OKS Opatów 4 : 0 17:00 LECHIA Strawczyn - BASZTA Rytwiany 4 : 1 17:00 SAMSON Samsonów - SKAŁA Tumlin 0 : 0 17:00 LZS Samborzec - ZENIT Chmielnik 4 : 0 17:00 GKS Rudki - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 4 : 1 17:00 UNIA Sędziszów - ZRYW Łopuszno 2 : 1
Godzina Termin 28 - 16 maj 2010 r. - niedziela 17:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - LZS Samborzec 1 : 2 17:00 OKS Opatów - NIDZIANKA Bieliny 1 : 2
Godzina Termin 29 - 22 maj 2010 r. - sobota 17:00 NIDZIANKA Bieliny - ZORZA TEMPO Pacanów 0 : 1 17:00 MORAVIA Morawica - BASZTA Rytwiany 4 : 0 12:00 GKS Rudki - UNIA Sędziszów 1 : 0 Godzina Termin 29 - 23 maj 2010 r. - niedziela 17:00 GKS Nowiny - OKS Opatów 3 : 0 15:00 WICHER Miedziana Góra - SKAŁA Tumlin 2 : 1 17:00 LECHIA Strawczyn - ZENIT Chmielnik 4 : 0 17:00 SAMSON Samsonów - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 3 : 1 17:00 LZS Samborzec - ZRYW Łopuszno 1 : 1
Godzina Termin 23 - 26 maj 2010 r. - środa 17:30 WICHER Miedziana Góra - NIDZIANKA Bieliny 4 : 0 17:30 LECHIA Strawczyn - GKS Nowiny 0 : 3 17:30 SAMSON Samsonów - VICTORIA Skalbmierz 2 : 2 17:30 LZS Samborzec - OKS Opatów 2 : 2 17:30 GKS Rudki - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 0 17:30 ZRYW Łopuszno - SKAŁA Tumlin 3 : 0 17:30 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - ZENIT Chmielnik 1 : 0
Godzina Termin 30 - 29 maj 2010 r. - sobota 17:00 BASZTA Rytwiany - NIDZIANKA Bieliny 0 : 3 Godzina Termin 30 - 30 maj 2010 r. - niedziela 17:00 UNIA Sędziszów - LZS Samborzec 4 : 0 17:00 ZRYW Łopuszno - SAMSON Samsonów 2 : 1 17:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - LECHIA Strawczyn 2 : 2 17:00 ZENIT Chmielnik - WICHER Miedziana Góra 1 : 1 17:00 SKAŁA Tumlin - MORAVIA Morawica 2 : 3 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - GKS Nowiny 1 : 3 17:00 OKS Opatów - VICTORIA Skalbmierz 0 : 0
Godzina Termin 31 - 3 czerwiec 2010 r. - czwartek 17:00 VICTORIA Skalbmierz - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 3 17:00 GKS Nowiny - BASZTA Rytwiany 3 : 0 17:00 NIDZIANKA Bieliny - SKAŁA Tumlin 0 : 4 17:00 MORAVIA Morawica - ZENIT Chmielnik 1 : 1 15:00 WICHER Miedziana Góra - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 5 : 1 17:00 LECHIA Strawczyn - ZRYW Łopuszno 3 : 2 17:00 SAMSON Samsonów - UNIA Sędziszów 0 : 2 17:00 LZS Samborzec - GKS Rudki 3 : 2
Godzina Termin 32 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 17:00 BASZTA Rytwiany - VICTORIA Skalbmierz 1 : 0 Godzina Termin 32 - 6 czerwiec 2010 r. - niedziela 17:00 GKS Rudki - SAMSON Samsonów 2 : 3 10:00 UNIA Sędziszów - LECHIA Strawczyn 3 : 2 17:00 ZRYW Łopuszno - WICHER Miedziana Góra 1 : 1 17:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - MORAVIA Morawica 1 : 0 17:00 ZENIT Chmielnik - NIDZIANKA Bieliny 7 : 0 17:00 SKAŁA Tumlin - GKS Nowiny 0 : 1 17:00 ZORZA TEMPO Pacanów - OKS Opatów 1 : 1
Godzina Termin 19 - 9 czerwiec 2010 r. - środa 18:00 SKAŁA Tumlin - BASZTA Rytwiany 5 : 1 18:00 ZORZA TEMPO Pacanów - MORAVIA Morawica 0 : 6 Godzina Termin 28 - 13 czerwiec 2010 r. - niedziela 17:00 ZRYW Łopuszno - GKS Rudki 2 : 1 17:00 ZENIT Chmielnik - SAMSON Samsonów 5 : 0 17:00 SKAŁA Tumlin - LECHIA Strawczyn 0 : 2 17:00 BASZTA Rytwiany - WICHER Miedziana Góra 2 : 4 17:00 VICTORIA Skalbmierz - GKS Nowiny 1 : 1
Godzina Termin 26 - 16 czerwiec 2010 r. - środa 18:00 BASZTA Rytwiany - SAMSON Samsonów 1 : 2 18:00 WICHER Miedziana Góra - ZORZA TEMPO Pacanów 4 : 1
Godzina Termin 33 - 20 czerwiec 2010 r. - niedziela 17:00 OKS Opatów - BASZTA Rytwiany 1 : 0 17:00 VICTORIA Skalbmierz - SKAŁA Tumlin 5 : 1 17:00 GKS Nowiny - ZENIT Chmielnik 1 : 0 17:00 NIDZIANKA Bieliny - KOPRZYWIANKA Koprzywnica 5 : 5 17:00 MORAVIA Morawica - ZRYW Łopuszno 4 : 4 17:00 WICHER Miedziana Góra - UNIA Sędziszów 3 : 2 17:00 LECHIA Strawczyn - GKS Rudki 2 : 2 17:00 SAMSON Samsonów - LZS Samborzec 1 : 2
Godzina Termin 23 - 23 czerwiec 2010 r. - środa 18:00 UNIA Sędziszów - BASZTA Rytwiany 1 : 0
Godzina Termin 34 - 26 czerwiec 2010 r. - sobota 17:00 LZS Samborzec - LECHIA Strawczyn 4 : 0 17:00 GKS Rudki - WICHER Miedziana Góra 4 : 1 10:00 UNIA Sędziszów - MORAVIA Morawica 2 : 1 17:00 ZRYW Łopuszno - NIDZIANKA Bieliny 7 : 1 17:00 KOPRZYWIANKA Koprzywnica - GKS Nowiny 2 : 2 17:00 ZENIT Chmielnik - VICTORIA Skalbmierz 3 : 1 17:00 SKAŁA Tumlin - OKS Opatów 2 : 0 17:00 BASZTA Rytwiany - ZORZA TEMPO Pacanów 2 : 1