Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych

     Godzina   Termin  1 -   22  sierpień  2009 r.  - sobota

      11:00    RODZINA Kielce                 - MORAVIA Morawica                5 : 4         


 
Godzina Termin 2 - 25 sierpień 2009 r. - wtorek 17:00 POLONIA Białogon - HETMAN Włoszczowa 3 : 0 15:00 JUVENTA Starachowice - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 5 15:00 ALIT Ożarów - GRANAT Skarżysko 0 : 1 15:00 MORAVIA Morawica - KKP KORONA Kielce 2 : 2 15:00 SPARTA Kazimierza Wielka - RODZINA Kielce 4 : 6
Godzina Termin 3 - 28 sierpień 2009 r. - piątek 15:00 HETMAN Włoszczowa - JUVENTA Starachowice 1 : 2 Godzina Termin 3 - 29 sierpień 2009 r. - sobota 11:00 KKP KORONA Kielce - SPARTA Kazimierza Wielka 8 : 0 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ALIT Ożarów 6 : 0 11:00 TS 1946 NIDA Pińczów - POLONIA Białogon 2 : 6
Godzina Termin 1 - 1 wrzesień 2009 r. - wtorek 17:00 KKP KORONA Kielce - ALIT Ożarów 5 : 2 15:30 GRANAT Skarżysko - JUVENTA Starachowice 0 : 1 15:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - POLONIA Białogon 5 : 0 15:30 HETMAN Włoszczowa - KORONA SA Kielce 0 : 6 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - UKS TRÓJKA Sandomierz 3 : 2
Godzina Termin 4 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 11:00 JUVENTA Starachowice - TS 1946 NIDA Pińczów 6 : 0 13:00 ALIT Ożarów - HETMAN Włoszczowa 1 : 4 11:00 MORAVIA Morawica - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 8 15:30 SPARTA Kazimierza Wielka - GRANAT Skarżysko 2 : 1 11:00 RODZINA Kielce - KKP KORONA Kielce 2 : 3 Godzina Termin 4 - 6 wrzesień 2009 r. - niedziela 13:00 POLONIA Białogon - UKS TRÓJKA Sandomierz 2 : 0
Godzina Termin 2 - 8 wrzesień 2009 r. - wtorek 15:00 KORONA SA Kielce - TS 1946 NIDA Pińczów 10 : 2
Godzina Termin 5 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 11:00 GRANAT Skarżysko - RODZINA Kielce 2 : 9 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - SPARTA Kazimierza Wielka 8 : 1 11:00 HETMAN Włoszczowa - MORAVIA Morawica 0 : 1 11:00 TS 1946 NIDA Pińczów - ALIT Ożarów 5 : 1 11:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - JUVENTA Starachowice 2 : 5 11:00 KORONA SA Kielce - POLONIA Białogon 4 : 0
Godzina Termin 3 - 15 wrzesień 2009 r. - wtorek 15:30 GRANAT Skarżysko - MORAVIA Morawica 4 : 2 16:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - KORONA SA Kielce 1 : 7
Godzina Termin 6 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 11:00 JUVENTA Starachowice - KORONA SA Kielce 1 : 1 14:30 ALIT Ożarów - UKS TRÓJKA Sandomierz 1 : 1 11:00 MORAVIA Morawica - TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 3 11:00 SPARTA Kazimierza Wielka - HETMAN Włoszczowa 4 : 2 11:00 RODZINA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 2 11:00 KKP KORONA Kielce - GRANAT Skarżysko 6 : 1
Godzina Termin 7 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KKP KORONA Kielce 0 : 1 11:00 HETMAN Włoszczowa - RODZINA Kielce 4 : 4 11:00 TS 1946 NIDA Pińczów - SPARTA Kazimierza Wielka 6 : 0 12:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - MORAVIA Morawica 0 : 1 11:00 KORONA SA Kielce - ALIT Ożarów 8 : 0 13:30 POLONIA Białogon - JUVENTA Starachowice 1 : 0
Godzina Termin 8 - 3 październik 2009 r. - sobota 11:00 ALIT Ożarów - POLONIA Białogon 1 : 2 11:00 MORAVIA Morawica - KORONA SA Kielce 0 : 9 15:30 SPARTA Kazimierza Wielka - UKS TRÓJKA Sandomierz 2 : 5 11:00 RODZINA Kielce - TS 1946 NIDA Pińczów 7 : 2 11:00 KKP KORONA Kielce - HETMAN Włoszczowa 3 : 0 11:00 GRANAT Skarżysko - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 4
Godzina Termin 9 - 10 październik 2009 r. - sobota 11:00 HETMAN Włoszczowa - GRANAT Skarżysko 3 : 0 11:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KKP KORONA Kielce 0 : 3 11:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - RODZINA Kielce 1 : 5 11:00 KORONA SA Kielce - SPARTA Kazimierza Wielka 4 : 0 13:30 POLONIA Białogon - MORAVIA Morawica 5 : 0 11:00 JUVENTA Starachowice - ALIT Ożarów 3 : 1
Godzina Termin 11 - 23 październik 2009 r. - piątek 15:00 ALIT Ożarów - MORAVIA Morawica 1 : 0 Godzina Termin 11 - 24 październik 2009 r. - sobota 11:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 3 13:30 POLONIA Białogon - RODZINA Kielce 0 : 0 11:00 JUVENTA Starachowice - SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 2 Godzina Termin 11 - 27 październik 2009 r. - wtorek 14:15 KORONA SA Kielce - KKP KORONA Kielce 5 : 0
Godzina Termin 12 - 30 październik 2009 r. - piątek 14:00 GRANAT Skarżysko - KORONA SA Kielce 0 : 2 Godzina Termin 12 - 31 październik 2009 r. - sobota 11:00 SPARTA Kazimierza Wielka - ALIT Ożarów 3 : 0 W 11:00 KKP KORONA Kielce - POLONIA Białogon 2 : 0 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - UKS TRÓJKA Sandomierz 7 : 1 11:00 HETMAN Włoszczowa - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 1
Godzina Termin 13 - 7 listopad 2009 r. - sobota 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - HETMAN Włoszczowa 4 : 0 10:00 KORONA SA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 1 10:00 POLONIA Białogon - GRANAT Skarżysko 0 : 1 10:00 ALIT Ożarów - RODZINA Kielce 1 : 4 10:00 MORAVIA Morawica - SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 0 Godzina Termin 13 - 8 listopad 2009 r. - niedziela 13:30 JUVENTA Starachowice - KKP KORONA Kielce 0 : 2
Godzina Termin 11 - 11 listopad 2009 r. - środa 11:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - GRANAT Skarżysko 1 : 1 09:00 RODZINA Kielce - JUVENTA Starachowice 4 : 1
Godzina Termin 10 - 14 listopad 2009 r. - sobota 10:00 MORAVIA Morawica - JUVENTA Starachowice 2 : 2 10:00 RODZINA Kielce - KORONA SA Kielce 1 : 7 10:00 KKP KORONA Kielce - UKS TRÓJKA Sandomierz 3 : 0 W 10:00 GRANAT Skarżysko - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 2 10:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - HETMAN Włoszczowa 3 : 0 W Godzina Termin 10 - 21 listopad 2009 r. - sobota 11:00 SPARTA Kazimierza Wielka - POLONIA Białogon 1 : 2
Godzina Termin 14 - 27 marzec 2010 r. - sobota 11:00 MORAVIA Morawica - RODZINA Kielce 5 : 4 11:00 ALIT Ożarów - KKP KORONA Kielce 0 : 4 11:00 POLONIA Białogon - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 3 11:00 KORONA SA Kielce - HETMAN Włoszczowa 9 : 0 11:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 1 Godzina Termin 14 - 28 marzec 2010 r. - niedziela 11:00 JUVENTA Starachowice - GRANAT Skarżysko 4 : 1
Godzina Termin 15 - 1 kwiecień 2010 r. - czwartek 11:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KORONA SA Kielce 3 : 6 11:00 HETMAN Włoszczowa - POLONIA Białogon 1 : 0 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - JUVENTA Starachowice 5 : 0 11:00 GRANAT Skarżysko - ALIT Ożarów 1 : 2 11:00 KKP KORONA Kielce - MORAVIA Morawica 3 : 0 W 11:00 RODZINA Kielce - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 1
Godzina Termin 16 - 6 kwiecień 2010 r. - wtorek 14:00 SPARTA Kazimierza Wielka - KKP KORONA Kielce 2 : 3 14:00 MORAVIA Morawica - GRANAT Skarżysko 0 : 1 14:00 ALIT Ożarów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 4 14:00 JUVENTA Starachowice - HETMAN Włoszczowa 0 : 1 14:00 POLONIA Białogon - TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 2
Godzina Termin 17 - 10 kwiecień 2010 r. - sobota 11:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - POLONIA Białogon 2 : 0 11:00 TS 1946 NIDA Pińczów - JUVENTA Starachowice 1 : 0 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - MORAVIA Morawica 6 : 0 11:00 GRANAT Skarżysko - SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 4 11:00 KKP KORONA Kielce - RODZINA Kielce 1 : 0
Godzina Termin 19 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 11:00 KORONA SA Kielce - JUVENTA Starachowice 5 : 1 11:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - ALIT Ożarów 2 : 2 11:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MORAVIA Morawica 3 : 4 11:00 HETMAN Włoszczowa - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 4 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - RODZINA Kielce 7 : 0 13:30 GRANAT Skarżysko - KKP KORONA Kielce 0 : 2
Godzina Termin 17 - 27 kwiecień 2010 r. - wtorek 15:45 HETMAN Włoszczowa - ALIT Ożarów 2 : 0
Godzina Termin 20 - 1 maj 2010 r. - sobota 11:00 KKP KORONA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 2 11:00 RODZINA Kielce - HETMAN Włoszczowa 8 : 0 15:00 SPARTA Kazimierza Wielka - TS 1946 NIDA Pińczów 7 : 0 11:00 MORAVIA Morawica - UKS TRÓJKA Sandomierz 1 : 1 11:00 ALIT Ożarów - KORONA SA Kielce 1 : 8 Godzina Termin 20 - 4 maj 2010 r. - wtorek 16:30 JUVENTA Starachowice - POLONIA Białogon 1 : 0
Godzina Termin 21 - 8 maj 2010 r. - sobota 12:00 POLONIA Białogon - ALIT Ożarów 1 : 0 11:00 KORONA SA Kielce - MORAVIA Morawica 7 : 0 10:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 2 11:00 TS 1946 NIDA Pińczów - RODZINA Kielce 3 : 3 11:00 HETMAN Włoszczowa - KKP KORONA Kielce 1 : 4 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GRANAT Skarżysko 7 : 0
Godzina Termin 16 - 12 maj 2010 r. - środa 15:30 KORONA SA Kielce - UKS TRÓJKA Sandomierz 3 : 1
Godzina Termin 22 - 15 maj 2010 r. - sobota 11:30 GRANAT Skarżysko - HETMAN Włoszczowa 4 : 0 11:00 KKP KORONA Kielce - TS 1946 NIDA Pińczów 6 : 0 09:00 RODZINA Kielce - UKS TRÓJKA Sandomierz 0 : 5 10:00 SPARTA Kazimierza Wielka - KORONA SA Kielce 1 : 6 11:30 MORAVIA Morawica - POLONIA Białogon 1 : 2 12:00 ALIT Ożarów - JUVENTA Starachowice 1 : 2
Godzina Termin 18 - 18 maj 2010 r. - wtorek 15:30 RODZINA Kielce - GRANAT Skarżysko 3 : 2 15:30 MORAVIA Morawica - HETMAN Włoszczowa 4 : 1 15:30 ALIT Ożarów - TS 1946 NIDA Pińczów 4 : 1
Godzina Termin 23 - 22 maj 2010 r. - sobota 12:00 POLONIA Białogon - SPARTA Kazimierza Wielka 0 : 2 11:00 KORONA SA Kielce - RODZINA Kielce 9 : 0 Godzina Termin 23 - 23 maj 2010 r. - niedziela 11:00 UKS TRÓJKA Sandomierz - KKP KORONA Kielce 1 : 3
Godzina Termin 18 - 27 maj 2010 r. - czwartek 16:00 POLONIA Białogon - KORONA SA Kielce 0 : 8
Godzina Termin 24 - 29 maj 2010 r. - sobota 11:30 GRANAT Skarżysko - UKS TRÓJKA Sandomierz 5 : 2 11:00 RODZINA Kielce - POLONIA Białogon 2 : 0 15:00 SPARTA Kazimierza Wielka - JUVENTA Starachowice 3 : 0 W 10:00 MORAVIA Morawica - ALIT Ożarów 1 : 1 Godzina Termin 24 - 30 maj 2010 r. - niedziela 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - TS 1946 NIDA Pińczów 11 : 1 Godzina Termin 24 - 2 czerwiec 2010 r. - środa 16:00 KKP KORONA Kielce - KORONA SA Kielce 3 : 4
Godzina Termin 25 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 10:00 ALIT Ożarów - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 2 11:30 JUVENTA Starachowice - RODZINA Kielce 3 : 1 12:00 POLONIA Białogon - KKP KORONA Kielce 1 : 3 11:00 KORONA SA Kielce - GRANAT Skarżysko 4 : 0 13:30 UKS TRÓJKA Sandomierz - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 8
Godzina Termin 18 - 9 czerwiec 2010 r. - środa 15:00 SPARTA Kazimierza Wielka - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 :12 16:00 JUVENTA Starachowice - UKS TRÓJKA Sandomierz 4 : 0 16:00 TS 1946 NIDA Pińczów - GRANAT Skarżysko 1 : 7
Godzina Termin 26 - 11 czerwiec 2010 r. - piątek 16:00 KKP KORONA Kielce - JUVENTA Starachowice 0 : 0 Godzina Termin 26 - 12 czerwiec 2010 r. - sobota 11:00 HETMAN Włoszczowa - UKS TRÓJKA Sandomierz 1 : 9 11:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KORONA SA Kielce 1 : 2 15:30 RODZINA Kielce - ALIT Ożarów 0 : 3 16:00 SPARTA Kazimierza Wielka - MORAVIA Morawica 3 : 3
Godzina Termin 23 - 15 czerwiec 2010 r. - wtorek 16:00 HETMAN Włoszczowa - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 2 17:00 GRANAT Skarżysko - POLONIA Białogon 1 : 1
Godzina Termin 23 - 17 czerwiec 2010 r. - czwartek 18:00 JUVENTA Starachowice - MORAVIA Morawica 3 : 1 16:00 TS 1946 NIDA Pińczów - HETMAN Włoszczowa 0 : 3 W