Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych

     Godzina   Termin  1 -   22  sierpień  2009 r.  - sobota 

      13:00    NIDZICA Dobiesławice           - MKS NEPTUN Końskie              6 : 1         
      13:00    ORLĘTA Kielce                  - STAL Kunów                      0 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 25 sierpień 2009 r. - wtorek 17:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - HETMAN Włoszczowa 1 : 0 17:00 JUVENTA Starachowice - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 3 17:00 STAL Kunów - GRANAT Skarżysko 1 : 2 17:00 NIDZICA Dobiesławice - RODZINA Kielce 0 : 7
Godzina Termin 3 - 28 sierpień 2009 r. - piątek 17:00 HETMAN Włoszczowa - JUVENTA Starachowice 1 : 0 Godzina Termin 3 - 29 sierpień 2009 r. - sobota 13:00 RODZINA Kielce - MKS NEPTUN Końskie 4 : 2 13:00 ORLĘTA Kielce - NIDZICA Dobiesławice 12 : 1 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - STAL Kunów 7 : 1 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 1
Godzina Termin 1 - 1 wrzesień 2009 r. - wtorek 17:30 GRANAT Skarżysko - JUVENTA Starachowice 1 : 6 17:30 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 8 : 0 17:30 HETMAN Włoszczowa - KORONA SA Kielce 0 : 9 17:00 TS 1946 NIDA Pińczów - SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 3
Godzina Termin 4 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 15:00 MKS NEPTUN Końskie - KORONA SA Kielce 1 : 2 13:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 2 13:00 JUVENTA Starachowice - TS 1946 NIDA Pińczów 0 : 2 13:00 STAL Kunów - HETMAN Włoszczowa 0 : 2 15:00 NIDZICA Dobiesławice - GRANAT Skarżysko 2 : 7 13:00 RODZINA Kielce - ORLĘTA Kielce 2 : 1
Godzina Termin 2 - 8 wrzesień 2009 r. - wtorek 17:00 MKS NEPTUN Końskie - SPARTA Kazimierza Wielka 1 : 4 17:00 KORONA SA Kielce - TS 1946 NIDA Pińczów 4 : 2
Godzina Termin 5 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 ORLĘTA Kielce - MKS NEPTUN Końskie 9 : 0 13:00 GRANAT Skarżysko - RODZINA Kielce 0 : 3 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - NIDZICA Dobiesławice 11 : 0 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - STAL Kunów 1 : 1 13:00 SPARTA Kazimierza Wielka - JUVENTA Starachowice 1 : 4 13:00 KORONA SA Kielce - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 5 : 0
Godzina Termin 3 - 15 wrzesień 2009 r. - wtorek 16:30 SPARTA Kazimierza Wielka - KORONA SA Kielce 0 : 8
Godzina Termin 6 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 JUVENTA Starachowice - KORONA SA Kielce 0 : 1 13:00 STAL Kunów - SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 3 11:00 NIDZICA Dobiesławice - HETMAN Włoszczowa 1 : 4 13:00 RODZINA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 0 13:00 ORLĘTA Kielce - GRANAT Skarżysko 2 : 3 Godzina Termin 6 - 20 wrzesień 2009 r. - niedziela 13:00 MKS NEPTUN Końskie - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 4 : 1
Godzina Termin 7 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 GRANAT Skarżysko - MKS NEPTUN Końskie 4 : 2 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - ORLĘTA Kielce 3 : 1 13:00 HETMAN Włoszczowa - RODZINA Kielce 2 : 1 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - NIDZICA Dobiesławice 7 : 1 13:00 KORONA SA Kielce - STAL Kunów 11 : 0 13:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - JUVENTA Starachowice 1 : 1
Godzina Termin 8 - 3 październik 2009 r. - sobota 13:00 STAL Kunów - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 1 : 1 13:00 NIDZICA Dobiesławice - SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 2 13:00 RODZINA Kielce - TS 1946 NIDA Pińczów 4 : 3 12:30 ORLĘTA Kielce - HETMAN Włoszczowa 4 : 1 13:00 GRANAT Skarżysko - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 9 Godzina Termin 8 - 4 październik 2009 r. - niedziela 15:00 MKS NEPTUN Końskie - JUVENTA Starachowice 0 : 6
Godzina Termin 9 - 10 październik 2009 r. - sobota 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - MKS NEPTUN Końskie 6 : 0 13:00 HETMAN Włoszczowa - GRANAT Skarżysko 2 : 3 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - ORLĘTA Kielce 0 : 4 11:00 SPARTA Kazimierza Wielka - RODZINA Kielce 0 : 8 13:00 KORONA SA Kielce - NIDZICA Dobiesławice 10 : 0 13:00 JUVENTA Starachowice - STAL Kunów 5 : 0
Godzina Termin 11 - 24 październik 2009 r. - sobota 13:00 HETMAN Włoszczowa - MKS NEPTUN Końskie 4 : 0 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 2 13:00 SPARTA Kazimierza Wielka - GRANAT Skarżysko 1 : 7 13:00 KORONA SA Kielce - ORLĘTA Kielce 0 : 1 13:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - RODZINA Kielce 0 : 5 13:00 JUVENTA Starachowice - NIDZICA Dobiesławice 14 : 0
Godzina Termin 12 - 30 październik 2009 r. - piątek 14:00 ORLĘTA Kielce - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 5 : 0 Godzina Termin 12 - 31 październik 2009 r. - sobota 10:30 NIDZICA Dobiesławice - STAL Kunów 2 : 2 13:00 GRANAT Skarżysko - KORONA SA Kielce 1 : 7 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - SPARTA Kazimierza Wielka 15 : 0 13:00 HETMAN Włoszczowa - TS 1946 NIDA Pińczów 2 : 3
Godzina Termin 13 - 7 listopad 2009 r. - sobota 13:15 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS NEPTUN Końskie 7 : 1 12:00 SPARTA Kazimierza Wielka - HETMAN Włoszczowa 0 : 0 12:00 KORONA SA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 0 12:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - GRANAT Skarżysko 6 : 2 12:00 STAL Kunów - RODZINA Kielce 0 : 2 Godzina Termin 13 - 8 listopad 2009 r. - niedziela 11:00 JUVENTA Starachowice - ORLĘTA Kielce 0 : 2
Godzina Termin 12 - 11 listopad 2009 r. - środa 11:00 RODZINA Kielce - JUVENTA Starachowice 3 : 0 W
Godzina Termin 10 - 14 listopad 2009 r. - sobota 12:00 MKS NEPTUN Końskie - STAL Kunów 2 : 4 12:00 NIDZICA Dobiesławice - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 1 12:00 RODZINA Kielce - KORONA SA Kielce 1 : 2 10:00 ORLĘTA Kielce - SPARTA Kazimierza Wielka 5 : 0 12:00 GRANAT Skarżysko - TS 1946 NIDA Pińczów 1 : 1 12:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - HETMAN Włoszczowa 3 : 0 W Godzina Termin 10 - 20 marzec 2010 r. - sobota
Godzina Termin 14 - 27 marzec 2010 r. - sobota 13:00 MKS NEPTUN Końskie - NIDZICA Dobiesławice 7 : 0 13:00 STAL Kunów - ORLĘTA Kielce 1 : 1 13:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 3 13:00 KORONA SA Kielce - HETMAN Włoszczowa 4 : 0 Godzina Termin 14 - 28 marzec 2010 r. - niedziela 13:00 JUVENTA Starachowice - GRANAT Skarżysko 0 : 2
Godzina Termin 15 - 1 kwiecień 2010 r. - czwartek 13:00 SPARTA Kazimierza Wielka - MKS NEPTUN Końskie 1 : 1 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - KORONA SA Kielce 0 : 3 W 13:00 HETMAN Włoszczowa - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 1 : 0 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - JUVENTA Starachowice 1 : 1 13:00 GRANAT Skarżysko - STAL Kunów 3 : 2 13:00 RODZINA Kielce - NIDZICA Dobiesławice 11 : 1
Godzina Termin 16 - 6 kwiecień 2010 r. - wtorek 16:00 MKS NEPTUN Końskie - RODZINA Kielce 1 : 5 16:00 NIDZICA Dobiesławice - ORLĘTA Kielce 3 : 8 16:00 STAL Kunów - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 9 16:00 JUVENTA Starachowice - HETMAN Włoszczowa 4 : 0 16:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 1
Godzina Termin 17 - 10 kwiecień 2010 r. - sobota 13:00 SPARTA Kazimierza Wielka - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 4 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - JUVENTA Starachowice 1 : 5 13:00 GRANAT Skarżysko - NIDZICA Dobiesławice 4 : 0 10:00 ORLĘTA Kielce - RODZINA Kielce 0 : 0
Godzina Termin 19 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 13:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - MKS NEPTUN Końskie 6 : 4 13:00 KORONA SA Kielce - JUVENTA Starachowice 3 : 0 13:30 SPARTA Kazimierza Wielka - STAL Kunów 2 : 2 13:00 HETMAN Włoszczowa - NIDZICA Dobiesławice 0 : 2 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - RODZINA Kielce 4 : 0 11:30 GRANAT Skarżysko - ORLĘTA Kielce 2 : 1
Godzina Termin 14 - 27 kwiecień 2010 r. - wtorek 17:00 SPARTA Kazimierza Wielka - TS 1946 NIDA Pińczów 5 : 1 17:00 KORONA SA Kielce - MKS NEPTUN Końskie 9 : 0 17:00 HETMAN Włoszczowa - STAL Kunów 0 : 2
Godzina Termin 20 - 28 kwiecień 2010 r. - środa 16:00 ORLĘTA Kielce - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 1 : 3 Godzina Termin 20 - 1 maj 2010 r. - sobota 13:00 MKS NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko 0 : 3 13:00 RODZINA Kielce - HETMAN Włoszczowa 2 : 0 13:00 NIDZICA Dobiesławice - TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 1 13:00 STAL Kunów - KORONA SA Kielce 1 : 1 11:30 JUVENTA Starachowice - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 3 : 0
Godzina Termin 21 - 8 maj 2010 r. - sobota 13:30 JUVENTA Starachowice - MKS NEPTUN Końskie 5 : 1 13:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - STAL Kunów 2 : 4 13:00 TS 1946 NIDA Pińczów - RODZINA Kielce 0 :10 13:00 HETMAN Włoszczowa - ORLĘTA Kielce 2 : 4 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - GRANAT Skarżysko 4 : 1
Godzina Termin 16 - 11 maj 2010 r. - wtorek 17:30 KORONA SA Kielce - SPARTA Kazimierza Wielka 10 : 0
Godzina Termin 22 - 15 maj 2010 r. - sobota 14:30 MKS NEPTUN Końskie - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 2 : 8 13:30 GRANAT Skarżysko - HETMAN Włoszczowa 2 : 1 13:00 ORLĘTA Kielce - TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 1 14:00 RODZINA Kielce - SPARTA Kazimierza Wielka 6 : 0 13:00 NIDZICA Dobiesławice - KORONA SA Kielce 0 : 8 13:00 STAL Kunów - JUVENTA Starachowice 2 : 3
Godzina Termin 18 - 18 maj 2010 r. - wtorek 17:30 RODZINA Kielce - GRANAT Skarżysko 5 : 2 17:30 STAL Kunów - TS 1946 NIDA Pińczów 4 : 1
Godzina Termin 23 - 22 maj 2010 r. - sobota 11:00 STAL Kunów - MKS NEPTUN Końskie 6 : 3 13:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - NIDZICA Dobiesławice 4 : 2 13:00 KORONA SA Kielce - RODZINA Kielce 3 : 1
Godzina Termin 24 - 29 maj 2010 r. - sobota 14:30 MKS NEPTUN Końskie - HETMAN Włoszczowa 1 : 2 13:30 GRANAT Skarżysko - SPARTA Kazimierza Wielka 3 : 0 13:00 ORLĘTA Kielce - KORONA SA Kielce 0 : 4 13:00 RODZINA Kielce - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 10 : 0 13:00 NIDZICA Dobiesławice - JUVENTA Starachowice 1 : 5 Godzina Termin 24 - 30 maj 2010 r. - niedziela 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 0 W
Godzina Termin 18 - 1 czerwiec 2010 r. - wtorek 16:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - KORONA SA Kielce 0 : 3 17:30 SPARTA Kazimierza Wielka - NIDZICA Dobiesławice 4 : 1
Godzina Termin 25 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 13:00 STAL Kunów - NIDZICA Dobiesławice 3 : 2 13:30 JUVENTA Starachowice - RODZINA Kielce 0 : 3 W 13:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - ORLĘTA Kielce 0 : 4 13:00 KORONA SA Kielce - GRANAT Skarżysko 8 : 0 13:30 SPARTA Kazimierza Wielka - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 2
Godzina Termin 18 - 8 czerwiec 2010 r. - wtorek 17:30 MKS NEPTUN Końskie - ORLĘTA Kielce 3 : 0 Godzina Termin 18 - 9 czerwiec 2010 r. - środa 17:30 NIDZICA Dobiesławice - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 8 17:45 JUVENTA Starachowice - SPARTA Kazimierza Wielka 4 : 0
Godzina Termin 23 - 10 czerwiec 2010 r. - czwartek 18:00 TS 1946 NIDA Pińczów - GRANAT Skarżysko 3 : 0 W
Godzina Termin 26 - 12 czerwiec 2010 r. - sobota 13:00 MKS NEPTUN Końskie - TS 1946 NIDA Pińczów 3 : 3 13:00 HETMAN Włoszczowa - SPARTA Kazimierza Wielka 2 : 1 13:00 MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. - KORONA SA Kielce 1 : 1 13:30 GRANAT Skarżysko - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 3 : 2 13:00 ORLĘTA Kielce - JUVENTA Starachowice 4 : 0 17:30 RODZINA Kielce - STAL Kunów 8 : 3
Godzina Termin 23 - 15 czerwiec 2010 r. - wtorek 17:30 SPARTA Kazimierza Wielka - ORLĘTA Kielce 0 : 5 17:45 HETMAN Włoszczowa - MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 0 : 4
Godzina Termin 25 - 17 czerwiec 2010 r. - czwartek 18:00 TS 1946 NIDA Pińczów - HETMAN Włoszczowa 0 : 3