Tabela rozgrywek o mistrzostwo: III Liga małopolsko-świętokrzyska
                                                       ------- Dom -----------  --------  Wyjazd ------
  Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.  Pkt. Bramki  Z.  R.  P.
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1.  MKS PUSZCZA Niepołomice        34   70   65-27    38   43-13  12   2   3   32   22-14  10   2   5
  2.  RKS GARBARNIA Kraków           34   64   55-34    38   31-16  12   2   3   26   24-18   7   5   5
  3.  ZKS UNIA Tarnów                34   63   53-38    32   22-14  10   2   5   31   31-24  10   1   6
  4.  HUTNIK SSA Kraków              34   58   77-46    37   53-22  12   1   4   21   24-24   6   3   8
  5.  KS DALIN Myślenice             34   58   68-47    38   39-18  12   2   3   20   29-29   5   5   7
  6.  MKS ORLICZ Suchedniów          34   56   52-38    34   32-17  11   1   5   22   20-21   7   1   9
  7.  KKS ASPN JUVENTA Starachowice  34   56   50-44    34   26-12  11   1   5   22   24-32   7   1   9
  8.  MKS CZARNI Połaniec            34   53   52-39    33   35-16  10   3   4   20   17-23   6   2   9
  9.  MKS WIERNA Małogoszcz          34   52   34-26    26   15-9    6   8   3   26   19-17   7   5   5
 10.  LKS KMITA Zabierzów            34   51   54-41    31   34-19   9   4   4   20   20-22   5   5   7
 11.  TS 1946 NIDA Pińczów           34   49   44-46    25   21-19   7   4   6   24   23-27   7   3   7
 12.  AKS BESKID Andrychów           34   45   59-66    25   37-33   8   1   8   20   22-33   6   2   9
 13.  KS GÓRNIK Wieliczka            34   45   63-60    24   38-25   7   3   7   21   25-35   6   3   8
 14.  KS NAPRZÓD Jędrzejów           34   43   52-57    24   29-23   7   3   7   19   23-34   6   1  10
 15.  MZKS Alwernia                  34   34   28-48    21   18-22   5   6   6   13   10-26   2   7   8
 16.  LKS LUBRZANKA Kajetanów        34   25   28-87    14   14-34   3   5   9   11   14-53   3   2  12
 17.  KS GLINIK Gorlice              34   21   25-67    12   15-27   3   3  11    9   10-40   2   3  12
 18.  KS HETMAN Włoszczowa           34   20   28-76    13   14-32   3   4  10    7   14-44   1   4  12
 ------------------------------------------------------------------------------------------------------
 20.07.2010  Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych


  
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ZINA IV LIGA ŚWIĘTOKRZYSKA ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS Stąporków 30 58 71-39 41 51-18 13 2 0 17 20-21 5 2 8 2. ORLĘTA Kielce 30 58 59-40 37 36-17 12 1 2 21 23-23 6 3 6 3. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 30 57 64-37 35 39-13 11 2 2 22 25-24 7 1 7 4. KSZO II SSA Ostrowiec Św. 30 57 65-40 33 35-16 10 3 2 24 30-24 7 3 5 5. ALIT Ożarów 30 51 47-31 29 22-12 9 2 4 22 25-19 6 4 5 6. WISŁA Sandomierz 30 50 50-34 32 29-13 10 2 3 18 21-21 4 6 5 7. ŁYSICA Bodzentyn 30 48 50-35 30 27-16 8 6 1 18 23-19 5 3 7 8. GRANAT Skarżysko 30 46 44-36 28 28-11 8 4 3 18 16-25 5 3 7 9. ŁKS Łagów 30 43 58-51 27 35-21 8 3 4 16 23-30 5 1 9 10. SPARTA Kazimierza Wielka 30 43 57-50 23 31-22 7 2 6 20 26-28 6 2 7 11. PARTYZANT Radoszyce 30 37 41-44 24 27-22 7 3 5 13 14-22 3 4 8 12. SPARTAKUS Daleszyce 30 33 36-49 17 20-17 4 5 6 16 16-32 5 1 9 13. PIASKOWIANKA Piaski 30 31 36-53 19 24-24 6 1 8 12 12-29 3 3 9 14. HEKO Czermno 30 29 29-59 16 14-27 5 1 9 13 15-32 4 1 10 15. MKS NEPTUN Końskie 30 26 33-80 22 21-27 7 1 7 4 12-53 1 1 13 16. SPARTA Dwikozy 30 15 21-83 9 12-34 3 0 12 6 9-49 2 0 13 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: ZINA Klasa Okręgowa ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Nowiny 32 69 72-25 40 43-4 13 1 2 29 29-21 8 5 3 2. LECHIA Strawczyn 32 62 93-51 40 63-24 13 1 2 22 30-27 6 4 6 3. MORAVIA Morawica 32 62 67-39 32 36-16 9 5 2 30 31-23 10 0 6 4. UNIA Sędziszów 32 61 50-30 39 25-8 12 3 1 22 25-22 6 4 6 5. LZS Samborzec 32 53 62-54 34 37-20 10 4 2 19 25-34 6 1 9 6. ZENIT Chmielnik 32 52 63-40 37 43-19 12 1 3 15 20-21 3 6 7 7. ZRYW Łopuszno 32 51 68-52 34 34-15 10 4 2 17 34-37 4 5 7 8. WICHER Miedziana Góra 32 48 59-52 29 39-27 9 2 5 19 20-25 4 7 5 9. OKS Opatów 32 41 32-46 21 15-15 6 3 7 20 17-31 6 2 8 10. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 32 39 46-69 21 25-28 6 3 7 18 21-41 5 3 8 11. VICTORIA Skalbmierz 32 39 46-43 24 32-20 7 3 6 15 14-23 3 6 7 12. GKS Rudki 32 37 45-51 25 26-19 7 4 5 12 19-32 3 3 10 13. NIDZIANKA Bieliny 32 36 51-81 17 29-34 4 5 7 19 22-47 6 1 9 14. SKAŁA Tumlin 32 35 51-60 26 36-23 7 5 4 9 15-37 2 3 11 15. SAMSON Samsonów 32 34 37-64 16 19-25 3 7 6 18 18-39 5 3 8 16. ZORZA TEMPO Pacanów 32 24 39-75 15 23-36 4 3 9 9 16-39 2 3 11 17. BASZTA Rytwiany 32 17 27-76 14 18-32 4 2 10 3 9-44 1 0 15 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 26 69 103-15 37 57-8 12 1 0 32 46-7 10 2 1 2. ASTRA Piekoszów 26 57 53-21 30 25-9 10 0 3 27 28-12 8 3 2 3. SPARTA Zagnańsk 26 47 50-40 28 26-12 8 4 1 19 24-28 6 1 6 4. POLANIE Pierzchnica 26 45 30-12 32 21-2 10 2 1 13 9-10 3 4 6 5. ZIELEŃ Żelisławice 26 40 39-48 18 20-29 5 3 5 22 19-19 7 1 5 6. STAR Starachowice 26 36 43-34 20 23-16 6 2 5 16 20-18 5 1 7 7. DĄB Nagłowice 26 35 38-51 18 18-24 5 3 5 17 20-27 5 2 6 8. LKS Bolmin 26 34 44-53 21 25-23 6 3 4 13 19-30 4 1 8 9. GRÓD Ćmińsk 26 33 40-38 23 22-9 7 2 4 10 18-29 2 4 7 10. JAWORNIK Gorzków 26 31 40-60 22 26-24 7 1 5 9 14-36 2 3 8 11. PIAST Chęciny 26 26 29-43 22 20-17 7 1 5 4 9-26 0 4 9 12. GKS Kluczewsko 26 25 36-57 14 15-23 4 2 7 11 21-34 3 2 8 13. CZARNOVIA Kielce 26 22 35-56 18 27-26 5 3 5 4 8-30 1 1 11 14. PARTYZANT Wodzisław 26 16 29-81 9 21-41 2 3 8 7 8-40 2 1 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa A grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KLIMONTOWIANKA Klimontów 26 56 59-31 34 31-4 11 1 1 22 28-27 7 1 5 2. JANDAR Bodzechów 26 56 66-34 33 37-12 10 3 0 23 29-22 7 2 4 3. MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 26 55 50-20 32 32-9 10 2 1 23 18-11 7 2 4 4. KAMIENNA Brody 26 44 55-41 30 36-12 10 0 3 14 19-29 4 2 7 5. ŚWIT Ćmielów 26 41 57-46 27 36-18 8 3 2 14 21-28 3 5 5 6. PIAST Osiek 26 40 46-39 27 31-16 8 3 2 13 15-23 3 4 6 7. ZRYW Zbigniewice 26 38 62-48 24 39-19 7 3 3 14 23-29 4 2 7 8. WISŁA Nowy Korczyn 26 35 53-65 25 35-25 8 1 4 10 18-40 3 1 9 9. ŁYSICA II Bodzentyn 26 34 36-42 22 22-12 6 4 3 12 14-30 4 0 9 10. STAL Kunów 26 33 49-50 26 33-18 8 2 3 7 16-32 2 1 10 11. PIAST Stopnica 26 32 39-50 23 25-16 7 2 4 9 14-34 2 3 8 12. GRÓD Wiślica 26 31 46-53 19 27-17 6 1 6 12 19-36 3 3 7 13. ARKA Pawłów 26 16 38-85 16 28-42 5 1 7 0 10-43 0 0 13 14. GKS Świniary 26 8 20-72 7 15-29 2 1 10 1 5-43 0 1 12 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa B grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Górno 24 58 61-19 30 30-7 9 3 0 28 31-12 9 1 2 2. ASTRA Suchedniów 24 53 87-27 29 49-9 9 2 1 24 38-18 8 0 4 3. AZS POLITECHNIKA Św. 24 46 56-28 21 35-17 6 3 3 25 21-11 7 4 1 4. ULKS Łączna 24 44 62-24 24 35-11 8 0 4 20 27-13 6 2 4 5. KLONÓWKA Masłów 24 37 56-57 24 38-26 7 3 2 13 18-31 4 1 7 6. TĘCZA Gowarczów 24 37 41-37 23 23-14 7 2 3 14 18-23 4 2 6 7. VICTORIA Górki Szczukowskie 24 36 43-35 20 25-11 6 2 4 16 18-24 4 4 4 8. ORLICZ II Suchedniów 24 33 32-38 22 23-21 7 1 4 11 9-17 2 5 5 9. POLONIA Białogon 24 29 35-51 18 21-20 5 3 4 11 14-31 3 2 7 10. WICHER II Miedziana Góra 24 23 46-69 20 32-23 6 2 4 3 14-46 1 0 11 11. VICTORIA Mniów 24 22 29-60 11 18-28 3 2 7 11 11-32 3 2 7 12. ŁKS II Łagów 24 12 21-83 10 8-31 3 1 8 2 13-52 0 2 10 13. LUBRZANKA II Kajetanów 24 12 33-74 8 20-27 2 2 8 4 13-47 1 1 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa B grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MORAVIA II Morawica 18 36 52-24 18 22-14 6 0 3 18 30-10 5 3 1 2. KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 18 36 54-21 20 39-9 6 2 1 16 15-12 5 1 3 3. WIERNA II Małogoszcz 18 34 57-30 16 27-17 5 1 3 18 30-13 6 0 3 4. ZRYW Skroniów 18 34 45-34 22 28-9 7 1 1 12 17-25 4 0 5 5. GLKS Krasocin 18 33 37-27 18 20-14 6 0 3 15 17-13 5 0 4 6. PIASKOWIANKA II Piaski 18 29 41-38 16 20-22 5 1 3 13 21-16 4 1 4 7. ŹRÓDŁO Solec Zdrój 18 27 40-29 16 23-14 5 1 3 11 17-15 3 2 4 8. NIDZICA Dobiesławice 18 14 32-81 7 17-31 2 1 6 7 15-50 2 1 6 9. START Słupia Jędrzejowska 18 12 30-44 8 15-17 2 2 5 4 15-27 1 1 7 10. STRZELEC Chroberz 18 6 13-73 3 6-37 1 0 8 3 7-36 1 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa B grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SOKÓŁ Jachimowice 24 53 49-26 34 30-8 11 1 0 19 19-18 6 1 5 2. AGRICOLA Łoniów 24 44 46-33 29 29-11 9 2 1 15 17-22 4 3 5 3. ALIT II Ożarów 24 42 61-46 27 45-20 9 0 3 15 16-26 5 0 7 4. HURAGAN Wilczyce 24 40 52-35 23 33-17 7 2 3 17 19-18 5 2 5 5. ESTER Wojciechowice 24 39 46-43 28 27-16 9 1 2 11 19-27 3 2 7 6. ZORZA Czajków 24 36 48-37 22 28-14 7 1 4 14 20-23 4 2 6 7. VICTORIA BIZON Kurozwęki 24 36 39-38 28 23-12 9 1 2 8 16-26 2 2 8 8. CUKROWNIK Włostów 24 33 50-48 21 24-19 7 0 5 12 26-29 3 3 6 9. MAROL Jacentów 24 33 47-46 23 31-18 7 2 3 10 16-28 3 1 8 10. GKS Iwaniska 24 28 31-36 21 18-11 5 6 1 7 13-25 2 1 9 11. KS Tarłów 24 27 38-46 11 15-22 3 2 7 16 23-24 5 1 6 12. GKS Szydłów 24 27 42-59 16 21-22 5 1 6 11 21-37 3 2 7 13. BASZTA II Rytwiany 24 10 19-75 4 14-40 1 1 10 6 5-35 2 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KORONA SA Kielce 24 65 117-9 33 68-4 11 0 1 32 49-5 10 2 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 24 63 117-10 32 66-5 10 2 0 31 51-5 10 1 1 3. RODZINA Kielce 24 56 101-24 31 56-14 10 1 1 25 45-10 8 1 3 4. ORLĘTA Kielce 24 45 77-29 23 45-13 7 2 3 22 32-16 7 1 4 5. GRANAT Skarżysko 24 43 57-68 22 25-34 7 1 4 21 32-34 7 0 5 6. JUVENTA Starachowice 24 38 66-33 18 35-14 6 0 6 20 31-19 6 2 4 7. HETMAN Włoszczowa 24 28 29-51 15 16-29 5 0 7 13 13-22 4 1 7 8. STAL Kunów 24 26 43-73 13 22-30 3 4 5 13 21-43 3 4 5 9. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 24 23 34-73 16 24-31 5 1 6 7 10-42 2 1 9 10. TS 1946 NIDA Pińczów 24 21 42-69 13 23-34 4 1 7 8 19-35 2 2 8 11. SPARTA Kazimierza Wielka 24 19 29-98 9 14-43 2 3 7 10 15-55 3 1 8 12. NIDZICA Dobiesławice 24 13 31-141 10 21-54 3 1 8 3 10-87 1 0 11 13. MKS NEPTUN Końskie 24 11 40-105 10 25-38 3 1 8 1 15-67 0 1 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Świętokrzyska Liga Juniorów Młodszych ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KORONA SA Kielce 24 67 134-17 33 68-5 11 0 1 34 66-12 11 1 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 24 66 120-8 30 66-6 10 0 2 36 54-2 12 0 0 3. KKP KORONA Kielce 24 59 71-23 28 41-9 9 1 2 31 30-14 10 1 1 4. JUVENTA Starachowice 24 39 42-40 25 28-15 8 1 3 14 14-25 4 2 6 5. RODZINA Kielce 24 34 69-70 19 33-30 6 1 5 15 36-40 4 3 5 6. SPARTA Kazimierza Wielka 24 32 50-79 16 32-40 5 1 6 16 18-39 5 1 6 7. POLONIA Białogon 24 29 27-42 16 14-19 5 1 6 13 13-23 4 1 7 8. GRANAT Skarżysko 24 24 38-62 11 22-31 3 2 7 13 16-31 4 1 7 9. TS 1946 NIDA Pińczów 24 23 42-95 13 27-38 4 1 7 10 15-57 3 1 8 10. MORAVIA Morawica 24 23 36-74 13 20-34 3 4 5 10 16-40 3 1 8 11. HETMAN Włoszczowa 24 22 28-76 13 17-33 4 1 7 9 11-43 3 0 9 12. UKS TRÓJKA Sandomierz 24 19 42-67 8 15-35 2 2 8 11 27-32 3 2 7 13. ALIT Ożarów 24 15 24-70 7 12-33 2 1 9 8 12-37 2 2 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okregowa juniorów starszych gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTAKUS Daleszyce 20 54 131-17 30 69-7 10 0 0 27 70-11 9 0 2 2. MKS Stąporków 20 43 79-33 27 48-9 8 3 0 19 36-24 6 1 3 3. CZARNOVIA Kielce 20 40 44-28 22 29-12 7 1 2 21 16-16 6 3 2 4. HEKO Czermno 20 38 75-42 21 37-15 7 0 3 17 38-27 5 2 3 5. GKS GRÓD Ćmińsk 20 32 49-49 17 26-21 5 2 3 15 23-28 4 3 3 6. SKAŁA Tumlin 20 27 51-55 15 34-29 4 3 3 12 17-26 4 0 6 7. GKS Rudki 20 26 69-60 16 41-24 5 1 4 10 29-39 3 1 7 8. ZRYW Łopuszno 20 21 30-53 15 19-17 5 0 5 9 12-36 3 0 8 9. SPARTA Kielce 20 16 37-84 7 19-45 2 1 7 9 18-39 2 3 5 10. ORLĘTA II Kielce 20 14 34-107 17 29-47 5 2 4 0 8-60 0 0 10 11. NIDZIANKA Bieliny 20 5 26-97 4 14-42 1 1 8 1 12-55 0 1 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. NAPRZÓD Jędrzejów 20 48 100-20 30 69-5 10 0 0 18 31-15 6 0 4 2. WIERNA Małogoszcz 20 47 104-25 28 66-9 9 1 0 19 38-16 6 1 3 3. PIASKOWIANKA Piaski 20 45 70-28 25 38-13 8 1 1 20 32-15 6 2 2 4. UNIA Sędziszów 20 41 75-33 19 48-19 6 1 3 22 27-14 7 1 2 5. MKS ZDRÓJ Busko 20 31 42-30 19 31-12 6 1 3 12 11-18 3 3 4 6. ZENIT Chmielnik 20 30 48-38 19 31-17 6 1 3 11 17-21 3 2 5 7. WISŁA Nowy Korczyn 20 27 34-54 15 18-22 5 0 5 12 16-32 4 0 6 8. GRÓD Wiślica 20 18 40-87 8 19-31 2 2 6 10 21-56 3 1 6 9. ZIELEŃ Żelisławice 20 12 19-70 9 11-22 3 0 7 3 8-48 1 0 9 10. ZRYW Skroniów 20 10 19-100 9 15-32 2 3 5 1 4-68 0 1 9 11. VICTORIA Skalbmierz 20 9 15-81 8 7-31 2 2 6 1 8-50 0 1 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów starszych gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTA Dwikozy 14 34 33-12 15 19-10 5 0 2 19 14-2 6 1 0 2. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 14 27 46-25 15 26-14 5 0 2 12 20-11 4 0 3 3. CZARNI Połaniec 14 25 46-23 15 30-9 5 0 2 10 16-14 3 1 3 4. KLIMONTOWIANKA Klimontów 14 24 25-26 14 10-7 4 2 1 10 15-19 3 1 3 5. OLIMPIA Kleczanów 14 19 30-30 12 15-9 4 0 3 7 15-21 2 1 4 6. GKS Świniary 14 14 22-27 10 12-9 3 1 3 4 10-18 1 1 5 7. LZS Samborzec 14 13 37-62 9 22-35 3 0 4 4 15-27 1 1 5 8. MAROL Jacentów 14 6 15-49 3 7-20 0 3 4 3 8-29 1 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GKS Nowiny 16 34 43-21 21 25-6 7 0 1 13 18-15 4 1 3 2. KSZO-JUNIOR II Ostrowiec Św. 16 31 44-17 22 33-5 7 1 0 9 11-12 2 3 3 3. ŁYSICA Bodzentyn 16 28 31-17 14 17-6 4 2 2 14 14-11 4 2 2 4. KKP KORONA II Kielce 16 27 40-35 22 25-9 7 1 0 5 15-26 1 2 5 5. ŁKS Łagów 16 26 34-24 11 20-11 3 2 3 15 14-13 5 0 3 6. GTS Raków 16 21 30-36 12 21-20 3 3 2 9 9-16 3 0 5 7. KAMIENNA Brody 16 16 23-42 12 17-17 4 0 4 4 6-25 1 1 6 8. ARKA Pawłów 16 12 30-54 3 15-22 1 0 7 9 15-32 3 0 5 9. SPARTAKUS Daleszyce 16 12 28-57 9 16-18 3 0 5 3 12-39 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KRASOCIN-BUCOVIA Krasocin 14 37 46-19 19 24-5 6 1 0 18 22-14 6 0 1 2. KKP KORONA III Kielce 14 35 65-11 16 38-4 5 1 1 19 27-7 6 1 0 3. ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 14 28 34-23 15 20-12 5 0 2 13 14-11 4 1 2 4. GLKS Krasocin 14 21 30-29 9 14-13 3 0 4 12 16-16 4 0 3 5. LECHIA Strawczyn 14 17 39-46 8 22-21 2 2 3 9 17-25 3 0 4 6. MKS Stąporków 14 13 32-40 9 25-21 3 0 4 4 7-19 1 1 5 7. GKS Kluczewsko 14 9 17-60 6 10-27 2 0 5 3 7-33 1 0 6 8. DEKO Włoszczowa 14 4 10-45 3 4-13 1 0 6 1 6-32 0 1 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. POLANIE Pierzchnica 14 36 51-15 21 28-5 7 0 0 15 23-10 5 0 2 2. NAPRZÓD Jędrzejów 14 28 53-15 18 33-3 6 0 1 10 20-12 3 1 3 3. PIAST Stopnica 14 27 35-18 14 18-5 4 2 1 13 17-13 4 1 2 4. MKS ZDRÓJ Busko 14 24 28-20 11 17-12 3 2 2 13 11-8 4 1 2 5. DĄB Nagłowice 14 23 34-29 13 21-13 4 1 2 10 13-16 3 1 3 6. PARTYZANT Wodzisław 14 9 23-67 3 10-32 1 0 6 6 13-35 2 0 5 7. ZENIT Chmielnik 14 9 11-37 2 7-18 0 2 5 7 4-19 2 1 4 8. START Słupia Jędrzejowska 14 5 20-54 3 11-22 1 0 6 2 9-32 0 2 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 20 58 129-11 30 78-3 10 0 0 28 51-8 9 1 0 2. ZORZA TEMPO Pacanów 20 39 70-45 22 34-21 7 1 2 17 36-24 5 2 3 3. CZARNI Połaniec 20 21 26-52 11 12-26 3 2 5 10 14-26 3 1 6 4. PIAST Osiek 20 20 33-53 12 14-20 3 3 4 8 19-33 2 2 6 5. GKS Szydłów 20 17 33-78 15 21-25 4 3 3 2 12-53 0 2 8 6. BASZTA Rytwiany 20 15 38-90 7 24-51 2 1 7 8 14-39 2 2 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Klasa Okręgowa juniorów młodszych gr.V ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. OKS Opatów 12 34 66-12 16 30-6 5 1 0 18 36-6 6 0 0 2. ZRYW Zbigniewice 12 25 26-20 15 13-9 5 0 1 10 13-11 3 1 2 3. ESTER Wojciechowice 12 23 51-34 13 30-15 4 1 1 10 21-19 3 1 2 4. AGRICOLA Łoniów 12 12 20-27 2 7-19 0 2 4 10 13-8 3 1 2 5. KS Tarłów 12 12 25-29 8 16-14 2 2 2 4 9-15 1 1 4 6. LZS Samborzec 12 10 26-54 3 11-24 1 0 5 7 15-30 2 1 3 7. CUKROWNIK Włostów 12 4 12-50 3 6-26 1 0 5 1 6-24 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1995 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA Kielce 18 51 123-14 27 68-5 9 0 0 24 55-9 8 0 1 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 18 51 135-6 27 86-0 9 0 0 24 49-6 8 0 1 3. JUVENTA Starachowice 18 39 91-36 21 47-13 7 0 2 18 44-23 6 0 3 4. KAMIENNA Brody 18 28 55-44 18 37-20 6 0 3 10 18-24 3 1 5 5. GRANAT Skarżysko 18 24 44-63 15 17-21 4 3 2 9 27-42 3 0 6 6. ORLĘTA Kielce 18 23 70-64 16 45-20 5 1 3 7 25-44 2 1 6 7. UKS TRÓJKA Sandomierz 18 23 27-49 15 14-14 5 0 4 8 13-35 2 2 5 8. ŁKS Łagów 18 11 15-78 8 13-26 2 2 5 3 2-52 1 0 8 9. ORLICZ Suchedniów 18 8 24-64 4 13-37 1 1 7 4 11-27 0 4 5 10. LKS Bolmin 18 4 16-182 4 11-93 1 1 7 0 5-89 0 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1995 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HEKO Czermno 18 45 86-24 27 58-7 9 0 0 18 28-17 6 0 3 2. HETMAN Włoszczowa 18 44 53-20 24 31-11 8 0 1 20 22-9 6 2 1 3. POLONIA Białogon 18 37 54-34 18 33-16 6 0 3 19 21-18 6 1 2 4. MKS NEPTUN Końskie 18 32 66-38 19 41-13 6 1 2 13 25-25 4 1 4 5. PARTYZANT Radoszyce 18 29 47-36 16 25-14 5 1 3 13 22-22 4 1 4 6. ASTRA Piekoszów 18 26 50-41 15 29-19 5 0 4 11 21-22 3 2 4 7. SAMSON Samsonów 18 22 33-51 10 17-24 2 4 3 12 16-27 4 0 5 8. ZRYW Łopuszno 18 15 25-64 9 17-19 3 0 6 6 8-45 2 0 7 9. PIAST Chęciny 18 7 20-94 6 11-39 2 0 7 1 9-55 0 1 8 10. DEKO Włoszczowa 18 5 15-47 2 6-19 0 2 7 3 9-28 1 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1995 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. PIASKOWIANKA Piaski 16 33 58-32 24 37-14 8 0 0 9 21-18 3 0 5 2. VICTORIA Skalbmierz 16 32 76-32 17 45-15 5 2 1 15 31-17 5 0 3 3. WISŁA Nowy Korczyn 16 31 59-38 21 21-10 7 0 1 10 38-28 3 1 4 4. UNIA Sędziszów 16 29 51-29 14 29-14 4 2 2 15 22-15 5 0 3 5. SPARTA Kazimierza Wielka 16 23 44-33 19 27-14 6 1 1 4 17-19 1 1 6 6. TS 1946 NIDA Pińczów 16 22 48-45 16 29-21 5 1 2 6 19-24 1 3 4 7. NIDZICA Dobiesławice 16 21 45-42 13 26-20 4 1 3 8 19-22 2 2 4 8. NAPRZÓD Jędrzejów 16 17 43-54 13 20-17 4 1 3 4 23-37 1 1 6 9. JAWORNIK Gorzków 16 0 26-145 0 14-77 0 0 8 0 12-68 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz starszy 1995 grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HURAGAN Wilczyce 16 34 78-37 21 48-17 7 0 1 13 30-20 4 1 3 2. GKS Iwaniska 16 31 70-33 19 38-16 6 1 1 12 32-17 4 0 4 3. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 16 29 56-30 18 32-10 6 0 2 11 24-20 3 2 3 4. ALIT Ożarów 16 26 43-32 16 28-19 5 1 2 10 15-13 3 1 4 5. SPARTA Dwikozy 16 24 25-27 14 14-10 4 2 2 10 11-17 3 1 4 6. OKS Opatów 16 21 49-41 17 29-15 5 2 1 4 20-26 1 1 6 7. KLIMONTOWIANKA Klimontów 16 18 38-68 13 23-36 4 1 3 5 15-32 1 2 5 8. CZARNI Połaniec 16 16 30-64 10 14-17 3 1 4 6 16-47 2 0 6 9. ARKA Koprzywnica 16 8 20-77 4 12-31 1 1 6 4 8-46 1 1 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz młodszy 1996 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA Kielce 16 48 148-13 24 83-5 8 0 0 24 65-8 8 0 0 2. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 42 85-17 21 49-8 7 0 1 21 36-9 7 0 1 3. ŁYSICA Bodzentyn 16 23 64-68 11 29-34 3 2 3 12 35-34 4 0 4 4. WICHER Miedziana Góra 16 23 62-60 13 32-29 4 1 3 10 30-31 3 1 4 5. NIDZIANKA Bieliny 16 23 56-66 15 27-23 5 0 3 8 29-43 2 2 4 6. MKS NEPTUN Końskie 16 16 51-69 9 27-27 3 0 5 7 24-42 2 1 5 7. GKS Rudki 16 13 40-74 12 25-37 4 0 4 1 15-37 0 1 7 8. SKAŁA Tumlin 16 12 40-142 6 24-63 2 0 6 6 16-79 2 0 6 9. JANDAR Bodzechów 16 11 26-63 8 20-30 2 2 4 3 6-33 1 0 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Trampkarz młodszy 1996 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS ZDRÓJ Busko 16 39 52-15 22 36-8 7 1 0 17 16-7 5 2 1 2. KKP KORONA II Kielce 16 39 61-15 20 34-8 6 2 0 19 27-7 6 1 1 3. BASZTA Rytwiany 16 28 62-51 18 39-20 6 0 2 10 23-31 3 1 4 4. TS 1946 NIDA Pińczów 16 24 30-26 11 14-10 2 5 1 13 16-16 4 1 3 5. WIERNA Małogoszcz 16 21 32-32 11 12-11 3 2 3 10 20-21 3 1 4 6. MORAVIA Morawica 16 20 35-44 15 22-20 5 0 3 5 13-24 1 2 5 7. ZENIT Chmielnik 16 16 28-42 7 11-17 2 1 5 9 17-25 2 3 3 8. NAPRZÓD Jędrzejów 16 12 25-50 8 14-23 2 2 4 4 11-27 1 1 6 9. PIAST Stopnica 16 4 14-64 3 9-31 1 0 7 1 5-33 0 1 7 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1997 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. GRANAT Skarżysko 16 43 93-17 19 54-11 6 1 1 24 39-6 8 0 0 2. KKP KORONA Kielce 16 42 84-18 21 64-11 7 0 1 21 20-7 7 0 1 3. JUVENTA Starachowice 16 39 94-14 18 57-5 6 0 2 21 37-9 7 0 1 4. KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 16 29 69-20 15 43-7 5 0 3 14 26-13 4 2 2 5. SOKÓŁ Starachowice 16 22 34-55 10 15-21 3 1 4 12 19-34 4 0 4 6. ORLICZ Suchedniów 16 14 26-63 10 14-22 3 1 4 4 12-41 1 1 6 7. ORLĘTA Kielce 16 12 28-84 6 12-27 2 0 6 6 16-57 2 0 6 8. GKS Nowiny 16 12 24-80 6 16-38 2 0 6 6 8-42 2 0 6 9. KOLEJARZ Skarżysko 16 0 6-107 0 6-35 0 0 8 0 0-72 0 0 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1997 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ASTRA Piekoszów 20 46 75-17 25 43-6 8 1 1 21 32-11 7 0 3 2. PARTYZANT Radoszyce 20 46 82-27 25 47-10 8 1 1 21 35-17 7 0 3 3. LECHIA Strawczyn 20 38 68-37 25 42-17 8 1 1 13 26-20 4 1 5 4. MKS NEPTUN Końskie 20 26 56-66 12 33-37 4 0 6 14 23-29 4 2 4 5. MKS Stąporków 20 10 24-85 9 19-27 3 0 7 1 5-58 0 1 9 6. SPARTA Zagnańsk 20 10 18-91 7 10-32 2 1 7 3 8-59 1 0 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik starszy 1997 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. UKS TRÓJKA Sandomierz 20 58 150-7 28 69-3 9 1 0 30 81-4 10 0 0 2. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 20 46 88-24 24 49-9 8 0 2 22 39-15 7 1 2 3. ALIT Ożarów 20 39 94-43 21 53-26 7 0 3 18 41-17 6 0 4 4. ŚWIT Ćmielów 20 19 49-70 9 28-29 3 0 7 10 21-41 3 1 6 5. ARKA Koprzywnica 20 16 34-97 7 20-40 2 1 7 9 14-57 3 0 7 6. KS Tarłów 20 0 17-191 0 9-97 0 0 10 0 8-94 0 0 10 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Mlodzik młodszy 1998 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA Kielce 24 65 76-7 34 34-4 11 1 0 31 42-3 10 1 1 2. LKS LUBRZANKA Kajetanów 24 35 55-41 19 33-20 6 1 5 16 22-21 5 1 6 3. MORAVIA Morawica 24 26 33-48 15 17-18 4 3 5 11 16-30 3 2 7 4. ORLĘTA Kielce 24 12 15-83 7 9-44 2 1 9 5 6-39 1 2 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Mlodzik młodszy 1998 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. POLONIA BIAŁOGON Kielce 24 53 49-18 29 22-7 9 2 1 24 27-11 7 3 2 2. ASTRA Piekoszów 24 43 34-23 22 16-13 6 4 2 21 18-10 6 3 3 3. PIAST Chęciny 24 27 32-36 18 18-16 5 3 4 9 14-20 1 6 5 4. SOKÓŁ Rykoszyn 24 8 16-54 7 11-28 1 4 7 1 5-26 0 1 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1998 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. WIERNA Małogoszcz 24 57 73-17 25 40-12 8 1 3 32 33-5 10 2 0 2. GLKS Krasocin 24 46 63-25 21 35-15 6 3 3 25 28-10 7 4 1 3. PIASKOWIANKA Piaski 24 23 27-68 12 11-29 3 3 6 11 16-39 3 2 7 4. NAPRZÓD Jędrzejów 24 8 18-71 3 5-34 0 3 9 5 13-37 1 2 9 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik mlodszy 1998 grupa IV ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. PARTYZANT Radoszyce 24 53 56-25 28 32-12 9 1 2 25 24-13 8 1 3 2. HEKO Czermno 24 29 38-49 21 22-18 6 3 3 8 16-31 2 2 8 3. HETMAN Włoszczowa 24 27 32-38 16 20-18 4 4 4 11 12-20 2 5 5 4. MKS NEPTUN Końskie 24 25 43-57 17 24-23 5 2 5 8 19-34 2 2 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1998 grupa V ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. ZDRÓJ Busko Zdrój 24 54 55-17 29 27-6 9 2 1 25 28-11 8 1 3 2. ZENIT Chmielnik 24 47 50-21 24 26-11 8 0 4 23 24-10 7 2 3 3. SPARTA Kazimierza Wielka 24 31 34-47 20 20-21 6 2 4 11 14-26 3 2 7 4. ZORZA TEMPO Pacanów 24 6 16-70 5 10-34 1 2 9 1 6-36 0 1 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1998 grupa VI ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. JUVENTA Starachowice 24 64 92-4 34 49-2 11 1 0 30 43-2 9 3 0 2. GRANAT Skarżysko 24 49 90-12 24 48-5 7 3 2 25 42-7 8 1 3 3. ARKA Pawłów 24 26 50-46 13 23-20 4 1 7 13 27-26 4 1 7 4. STAR Starachowice 24 0 1-171 0 0-86 0 0 12 0 1-85 0 0 12 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1998 grupa VII ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 24 66 106-11 34 63-4 11 1 0 32 43-7 10 2 0 2. SOKÓŁ Starachowice 24 40 60-28 22 38-15 7 1 4 18 22-13 5 3 4 3. SPARTAKUS Daleszyce 24 21 24-69 8 10-30 1 5 6 13 14-39 4 1 7 4. ŁKS Łagów 24 9 16-98 1 5-41 0 1 11 8 11-57 2 2 8 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Młodzik młodszy 1998 grupa VIII ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTA Dwikozy 40 73 68-40 38 34-24 11 5 4 35 34-16 10 5 5 2. CZARNI Połaniec 40 58 44-42 29 26-20 8 5 7 29 18-22 8 5 7 3. WISŁA Sandomierz 40 57 45-35 31 22-16 9 4 7 26 23-19 6 8 6 4. HURAGAN Wilczyce 40 50 47-61 23 24-38 6 5 9 27 23-23 7 6 7 5. OLIMPIA Kleczanów 40 34 36-62 15 12-24 2 9 9 19 24-38 5 4 11 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik starszy 1999 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA Kielce 12 27 38-8 14 19-3 4 2 0 13 19-5 4 1 1 2. SOKÓŁ Starachowice 12 19 21-17 11 11-7 3 2 1 8 10-10 2 2 2 3. GRANAT Skarżysko 12 11 17-25 3 9-15 0 3 3 8 8-10 2 2 2 4. ŁYSICA Bodzentyn 12 8 8-34 3 3-17 1 0 5 5 5-17 1 2 3 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik Starszy 1999 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. SPARTA Kazimierza Wielka 12 31 52-19 12 24-7 4 0 1 19 28-12 6 1 0 2. PIAST Stopnica 12 18 36-31 5 14-17 1 2 2 13 22-14 4 1 2 3. OLIMPIA-POGOŃ II Staszów 12 11 27-42 1 10-25 0 1 6 10 17-17 3 1 1 4. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 12 9 28-51 6 19-27 2 0 5 3 9-24 1 0 4 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik Starszy 1999 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 29 37-9 18 23-2 6 0 0 11 14-7 3 2 1 2. JUVENTA Starachowice 12 21 39-17 11 20-9 3 2 1 10 19-8 3 1 2 3. WISŁA Sandomierz 12 1 5-55 1 2-25 0 1 5 0 3-30 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik młodszy 2000 grupa I ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. HETMAN Włoszczowa 11 30 36-3 18 26-0 6 0 0 12 10-3 4 0 1 2. DEKO Włoszczowa 11 12 16-22 6 8-9 2 0 3 6 8-13 2 0 4 3. KKP KORONA Kielce 12 9 10-37 9 9-10 3 0 3 0 1-27 0 0 6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik młodszy 2000 grupa II ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. KKP KORONA II Kielce 12 29 32-11 13 14-5 4 1 1 16 18-6 5 1 0 2. SUKS SOKÓŁ Starachowice 12 18 17-15 10 10-8 3 1 2 8 7-7 2 2 2 3. SPARTAKUS Daleszyce 12 4 6-29 1 4-14 0 1 5 3 2-15 1 0 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych
Tabela rozgrywek o mistrzostwo: Orlik młodszy 2000 grupa III ------- Dom ----------- -------- Wyjazd ------ Lokata Nazwa zespołu Mecze Pkt. Bramki Pkt. Bramki Z. R. P. Pkt. Bramki Z. R. P. ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. MKS KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św. 12 31 18-2 16 8-0 5 1 0 15 10-2 5 0 1 2. WISŁA I Sandomierz 12 20 16-9 13 10-5 4 1 1 7 6-4 2 1 3 3. JUVENTA Starachowice 12 1 5-28 0 1-15 0 0 6 1 4-13 0 1 5 ------------------------------------------------------------------------------------------------------ 20.07.2010 Przy tej samej liczbie punktów o kolejności decydują wyniki meczy bezpośrednio rozegranych