Klasa B grupa III

     Godzina   Termin  1 -   23  sierpień  2009 r.  - niedziela 

      11:00    VICTORIA BIZON Kurozwęki       - SOKÓŁ Jachimowice               3 : 1         
      11:00    AGRICOLA Łoniów                - ALIT II Ożarów                  2 : 1         
      11:00    ESTER Wojciechowice            - ZORZA Czajków                   1 : 0         
      11:00    CUKROWNIK Włostów              - MAROL Jacentów                  3 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 29 sierpień 2009 r. - sobota 15:00 ALIT II Ożarów - HURAGAN Wilczyce 1 : 2 Godzina Termin 2 - 30 sierpień 2009 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - GKS Szydłów 3 : 0 11:00 MAROL Jacentów - KS Tarłów 1 : 3 11:00 ZORZA Czajków - CUKROWNIK Włostów 3 : 5 11:00 GKS Iwaniska - ESTER Wojciechowice 2 : 1 15:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - AGRICOLA Łoniów 2 : 1
Godzina Termin 3 - 6 wrzesień 2009 r. - niedziela 11:00 AGRICOLA Łoniów - SOKÓŁ Jachimowice 2 : 0 11:00 HURAGAN Wilczyce - VICTORIA BIZON Kurozwęki 3 : 2 11:00 ESTER Wojciechowice - ALIT II Ożarów 5 : 1 17:00 CUKROWNIK Włostów - GKS Iwaniska 2 : 1 11:00 KS Tarłów - ZORZA Czajków 0 : 2 11:00 BASZTA II Rytwiany - MAROL Jacentów 1 : 3
Godzina Termin 1 - 9 wrzesień 2009 r. - środa 17:30 HURAGAN Wilczyce - GKS Iwaniska 4 : 1
Godzina Termin 4 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 14:30 ALIT II Ożarów - CUKROWNIK Włostów 3 : 1 Godzina Termin 4 - 13 wrzesień 2009 r. - niedziela 11:00 MAROL Jacentów - GKS Szydłów 6 : 2 11:00 ZORZA Czajków - BASZTA II Rytwiany 0 : 1 16:00 GKS Iwaniska - KS Tarłów 3 : 1 11:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - ESTER Wojciechowice 2 : 1 11:00 AGRICOLA Łoniów - HURAGAN Wilczyce 1 : 1
Godzina Termin 1 - 16 wrzesień 2009 r. - środa 16:00 BASZTA II Rytwiany - GKS Szydłów 0 : 4
Godzina Termin 5 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 15:00 BASZTA II Rytwiany - GKS Iwaniska 1 : 4 Godzina Termin 5 - 20 wrzesień 2009 r. - niedziela 11:00 HURAGAN Wilczyce - SOKÓŁ Jachimowice 6 : 2 11:00 ESTER Wojciechowice - AGRICOLA Łoniów 0 : 3 11:00 CUKROWNIK Włostów - VICTORIA BIZON Kurozwęki 2 : 1 11:00 KS Tarłów - ALIT II Ożarów 0 : 2 11:00 GKS Szydłów - ZORZA Czajków 3 : 1
Godzina Termin 6 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 14:30 ALIT II Ożarów - BASZTA II Rytwiany 9 : 1 Godzina Termin 6 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - MAROL Jacentów 4 : 4 11:00 GKS Iwaniska - GKS Szydłów 1 : 1 15:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - KS Tarłów 0 : 2 11:00 AGRICOLA Łoniów - CUKROWNIK Włostów 1 : 0 11:00 HURAGAN Wilczyce - ESTER Wojciechowice 4 : 0
Godzina Termin 7 - 3 październik 2009 r. - sobota 15:00 BASZTA II Rytwiany - VICTORIA BIZON Kurozwęki 0 : 1 Godzina Termin 7 - 4 październik 2009 r. - niedziela 11:00 ESTER Wojciechowice - SOKÓŁ Jachimowice 2 : 0 11:00 CUKROWNIK Włostów - HURAGAN Wilczyce 2 : 1 11:00 KS Tarłów - AGRICOLA Łoniów 1 : 1 14:00 GKS Szydłów - ALIT II Ożarów 1 : 2 11:00 MAROL Jacentów - ZORZA Czajków 3 : 4
Godzina Termin 8 - 11 październik 2009 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - ZORZA Czajków 3 : 0 W 11:00 GKS Iwaniska - MAROL Jacentów 2 : 0 14:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - GKS Szydłów 1 : 1 11:00 AGRICOLA Łoniów - BASZTA II Rytwiany 8 : 0 11:00 HURAGAN Wilczyce - KS Tarłów 1 : 1 11:00 ESTER Wojciechowice - CUKROWNIK Włostów 1 : 1
Godzina Termin 10 - 24 październik 2009 r. - sobota 13:30 ALIT II Ożarów - ZORZA Czajków 4 : 3 Godzina Termin 10 - 25 październik 2009 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - GKS Iwaniska 1 : 0 13:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - MAROL Jacentów 1 : 2 11:00 HURAGAN Wilczyce - GKS Szydłów 2 : 3 11:00 ESTER Wojciechowice - BASZTA II Rytwiany 3 : 0 W 11:00 CUKROWNIK Włostów - KS Tarłów 3 : 2
Godzina Termin 11 - 31 październik 2009 r. - sobota 11:00 KS Tarłów - SOKÓŁ Jachimowice 0 : 2 13:00 BASZTA II Rytwiany - CUKROWNIK Włostów 0 : 7 11:00 GKS Szydłów - ESTER Wojciechowice 2 : 3 11:00 MAROL Jacentów - AGRICOLA Łoniów 3 : 2 11:00 ZORZA Czajków - VICTORIA BIZON Kurozwęki 2 : 1 11:00 GKS Iwaniska - ALIT II Ożarów 3 : 1
Godzina Termin 12 - 8 listopad 2009 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - ALIT II Ożarów 2 : 0 12:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - GKS Iwaniska 2 : 1 11:00 AGRICOLA Łoniów - ZORZA Czajków 1 : 4 11:00 HURAGAN Wilczyce - MAROL Jacentów 1 : 2 11:00 CUKROWNIK Włostów - GKS Szydłów 6 : 2 11:00 KS Tarłów - BASZTA II Rytwiany 3 : 0 W
Godzina Termin 13 - 11 listopad 2009 r. - środa 11:00 GKS Szydłów - KS Tarłów 1 : 0 11:00 MAROL Jacentów - ESTER Wojciechowice 2 : 2 11:00 ZORZA Czajków - HURAGAN Wilczyce 3 : 0 11:00 GKS Iwaniska - AGRICOLA Łoniów 1 : 1 11:00 ALIT II Ożarów - VICTORIA BIZON Kurozwęki 3 : 0
Godzina Termin 9 - 15 listopad 2009 r. - niedziela 11:00 CUKROWNIK Włostów - SOKÓŁ Jachimowice 0 : 2 11:00 KS Tarłów - ESTER Wojciechowice 2 : 3 11:00 GKS Szydłów - AGRICOLA Łoniów 2 : 0 11:00 MAROL Jacentów - ALIT II Ożarów 3 : 0 W 11:00 ZORZA Czajków - GKS Iwaniska 1 : 0
Godzina Termin 14 - 28 marzec 2010 r. - niedziela 13:00 HURAGAN Wilczyce - BASZTA II Rytwiany 2 : 0 Godzina Termin 14 - 31 marzec 2010 r. - środa 16:30 SOKÓŁ Jachimowice - BASZTA II Rytwiany 2 : 0 Godzina Termin 14 - 3 kwiecień 2010 r. - sobota 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - VICTORIA BIZON Kurozwęki 2 : 1 11:00 ALIT II Ożarów - AGRICOLA Łoniów 8 : 1 11:00 GKS Iwaniska - HURAGAN Wilczyce 0 : 1 13:00 ZORZA Czajków - ESTER Wojciechowice 1 : 1 11:00 MAROL Jacentów - CUKROWNIK Włostów 3 : 1 14:00 GKS Szydłów - BASZTA II Rytwiany 0 : 1
Godzina Termin 15 - 20 kwiecień 2010 r. - wtorek 17:00 KS Tarłów - MAROL Jacentów 2 : 1 17:00 CUKROWNIK Włostów - ZORZA Czajków 1 : 2 17:00 ESTER Wojciechowice - GKS Iwaniska 3 : 2 17:00 HURAGAN Wilczyce - ALIT II Ożarów 0 : 1 17:00 AGRICOLA Łoniów - VICTORIA BIZON Kurozwęki 2 : 2
Godzina Termin 17 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela 16:00 GKS Szydłów - MAROL Jacentów 4 : 1 17:30 BASZTA II Rytwiany - ZORZA Czajków 1 : 1 11:00 KS Tarłów - GKS Iwaniska 1 : 2 11:00 CUKROWNIK Włostów - ALIT II Ożarów 1 : 2 13:00 ESTER Wojciechowice - VICTORIA BIZON Kurozwęki 2 : 1 11:00 HURAGAN Wilczyce - AGRICOLA Łoniów 1 : 1
Godzina Termin 18 - 1 maj 2010 r. - sobota 14:30 ALIT II Ożarów - KS Tarłów 4 : 2 Godzina Termin 18 - 2 maj 2010 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - HURAGAN Wilczyce 3 : 2 13:30 AGRICOLA Łoniów - ESTER Wojciechowice 3 : 1 17:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - CUKROWNIK Włostów 2 : 0 16:00 GKS Iwaniska - BASZTA II Rytwiany 1 : 0 11:00 ZORZA Czajków - GKS Szydłów 9 : 1
Godzina Termin 16 - 5 maj 2010 r. - środa 17:30 SOKÓŁ Jachimowice - AGRICOLA Łoniów 1 : 0 17:30 VICTORIA BIZON Kurozwęki - HURAGAN Wilczyce 3 : 0 W 17:30 GKS Iwaniska - CUKROWNIK Włostów 1 : 1 17:30 ZORZA Czajków - KS Tarłów 1 : 2 17:30 MAROL Jacentów - BASZTA II Rytwiany 1 : 0
Godzina Termin 19 - 9 maj 2010 r. - niedziela 16:00 MAROL Jacentów - SOKÓŁ Jachimowice 2 : 3 16:00 GKS Szydłów - GKS Iwaniska 1 : 1 11:00 KS Tarłów - VICTORIA BIZON Kurozwęki 1 : 3 11:00 CUKROWNIK Włostów - AGRICOLA Łoniów 0 : 2 13:00 ESTER Wojciechowice - HURAGAN Wilczyce 3 : 0 W
Godzina Termin 20 - 16 maj 2010 r. - niedziela 11:00 HURAGAN Wilczyce - CUKROWNIK Włostów 6 : 3 11:00 AGRICOLA Łoniów - KS Tarłów 2 : 1 17:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - BASZTA II Rytwiany 3 : 1
Godzina Termin 15 - 19 maj 2010 r. - środa 17:00 GKS Szydłów - SOKÓŁ Jachimowice 0 : 2
Godzina Termin 21 - 22 maj 2010 r. - sobota 17:00 KS Tarłów - HURAGAN Wilczyce 1 : 3 Godzina Termin 21 - 23 maj 2010 r. - niedziela 11:00 ZORZA Czajków - SOKÓŁ Jachimowice 1 : 0 16:00 MAROL Jacentów - GKS Iwaniska 2 : 0 16:00 GKS Szydłów - VICTORIA BIZON Kurozwęki 4 : 3 11:00 CUKROWNIK Włostów - ESTER Wojciechowice 1 : 3
Godzina Termin 16 - 26 maj 2010 r. - środa 17:00 ALIT II Ożarów - ESTER Wojciechowice 3 : 2
Godzina Termin 22 - 29 maj 2010 r. - sobota 15:00 ALIT II Ożarów - MAROL Jacentów 2 : 1 16:00 GKS Iwaniska - ZORZA Czajków 2 : 2 Godzina Termin 22 - 30 maj 2010 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - CUKROWNIK Włostów 3 : 0 W 13:00 ESTER Wojciechowice - KS Tarłów 1 : 4 15:00 BASZTA II Rytwiany - HURAGAN Wilczyce 0 : 4 11:00 AGRICOLA Łoniów - GKS Szydłów 1 : 0
Godzina Termin 23 - 3 czerwiec 2010 r. - czwartek 15:00 GKS Iwaniska - SOKÓŁ Jachimowice 1 : 1 15:00 ZORZA Czajków - ALIT II Ożarów 4 : 1 16:00 MAROL Jacentów - VICTORIA BIZON Kurozwęki 4 : 0 15:00 GKS Szydłów - HURAGAN Wilczyce 0 : 4 13:00 BASZTA II Rytwiany - ESTER Wojciechowice 2 : 1 15:00 KS Tarłów - CUKROWNIK Włostów 3 : 3
Godzina Termin 24 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 13:00 ALIT II Ożarów - GKS Iwaniska 4 : 0 Godzina Termin 24 - 6 czerwiec 2010 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - KS Tarłów 3 : 0 W 11:00 CUKROWNIK Włostów - BASZTA II Rytwiany 3 : 1 13:00 ESTER Wojciechowice - GKS Szydłów 4 : 3 11:00 AGRICOLA Łoniów - MAROL Jacentów 3 : 0 17:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - ZORZA Czajków 1 : 0
Godzina Termin 19 - 10 czerwiec 2010 r. - czwartek 17:30 BASZTA II Rytwiany - ALIT II Ożarów 2 : 3
Godzina Termin 20 - 12 czerwiec 2010 r. - sobota 17:00 ALIT II Ożarów - GKS Szydłów 3 : 4 17:00 BASZTA II Rytwiany - AGRICOLA Łoniów 3 : 4
Godzina Termin 20 - 13 czerwiec 2010 r. - niedziela 11:00 SOKÓŁ Jachimowice - ESTER Wojciechowice 3 : 1 11:00 ZORZA Czajków - MAROL Jacentów 3 : 1
Godzina Termin 25 - 20 czerwiec 2010 r. - niedziela 11:00 ALIT II Ożarów - SOKÓŁ Jachimowice 1 : 3 11:00 GKS Iwaniska - VICTORIA BIZON Kurozwęki 1 : 1 11:00 ZORZA Czajków - AGRICOLA Łoniów 0 : 1 11:00 MAROL Jacentów - HURAGAN Wilczyce 1 : 1 11:00 GKS Szydłów - CUKROWNIK Włostów 3 : 4 11:00 BASZTA II Rytwiany - KS Tarłów 4 : 5
Godzina Termin 26 - 27 czerwiec 2010 r. - niedziela 11:00 BASZTA II Rytwiany - SOKÓŁ Jachimowice 0 : 3 W 11:00 KS Tarłów - GKS Szydłów 1 : 0 11:00 ESTER Wojciechowice - MAROL Jacentów 2 : 1 11:00 HURAGAN Wilczyce - ZORZA Czajków 3 : 1 11:00 AGRICOLA Łoniów - GKS Iwaniska 3 : 1 11:00 VICTORIA BIZON Kurozwęki - ALIT II Ożarów 3 : 2