Klasa B grupa I

     Godzina   Termin  1 -   23  sierpień  2009 r.  - niedziela 

      11:00    LUBRZANKA II Kajetanów         - ORLICZ II Suchedniów            0 : 3         
      17:00    POLONIA Białogon               - TĘCZA Gowarczów                 1 : 0         
      17:00    VICTORIA Mniów                 - WICHER II Miedziana Góra        5 : 0         
      11:00    ULKS Łączna                    - VICTORIA Górki Szczukowskie     6 : 0         
      11:00    ASTRA Suchedniów               - KLONÓWKA Masłów                 1 : 2         


 
Godzina Termin 2 - 30 sierpień 2009 r. - niedziela 11:00 ORLICZ II Suchedniów - KLONÓWKA Masłów 1 : 0 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - ASTRA Suchedniów 1 : 2 11:00 ŁKS II Łagów - ULKS Łączna 0 : 2 11:00 TĘCZA Gowarczów - GKS Górno 0 : 2 11:00 LUBRZANKA II Kajetanów - POLONIA Białogon 0 : 3
Godzina Termin 1 - 2 wrzesień 2009 r. - środa 17:00 AZS POLITECHNIKA Św. - ŁKS II Łagów 7 : 0
Godzina Termin 3 - 6 wrzesień 2009 r. - niedziela 16:00 POLONIA Białogon - ORLICZ II Suchedniów 0 : 0 11:00 GKS Górno - LUBRZANKA II Kajetanów 3 : 1 17:00 VICTORIA Mniów - TĘCZA Gowarczów 1 : 5 11:00 ULKS Łączna - WICHER II Miedziana Góra 7 : 1 11:00 ASTRA Suchedniów - ŁKS II Łagów 12 : 3 11:00 KLONÓWKA Masłów - VICTORIA Górki Szczukowskie 3 : 4
Godzina Termin 2 - 9 wrzesień 2009 r. - środa 17:00 WICHER II Miedziana Góra - AZS POLITECHNIKA Św. 3 : 3
Godzina Termin 4 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 WICHER II Miedziana Góra - ASTRA Suchedniów 2 : 4 Godzina Termin 4 - 13 wrzesień 2009 r. - niedziela 11:00 ORLICZ II Suchedniów - VICTORIA Górki Szczukowskie 1 : 1 11:00 ŁKS II Łagów - KLONÓWKA Masłów 0 : 3 W 11:00 TĘCZA Gowarczów - AZS POLITECHNIKA Św. 0 : 1 11:00 LUBRZANKA II Kajetanów - VICTORIA Mniów 0 : 1 16:00 POLONIA Białogon - GKS Górno 2 : 0
Godzina Termin 5 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 11:00 GKS Górno - ORLICZ II Suchedniów 2 : 1 Godzina Termin 5 - 20 wrzesień 2009 r. - niedziela 11:00 VICTORIA Mniów - POLONIA Białogon 0 : 3 11:00 AZS POLITECHNIKA Św. - LUBRZANKA II Kajetanów 7 : 1 11:00 ULKS Łączna - TĘCZA Gowarczów 6 : 0 11:00 KLONÓWKA Masłów - WICHER II Miedziana Góra 4 : 1 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - ŁKS II Łagów 4 : 1
Godzina Termin 6 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 WICHER II Miedziana Góra - VICTORIA Górki Szczukowskie 5 : 1 Godzina Termin 6 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela 11:00 ORLICZ II Suchedniów - ŁKS II Łagów 7 : 1 11:00 TĘCZA Gowarczów - ASTRA Suchedniów 1 : 8 11:00 LUBRZANKA II Kajetanów - ULKS Łączna 0 : 2 15:00 POLONIA Białogon - AZS POLITECHNIKA Św. 0 : 1 15:00 GKS Górno - VICTORIA Mniów 7 : 0
Godzina Termin 7 - 4 październik 2009 r. - niedziela 15:00 VICTORIA Mniów - ORLICZ II Suchedniów 0 : 0 11:00 AZS POLITECHNIKA Św. - GKS Górno 1 : 2 11:00 ULKS Łączna - POLONIA Białogon 2 : 3 11:00 ASTRA Suchedniów - LUBRZANKA II Kajetanów 9 : 0 11:00 KLONÓWKA Masłów - TĘCZA Gowarczów 3 : 0 W 11:00 ŁKS II Łagów - WICHER II Miedziana Góra 3 : 2
Godzina Termin 8 - 11 październik 2009 r. - niedziela 11:00 ORLICZ II Suchedniów - WICHER II Miedziana Góra 4 : 3 11:00 TĘCZA Gowarczów - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 0 11:00 LUBRZANKA II Kajetanów - KLONÓWKA Masłów 8 : 1 14:00 POLONIA Białogon - ASTRA Suchedniów 1 : 2 15:00 GKS Górno - ULKS Łączna 1 : 1 11:00 VICTORIA Mniów - AZS POLITECHNIKA Św. 1 : 2
Godzina Termin 10 - 24 październik 2009 r. - sobota 14:00 LUBRZANKA II Kajetanów - ŁKS II Łagów 3 : 3 Godzina Termin 10 - 25 październik 2009 r. - niedziela 11:00 TĘCZA Gowarczów - WICHER II Miedziana Góra 2 : 1 11:00 POLONIA Białogon - VICTORIA Górki Szczukowskie 1 : 1 13:00 GKS Górno - KLONÓWKA Masłów 3 : 2 11:00 VICTORIA Mniów - ASTRA Suchedniów 0 : 3 11:00 AZS POLITECHNIKA Św. - ULKS Łączna 0 : 2
Godzina Termin 11 - 31 październik 2009 r. - sobota 11:00 ULKS Łączna - ORLICZ II Suchedniów 3 : 0 11:00 ASTRA Suchedniów - AZS POLITECHNIKA Św. 2 : 1 11:00 KLONÓWKA Masłów - VICTORIA Mniów 5 : 1 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - GKS Górno 0 : 1 11:00 ŁKS II Łagów - POLONIA Białogon 2 : 0 10:00 WICHER II Miedziana Góra - LUBRZANKA II Kajetanów 8 : 2
Godzina Termin 12 - 8 listopad 2009 r. - niedziela 10:00 ORLICZ II Suchedniów - TĘCZA Gowarczów 1 : 7 11:00 POLONIA Białogon - WICHER II Miedziana Góra 7 : 1 13:00 GKS Górno - ŁKS II Łagów 3 : 0 11:00 VICTORIA Mniów - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 2 11:00 AZS POLITECHNIKA Św. - KLONÓWKA Masłów 1 : 1 11:00 ULKS Łączna - ASTRA Suchedniów 2 : 0
Godzina Termin 13 - 11 listopad 2009 r. - środa 11:00 ASTRA Suchedniów - ORLICZ II Suchedniów 6 : 1 11:00 KLONÓWKA Masłów - ULKS Łączna 2 : 5 11:00 ŁKS II Łagów - VICTORIA Mniów 0 : 3 W 11:00 TĘCZA Gowarczów - LUBRZANKA II Kajetanów 3 : 0
Godzina Termin 9 - 15 listopad 2009 r. - niedziela 11:00 AZS POLITECHNIKA Św. - ORLICZ II Suchedniów 0 : 3 11:00 ULKS Łączna - VICTORIA Mniów 3 : 0 W 11:00 GKS Górno - ASTRA Suchedniów 2 : 1 11:00 KLONÓWKA Masłów - POLONIA Białogon 3 : 3 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - LUBRZANKA II Kajetanów 3 : 3
Godzina Termin 13 - 22 listopad 2009 r. - niedziela 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - AZS POLITECHNIKA Św. 0 : 1 10:00 WICHER II Miedziana Góra - GKS Górno 1 : 5
Godzina Termin 14 - 3 kwiecień 2010 r. - sobota 11:00 ORLICZ II Suchedniów - LUBRZANKA II Kajetanów 2 : 0 11:00 TĘCZA Gowarczów - POLONIA Białogon 6 : 1 13:00 WICHER II Miedziana Góra - VICTORIA Mniów 0 : 3 11:00 ŁKS II Łagów - AZS POLITECHNIKA Św. 1 : 3 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - ULKS Łączna 2 : 0 11:00 KLONÓWKA Masłów - ASTRA Suchedniów 3 : 1
Godzina Termin 15 - 20 kwiecień 2010 r. - wtorek 17:00 KLONÓWKA Masłów - ORLICZ II Suchedniów 3 : 1 17:00 ASTRA Suchedniów - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 0 17:00 ULKS Łączna - ŁKS II Łagów 1 : 0 17:00 AZS POLITECHNIKA Św. - WICHER II Miedziana Góra 6 : 2 17:00 GKS Górno - TĘCZA Gowarczów 0 : 0 17:00 POLONIA Białogon - LUBRZANKA II Kajetanów 2 : 4
Godzina Termin 17 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - ORLICZ II Suchedniów 3 : 0 17:00 KLONÓWKA Masłów - ŁKS II Łagów 2 : 1 11:00 ASTRA Suchedniów - WICHER II Miedziana Góra 2 : 0 11:00 AZS POLITECHNIKA Św. - TĘCZA Gowarczów 2 : 2 11:00 VICTORIA Mniów - LUBRZANKA II Kajetanów 3 : 0 W 11:00 GKS Górno - POLONIA Białogon 3 : 0
Godzina Termin 18 - 1 maj 2010 r. - sobota 13:00 WICHER II Miedziana Góra - KLONÓWKA Masłów 1 : 2 Godzina Termin 18 - 2 maj 2010 r. - niedziela 13:00 ORLICZ II Suchedniów - GKS Górno 0 : 2 17:00 POLONIA Białogon - VICTORIA Mniów 1 : 1 11:00 LUBRZANKA II Kajetanów - AZS POLITECHNIKA Św. 0 : 0 11:00 TĘCZA Gowarczów - ULKS Łączna 2 : 0 11:00 ŁKS II Łagów - VICTORIA Górki Szczukowskie 0 : 3 W
Godzina Termin 16 - 5 maj 2010 r. - środa 17:30 LUBRZANKA II Kajetanów - GKS Górno 0 : 1 17:30 TĘCZA Gowarczów - VICTORIA Mniów 3 : 0 17:30 WICHER II Miedziana Góra - ULKS Łączna 3 : 2 17:30 VICTORIA Górki Szczukowskie - KLONÓWKA Masłów 5 : 0
Godzina Termin 19 - 8 maj 2010 r. - sobota 17:00 ASTRA Suchedniów - TĘCZA Gowarczów 3 : 0 Godzina Termin 19 - 9 maj 2010 r. - niedziela 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - WICHER II Miedziana Góra 2 : 1 16:00 ULKS Łączna - LUBRZANKA II Kajetanów 3 : 0 W 11:00 AZS POLITECHNIKA Św. - POLONIA Białogon 5 : 0 11:00 VICTORIA Mniów - GKS Górno 1 : 3
Godzina Termin 14 - 12 maj 2010 r. - środa 17:30 ŁKS II Łagów - TĘCZA Gowarczów 0 : 1
Godzina Termin 20 - 15 maj 2010 r. - sobota 14:00 ORLICZ II Suchedniów - VICTORIA Mniów 2 : 0 13:00 WICHER II Miedziana Góra - ŁKS II Łagów 6 : 1 Godzina Termin 20 - 16 maj 2010 r. - niedziela 17:00 POLONIA Białogon - ULKS Łączna 0 : 7
Godzina Termin 21 - 23 maj 2010 r. - niedziela 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - TĘCZA Gowarczów 0 : 1 17:00 KLONÓWKA Masłów - LUBRZANKA II Kajetanów 3 : 2 11:00 ASTRA Suchedniów - POLONIA Białogon 6 : 0 17:00 ULKS Łączna - GKS Górno 2 : 4
Godzina Termin 16 - 26 maj 2010 r. - środa 17:30 ŁKS II Łagów - ASTRA Suchedniów 1 : 7
Godzina Termin 22 - 29 maj 2010 r. - sobota 14:00 ORLICZ II Suchedniów - AZS POLITECHNIKA Św. 0 : 3 Godzina Termin 22 - 30 maj 2010 r. - niedziela 11:00 VICTORIA Mniów - ULKS Łączna 1 : 5 11:00 ASTRA Suchedniów - GKS Górno 2 : 1 17:00 POLONIA Białogon - KLONÓWKA Masłów 4 : 2 11:00 LUBRZANKA II Kajetanów - VICTORIA Górki Szczukowskie 2 : 3 11:00 TĘCZA Gowarczów - ŁKS II Łagów 3 : 0 W
Godzina Termin 23 - 3 czerwiec 2010 r. - czwartek 17:00 WICHER II Miedziana Góra - TĘCZA Gowarczów 1 : 0 15:00 ŁKS II Łagów - LUBRZANKA II Kajetanów 1 : 0 15:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - POLONIA Białogon 1 : 1 17:00 KLONÓWKA Masłów - GKS Górno 3 : 3 15:00 ASTRA Suchedniów - VICTORIA Mniów 6 : 1 17:00 ULKS Łączna - AZS POLITECHNIKA Św. 0 : 2
Godzina Termin 24 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 14:00 ORLICZ II Suchedniów - ULKS Łączna 2 : 1 11:00 VICTORIA Mniów - KLONÓWKA Masłów 4 : 3 Godzina Termin 24 - 6 czerwiec 2010 r. - niedziela 11:00 AZS POLITECHNIKA Św. - ASTRA Suchedniów 2 : 1 11:00 GKS Górno - VICTORIA Górki Szczukowskie 3 : 1 17:00 POLONIA Białogon - ŁKS II Łagów 2 : 1 11:00 LUBRZANKA II Kajetanów - WICHER II Miedziana Góra 1 : 2
Godzina Termin 19 - 10 czerwiec 2010 r. - czwartek 17:30 ŁKS II Łagów - ORLICZ II Suchedniów 0 : 0
Godzina Termin 16 - 13 czerwiec 2010 r. - niedziela 17:00 ORLICZ II Suchedniów - POLONIA Białogon 1 : 0 11:00 GKS Górno - AZS POLITECHNIKA Św. 0 : 0 11:00 LUBRZANKA II Kajetanów - ASTRA Suchedniów 1 : 6 11:00 TĘCZA Gowarczów - KLONÓWKA Masłów 3 : 1
Godzina Termin 21 - 16 czerwiec 2010 r. - środa 18:00 AZS POLITECHNIKA Św. - VICTORIA Mniów 1 : 1 Godzina Termin 21 - 17 czerwiec 2010 r. - czwartek 18:00 WICHER II Miedziana Góra - ORLICZ II Suchedniów 0 : 0
Godzina Termin 25 - 20 czerwiec 2010 r. - niedziela 11:00 TĘCZA Gowarczów - ORLICZ II Suchedniów 0 : 0 11:00 WICHER II Miedziana Góra - POLONIA Białogon 2 : 0 11:00 ŁKS II Łagów - GKS Górno 0 : 7 11:00 VICTORIA Górki Szczukowskie - VICTORIA Mniów 4 : 0 11:00 KLONÓWKA Masłów - AZS POLITECHNIKA Św. 4 : 4 11:00 ASTRA Suchedniów - ULKS Łączna 0 : 0
Godzina Termin 26 - 25 czerwiec 2010 r. - piątek 17:30 ORLICZ II Suchedniów - ASTRA Suchedniów 2 : 3 Godzina Termin 26 - 27 czerwiec 2010 r. - niedziela 11:00 ULKS Łączna - KLONÓWKA Masłów 0 : 1 11:00 AZS POLITECHNIKA Św. - VICTORIA Górki Szczukowskie 3 : 2 11:00 VICTORIA Mniów - ŁKS II Łagów 2 : 2 11:00 GKS Górno - WICHER II Miedziana Góra 3 : 0 W 11:00 LUBRZANKA II Kajetanów - TĘCZA Gowarczów 5 : 2