Klasa A grupa II

     Godzina   Termin  1 -   23  sierpień  2009 r.  - niedziela 

      15:00    KAMIENNA Brody                 - WISŁA Nowy Korczyn              1 : 0         
      15:00    STAL Kunów                     - PIAST Osiek                     2 : 1         
      15:00    ZRYW Zbigniewice               - PIAST Stopnica                  5 : 0         
      15:00    JANDAR Bodzechów               - ŚWIT Ćmielów                    3 : 3         
      15:00    GRÓD Wiślica                   - GKS Świniary                    2 : 0         
      15:00    ŁYSICA II Bodzentyn            - ARKA Pawłów                     3 : 1         
      15:00    MKS ZDRÓJ Busko Zdrój          - KLIMONTOWIANKA Klimontów        2 : 1         


 
Godzina Termin 2 - 29 sierpień 2009 r. - sobota 15:00 ŚWIT Ćmielów - GRÓD Wiślica 5 : 2 14:00 PIAST Stopnica - JANDAR Bodzechów 1 : 3 Godzina Termin 2 - 30 sierpień 2009 r. - niedziela 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 : 4 15:00 ARKA Pawłów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 0 : 3 15:00 GKS Świniary - ŁYSICA II Bodzentyn 0 : 1 17:00 PIAST Osiek - ZRYW Zbigniewice 3 : 0 15:00 KAMIENNA Brody - STAL Kunów 3 : 1
Godzina Termin 3 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 13:00 JANDAR Bodzechów - PIAST Osiek 4 : 1 Godzina Termin 3 - 6 wrzesień 2009 r. - niedziela 15:00 STAL Kunów - WISŁA Nowy Korczyn 7 : 1 15:00 ZRYW Zbigniewice - KAMIENNA Brody 0 : 3 15:00 GRÓD Wiślica - PIAST Stopnica 5 : 0 15:00 ŁYSICA II Bodzentyn - ŚWIT Ćmielów 1 : 1 15:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GKS Świniary 4 : 0 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ARKA Pawłów 2 : 0
Godzina Termin 4 - 13 wrzesień 2009 r. - niedziela 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - ARKA Pawłów 1 : 0 15:00 GKS Świniary - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 : 3 15:00 ŚWIT Ćmielów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 3 : 1 15:00 PIAST Stopnica - ŁYSICA II Bodzentyn 4 : 0 16:00 PIAST Osiek - GRÓD Wiślica 2 : 2 15:00 KAMIENNA Brody - JANDAR Bodzechów 0 : 2 15:00 STAL Kunów - ZRYW Zbigniewice 2 : 0
Godzina Termin 5 - 19 wrzesień 2009 r. - sobota 15:00 JANDAR Bodzechów - STAL Kunów 2 : 1 Godzina Termin 5 - 20 wrzesień 2009 r. - niedziela 15:00 ZRYW Zbigniewice - WISŁA Nowy Korczyn 6 : 1 15:00 GRÓD Wiślica - KAMIENNA Brody 5 : 1 15:00 ŁYSICA II Bodzentyn - PIAST Osiek 2 : 0 16:30 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - PIAST Stopnica 2 : 2 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ŚWIT Ćmielów 2 : 0 15:00 ARKA Pawłów - GKS Świniary 5 : 1
Godzina Termin 6 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - GKS Świniary 4 : 1 15:00 ŚWIT Ćmielów - ARKA Pawłów 2 : 1 15:00 PIAST Stopnica - KLIMONTOWIANKA Klimontów 1 : 2 16:00 PIAST Osiek - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2 : 0 15:00 KAMIENNA Brody - ŁYSICA II Bodzentyn 0 : 1 15:00 STAL Kunów - GRÓD Wiślica 0 : 0 15:00 ZRYW Zbigniewice - JANDAR Bodzechów 3 : 0 W
Godzina Termin 7 - 3 październik 2009 r. - sobota 15:00 JANDAR Bodzechów - WISŁA Nowy Korczyn 4 : 0 Godzina Termin 7 - 4 październik 2009 r. - niedziela 15:00 GRÓD Wiślica - ZRYW Zbigniewice 0 : 2 15:00 ŁYSICA II Bodzentyn - STAL Kunów 1 : 0 15:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - KAMIENNA Brody 4 : 2 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - PIAST Osiek 1 : 1 15:00 ARKA Pawłów - PIAST Stopnica 1 : 0 15:00 GKS Świniary - ŚWIT Ćmielów 0 : 1
Godzina Termin 8 - 10 październik 2009 r. - sobota 14:00 JANDAR Bodzechów - GRÓD Wiślica 3 : 1 Godzina Termin 8 - 11 październik 2009 r. - niedziela 14:00 WISŁA Nowy Korczyn - ŚWIT Ćmielów 2 : 2 14:00 PIAST Stopnica - GKS Świniary 2 : 1 14:00 PIAST Osiek - ARKA Pawłów 5 : 1 14:00 KAMIENNA Brody - KLIMONTOWIANKA Klimontów 4 : 2 14:00 STAL Kunów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 3 : 1 14:00 ZRYW Zbigniewice - ŁYSICA II Bodzentyn 7 : 2
Godzina Termin 10 - 24 październik 2009 r. - sobota 13:00 JANDAR Bodzechów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 0 : 0 Godzina Termin 10 - 25 październik 2009 r. - niedziela 13:00 WISŁA Nowy Korczyn - PIAST Stopnica 2 : 3 13:00 PIAST Osiek - ŚWIT Ćmielów 2 : 2 13:00 KAMIENNA Brody - GKS Świniary 2 : 0 13:00 STAL Kunów - ARKA Pawłów 3 : 2 13:00 ZRYW Zbigniewice - KLIMONTOWIANKA Klimontów 4 : 2 13:00 GRÓD Wiślica - ŁYSICA II Bodzentyn 0 : 2
Godzina Termin 11 - 31 październik 2009 r. - sobota 13:00 ŁYSICA II Bodzentyn - WISŁA Nowy Korczyn 2 : 2 13:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GRÓD Wiślica 4 : 0 13:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - JANDAR Bodzechów 3 : 0 13:00 ARKA Pawłów - ZRYW Zbigniewice 4 : 4 13:00 GKS Świniary - STAL Kunów 3 : 3 13:00 ŚWIT Ćmielów - KAMIENNA Brody 1 : 1 13:00 PIAST Stopnica - PIAST Osiek 1 : 1
Godzina Termin 12 - 7 listopad 2009 r. - sobota 12:00 JANDAR Bodzechów - ARKA Pawłów 5 : 1 Godzina Termin 12 - 8 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 WISŁA Nowy Korczyn - PIAST Osiek 6 : 2 12:00 KAMIENNA Brody - PIAST Stopnica 4 : 1 12:00 STAL Kunów - ŚWIT Ćmielów 2 : 4 12:00 ZRYW Zbigniewice - GKS Świniary 1 : 1 12:00 GRÓD Wiślica - KLIMONTOWIANKA Klimontów 1 : 2 12:00 ŁYSICA II Bodzentyn - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 3 : 1
Godzina Termin 13 - 11 listopad 2009 r. - środa 12:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ŁYSICA II Bodzentyn 3 : 0 W 12:00 ARKA Pawłów - GRÓD Wiślica 0 : 6 12:00 GKS Świniary - JANDAR Bodzechów 1 : 2 12:00 ŚWIT Ćmielów - ZRYW Zbigniewice 4 : 0 12:00 PIAST Stopnica - STAL Kunów 0 : 2 12:00 PIAST Osiek - KAMIENNA Brody 1 : 3
Godzina Termin 9 - 15 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 GRÓD Wiślica - WISŁA Nowy Korczyn 0 : 1 12:00 ŁYSICA II Bodzentyn - JANDAR Bodzechów 1 : 1 12:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ZRYW Zbigniewice 1 : 4 12:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - STAL Kunów 3 : 0 12:00 ARKA Pawłów - KAMIENNA Brody 1 : 2 12:00 GKS Świniary - PIAST Osiek 2 : 0 12:00 ŚWIT Ćmielów - PIAST Stopnica 3 : 1
Godzina Termin 13 - 22 listopad 2009 r. - niedziela 11:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - WISŁA Nowy Korczyn 2 : 0
Godzina Termin 14 - 3 kwiecień 2010 r. - sobota 11:00 WISŁA Nowy Korczyn - KAMIENNA Brody 2 : 0 11:00 PIAST Osiek - STAL Kunów 5 : 1 11:00 PIAST Stopnica - ZRYW Zbigniewice 1 : 1 11:00 ŚWIT Ćmielów - JANDAR Bodzechów 0 : 3 11:00 GKS Świniary - GRÓD Wiślica 0 : 1 11:00 ARKA Pawłów - ŁYSICA II Bodzentyn 3 : 2 11:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 0 : 1
Godzina Termin 15 - 21 kwiecień 2010 r. - środa 17:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - WISŁA Nowy Korczyn 1 : 0 17:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ARKA Pawłów 1 : 0 17:00 GRÓD Wiślica - ŚWIT Ćmielów 3 : 3 17:00 JANDAR Bodzechów - PIAST Stopnica 3 : 3 17:00 ZRYW Zbigniewice - PIAST Osiek 2 : 3 17:00 STAL Kunów - KAMIENNA Brody 2 : 2
Godzina Termin 17 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 11:00 JANDAR Bodzechów - KAMIENNA Brody 4 : 0 Godzina Termin 17 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela 15:00 ARKA Pawłów - WISŁA Nowy Korczyn 4 : 2 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - GKS Świniary 4 : 0 15:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ŚWIT Ćmielów 3 : 0 W 15:00 ŁYSICA II Bodzentyn - PIAST Stopnica 0 : 0 15:00 GRÓD Wiślica - PIAST Osiek 0 : 2 15:00 ZRYW Zbigniewice - STAL Kunów 3 : 1
Godzina Termin 15 - 28 kwiecień 2010 r. - środa 17:00 ŁYSICA II Bodzentyn - GKS Świniary 4 : 1 17:00 PIAST Osiek - JANDAR Bodzechów 1 : 1
Godzina Termin 18 - 2 maj 2010 r. - niedziela 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - ZRYW Zbigniewice 5 : 2 15:00 STAL Kunów - JANDAR Bodzechów 0 : 2 15:00 KAMIENNA Brody - GRÓD Wiślica 6 : 0 16:00 PIAST Osiek - ŁYSICA II Bodzentyn 1 : 0 15:00 PIAST Stopnica - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 0 : 1 15:00 ŚWIT Ćmielów - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 : 2 15:00 GKS Świniary - ARKA Pawłów 4 : 1
Godzina Termin 16 - 5 maj 2010 r. - środa 17:30 KAMIENNA Brody - ZRYW Zbigniewice 5 : 1 17:30 ŚWIT Ćmielów - ŁYSICA II Bodzentyn 1 : 4 17:30 GKS Świniary - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 0 : 3 17:30 ARKA Pawłów - KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 : 4
Godzina Termin 19 - 8 maj 2010 r. - sobota 15:00 JANDAR Bodzechów - ZRYW Zbigniewice 2 : 1 Godzina Termin 19 - 9 maj 2010 r. - niedziela 15:00 GKS Świniary - WISŁA Nowy Korczyn 1 : 3 15:00 ARKA Pawłów - ŚWIT Ćmielów 3 : 0 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - PIAST Stopnica 3 : 0 W 15:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - PIAST Osiek 0 : 0 17:00 ŁYSICA II Bodzentyn - KAMIENNA Brody 3 : 0 W 15:00 GRÓD Wiślica - STAL Kunów 1 : 0
Godzina Termin 20 - 16 maj 2010 r. - niedziela 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - JANDAR Bodzechów 0 : 2 15:00 ZRYW Zbigniewice - GRÓD Wiślica 2 : 2 15:00 KAMIENNA Brody - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 0 : 1 15:00 PIAST Stopnica - ARKA Pawłów 2 : 0
Godzina Termin 21 - 23 maj 2010 r. - niedziela 15:00 ARKA Pawłów - PIAST Osiek 0 : 3 15:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - STAL Kunów 5 : 0 17:00 ŁYSICA II Bodzentyn - ZRYW Zbigniewice 0 : 1
Godzina Termin 16 - 26 maj 2010 r. - środa 17:30 PIAST Stopnica - GRÓD Wiślica 2 : 0
Godzina Termin 22 - 29 maj 2010 r. - sobota 17:30 WISŁA Nowy Korczyn - GRÓD Wiślica 5 : 2 Godzina Termin 22 - 30 maj 2010 r. - niedziela 15:00 JANDAR Bodzechów - ŁYSICA II Bodzentyn 3 : 0 15:00 ZRYW Zbigniewice - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 0 : 0 15:00 STAL Kunów - KLIMONTOWIANKA Klimontów 0 : 3 15:00 KAMIENNA Brody - ARKA Pawłów 5 : 2 17:00 PIAST Osiek - GKS Świniary 2 : 0 17:00 PIAST Stopnica - ŚWIT Ćmielów 2 : 1
Godzina Termin 23 - 3 czerwiec 2010 r. - czwartek 15:00 PIAST Stopnica - WISŁA Nowy Korczyn 6 : 2 13:00 ŚWIT Ćmielów - PIAST Osiek 1 : 1 15:00 GKS Świniary - KAMIENNA Brody 1 : 2 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZRYW Zbigniewice 2 : 1 15:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - JANDAR Bodzechów 2 : 0 15:00 ŁYSICA II Bodzentyn - GRÓD Wiślica 2 : 3
Godzina Termin 24 - 6 czerwiec 2010 r. - niedziela 15:00 JANDAR Bodzechów - KLIMONTOWIANKA Klimontów 3 : 1 15:00 ZRYW Zbigniewice - ARKA Pawłów 5 : 1 15:00 STAL Kunów - GKS Świniary 7 : 0 15:00 KAMIENNA Brody - ŚWIT Ćmielów 4 : 1
Godzina Termin 20 - 9 czerwiec 2010 r. - środa 17:30 PIAST Osiek - KLIMONTOWIANKA Klimontów 4 : 1 17:30 ŚWIT Ćmielów - GKS Świniary 5 : 0 17:30 ARKA Pawłów - STAL Kunów 0 : 5
Godzina Termin 24 - 10 czerwiec 2010 r. - czwartek 17:30 WISŁA Nowy Korczyn - ŁYSICA II Bodzentyn 4 : 1
Godzina Termin 20 - 13 czerwiec 2010 r. - niedziela 16:00 STAL Kunów - ŁYSICA II Bodzentyn 2 : 1 16:00 ŚWIT Ćmielów - WISŁA Nowy Korczyn 5 : 1 16:00 GKS Świniary - PIAST Stopnica 1 : 3 16:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - KAMIENNA Brody 2 : 1 16:00 GRÓD Wiślica - JANDAR Bodzechów 5 : 3
Godzina Termin 16 - 16 czerwiec 2010 r. - środa 17:30 WISŁA Nowy Korczyn - STAL Kunów 2 : 1 17:30 PIAST Osiek - PIAST Stopnica 2 : 0
Godzina Termin 25 - 20 czerwiec 2010 r. - niedziela 15:00 PIAST Osiek - WISŁA Nowy Korczyn 1 : 5 15:00 PIAST Stopnica - KAMIENNA Brody 3 : 2 15:00 ŚWIT Ćmielów - STAL Kunów 4 : 1 15:00 GKS Świniary - ZRYW Zbigniewice 0 : 6 15:00 ARKA Pawłów - JANDAR Bodzechów 5 :10 15:00 KLIMONTOWIANKA Klimontów - GRÓD Wiślica 5 : 0 15:00 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ŁYSICA II Bodzentyn 2 : 0
Godzina Termin 24 - 23 czerwiec 2010 r. - środa 17:30 GRÓD Wiślica - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 0 : 1
Godzina Termin 26 - 27 czerwiec 2010 r. - niedziela 15:00 WISŁA Nowy Korczyn - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 0 : 5 15:00 ŁYSICA II Bodzentyn - KLIMONTOWIANKA Klimontów 0 : 1 15:00 GRÓD Wiślica - ARKA Pawłów 5 : 0 15:00 JANDAR Bodzechów - GKS Świniary 1 : 0 15:00 ZRYW Zbigniewice - ŚWIT Ćmielów 1 : 3 15:00 STAL Kunów - PIAST Stopnica 3 : 1 15:00 KAMIENNA Brody - PIAST Osiek 2 : 0