Klasa A grupa I

     Godzina   Termin  1 -   23  sierpień  2009 r.  - niedziela 

      15:00    GRÓD Ćmińsk                    - JAWORNIK Gorzków                3 : 0  W      
      15:00    SPARTA Zagnańsk                - ASTRA Piekoszów                 2 : 2         
      15:00    PIAST Chęciny                  - DĄB Nagłowice                   0 : 4         
      15:00    GKS Kluczewsko                 - ZIELEŃ Żelisławice              1 : 3         
      15:00    PARTYZANT Wodzisław            - LKS Bolmin                      3 : 5         
      15:00    ULKS SOKÓŁ Rykoszyn            - CZARNOVIA Kielce                5 : 1         
      15:00    POLANIE Pierzchnica            - STAR Starachowice               2 : 0         


 
Godzina Termin 2 - 30 sierpień 2009 r. - niedziela 15:00 JAWORNIK Gorzków - STAR Starachowice 1 : 4 15:00 POLANIE Pierzchnica - CZARNOVIA Kielce 1 : 0 15:00 LKS Bolmin - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 3 15:00 ZIELEŃ Żelisławice - PARTYZANT Wodzisław 3 : 0 W 15:00 DĄB Nagłowice - GKS Kluczewsko 3 : 2 15:00 ASTRA Piekoszów - PIAST Chęciny 3 : 0 15:00 GRÓD Ćmińsk - SPARTA Zagnańsk 4 : 1
Godzina Termin 3 - 5 wrzesień 2009 r. - sobota 17:00 GKS Kluczewsko - ASTRA Piekoszów 0 : 2 Godzina Termin 3 - 6 wrzesień 2009 r. - niedziela 15:00 SPARTA Zagnańsk - JAWORNIK Gorzków 5 : 2 15:00 PIAST Chęciny - GRÓD Ćmińsk 0 : 1 15:00 PARTYZANT Wodzisław - DĄB Nagłowice 3 : 3 15:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - ZIELEŃ Żelisławice 2 : 0 15:00 POLANIE Pierzchnica - LKS Bolmin 1 : 0 15:00 STAR Starachowice - CZARNOVIA Kielce 1 : 0
Godzina Termin 4 - 12 wrzesień 2009 r. - sobota 16:00 ASTRA Piekoszów - PARTYZANT Wodzisław 0 : 1 Godzina Termin 4 - 13 wrzesień 2009 r. - niedziela 15:00 JAWORNIK Gorzków - CZARNOVIA Kielce 3 : 1 15:00 LKS Bolmin - STAR Starachowice 1 : 0 15:00 ZIELEŃ Żelisławice - POLANIE Pierzchnica 1 : 1 15:00 DĄB Nagłowice - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 5 15:00 GRÓD Ćmińsk - GKS Kluczewsko 3 : 0 15:00 SPARTA Zagnańsk - PIAST Chęciny 3 : 1
Godzina Termin 5 - 20 wrzesień 2009 r. - niedziela 15:00 PIAST Chęciny - JAWORNIK Gorzków 0 : 2 15:00 GKS Kluczewsko - SPARTA Zagnańsk 3 : 4 15:00 PARTYZANT Wodzisław - GRÓD Ćmińsk 3 : 3 15:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - ASTRA Piekoszów 4 : 0 15:00 POLANIE Pierzchnica - DĄB Nagłowice 3 : 0 W 15:00 STAR Starachowice - ZIELEŃ Żelisławice 1 : 2 15:00 CZARNOVIA Kielce - LKS Bolmin 3 : 3
Godzina Termin 6 - 26 wrzesień 2009 r. - sobota 16:00 ASTRA Piekoszów - POLANIE Pierzchnica 1 : 0 Godzina Termin 6 - 27 wrzesień 2009 r. - niedziela 15:00 JAWORNIK Gorzków - LKS Bolmin 3 : 0 15:00 ZIELEŃ Żelisławice - CZARNOVIA Kielce 2 : 2 15:00 DĄB Nagłowice - STAR Starachowice 2 : 0 15:00 GRÓD Ćmińsk - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 3 15:00 SPARTA Zagnańsk - PARTYZANT Wodzisław 3 : 0 15:00 PIAST Chęciny - GKS Kluczewsko 6 : 0
Godzina Termin 7 - 4 październik 2009 r. - niedziela 15:00 GKS Kluczewsko - JAWORNIK Gorzków 1 : 0 15:00 PARTYZANT Wodzisław - PIAST Chęciny 2 : 1 15:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - SPARTA Zagnańsk 6 : 0 15:00 POLANIE Pierzchnica - GRÓD Ćmińsk 1 : 0 15:00 STAR Starachowice - ASTRA Piekoszów 1 : 1 15:00 CZARNOVIA Kielce - DĄB Nagłowice 1 : 2 15:00 LKS Bolmin - ZIELEŃ Żelisławice 1 : 2
Godzina Termin 8 - 10 październik 2009 r. - sobota 15:00 ASTRA Piekoszów - CZARNOVIA Kielce 2 : 0 Godzina Termin 8 - 11 październik 2009 r. - niedziela 14:00 JAWORNIK Gorzków - ZIELEŃ Żelisławice 2 : 3 14:00 DĄB Nagłowice - LKS Bolmin 1 : 3 14:00 GRÓD Ćmińsk - STAR Starachowice 0 : 0 14:00 SPARTA Zagnańsk - POLANIE Pierzchnica 0 : 0 14:00 PIAST Chęciny - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 3 14:00 GKS Kluczewsko - PARTYZANT Wodzisław 1 : 2
Godzina Termin 10 - 24 październik 2009 r. - sobota 14:00 ASTRA Piekoszów - ZIELEŃ Żelisławice 0 : 1 Godzina Termin 10 - 25 październik 2009 r. - niedziela 13:00 JAWORNIK Gorzków - DĄB Nagłowice 5 : 2 13:00 GRÓD Ćmińsk - LKS Bolmin 0 : 1 13:00 SPARTA Zagnańsk - CZARNOVIA Kielce 2 : 0 13:00 PIAST Chęciny - STAR Starachowice 1 : 0 14:00 GKS Kluczewsko - POLANIE Pierzchnica 0 : 1 13:00 PARTYZANT Wodzisław - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 1 : 8
Godzina Termin 11 - 31 październik 2009 r. - sobota 13:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - JAWORNIK Gorzków 4 : 0 13:00 POLANIE Pierzchnica - PARTYZANT Wodzisław 1 : 1 13:00 STAR Starachowice - GKS Kluczewsko 0 : 3 13:00 CZARNOVIA Kielce - PIAST Chęciny 5 : 3 13:00 LKS Bolmin - SPARTA Zagnańsk 3 : 2 13:00 ZIELEŃ Żelisławice - GRÓD Ćmińsk 3 : 1 13:00 DĄB Nagłowice - ASTRA Piekoszów 1 : 4
Godzina Termin 12 - 8 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 JAWORNIK Gorzków - ASTRA Piekoszów 0 : 3 W 12:00 GRÓD Ćmińsk - DĄB Nagłowice 0 : 1 12:00 SPARTA Zagnańsk - ZIELEŃ Żelisławice 3 : 1 12:00 PIAST Chęciny - LKS Bolmin 3 : 4 12:00 GKS Kluczewsko - CZARNOVIA Kielce 3 : 0 W 12:00 PARTYZANT Wodzisław - STAR Starachowice 1 : 2 12:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - POLANIE Pierzchnica 1 : 0
Godzina Termin 13 - 11 listopad 2009 r. - środa 12:00 POLANIE Pierzchnica - JAWORNIK Gorzków 5 : 0 12:00 STAR Starachowice - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 4 12:00 LKS Bolmin - GKS Kluczewsko 4 : 4 12:00 ZIELEŃ Żelisławice - PIAST Chęciny 2 : 0 12:00 DĄB Nagłowice - SPARTA Zagnańsk 4 : 2 12:00 ASTRA Piekoszów - GRÓD Ćmińsk 4 : 1
Godzina Termin 9 - 15 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - GKS Kluczewsko 7 : 0 12:00 POLANIE Pierzchnica - PIAST Chęciny 3 : 0 W 12:00 STAR Starachowice - SPARTA Zagnańsk 0 : 2 12:00 CZARNOVIA Kielce - GRÓD Ćmińsk 5 : 2 12:00 LKS Bolmin - ASTRA Piekoszów 1 : 5 12:00 ZIELEŃ Żelisławice - DĄB Nagłowice 1 : 2
Godzina Termin 13 - 22 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 CZARNOVIA Kielce - PARTYZANT Wodzisław 3 : 2
Godzina Termin 9 - 29 listopad 2009 r. - niedziela 12:00 PARTYZANT Wodzisław - JAWORNIK Gorzków 5 : 0
Godzina Termin 14 - 3 kwiecień 2010 r. - sobota 11:00 JAWORNIK Gorzków - GRÓD Ćmińsk 3 : 2 11:00 ASTRA Piekoszów - SPARTA Zagnańsk 0 : 2 11:00 DĄB Nagłowice - PIAST Chęciny 0 : 0 11:00 ZIELEŃ Żelisławice - GKS Kluczewsko 0 : 0 11:00 LKS Bolmin - PARTYZANT Wodzisław 4 : 0 11:00 CZARNOVIA Kielce - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 2 11:00 STAR Starachowice - POLANIE Pierzchnica 1 : 0
Godzina Termin 15 - 21 kwiecień 2010 r. - środa 17:00 STAR Starachowice - JAWORNIK Gorzków 5 : 0 17:00 CZARNOVIA Kielce - POLANIE Pierzchnica 2 : 2 17:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - LKS Bolmin 5 : 0 17:00 PARTYZANT Wodzisław - ZIELEŃ Żelisławice 1 : 1 17:00 GKS Kluczewsko - DĄB Nagłowice 0 : 0 17:00 PIAST Chęciny - ASTRA Piekoszów 1 : 0 17:00 SPARTA Zagnańsk - GRÓD Ćmińsk 1 : 1
Godzina Termin 17 - 24 kwiecień 2010 r. - sobota 16:00 STAR Starachowice - LKS Bolmin 2 : 0 11:00 GKS Kluczewsko - GRÓD Ćmińsk 2 : 2 15:00 PIAST Chęciny - SPARTA Zagnańsk 1 : 1 Godzina Termin 17 - 25 kwiecień 2010 r. - niedziela 15:00 CZARNOVIA Kielce - JAWORNIK Gorzków 2 : 2 15:00 POLANIE Pierzchnica - ZIELEŃ Żelisławice 1 : 0 15:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - DĄB Nagłowice 4 : 1 15:00 PARTYZANT Wodzisław - ASTRA Piekoszów 0 : 3
Godzina Termin 18 - 1 maj 2010 r. - sobota 12:30 LKS Bolmin - CZARNOVIA Kielce 3 : 0 Godzina Termin 18 - 2 maj 2010 r. - niedziela 15:00 SPARTA Zagnańsk - GKS Kluczewsko 0 : 1 15:00 GRÓD Ćmińsk - PARTYZANT Wodzisław 4 : 0 13:00 ASTRA Piekoszów - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 1 : 0 15:00 DĄB Nagłowice - POLANIE Pierzchnica 0 : 2 15:00 ZIELEŃ Żelisławice - STAR Starachowice 0 : 4
Godzina Termin 16 - 5 maj 2010 r. - środa 17:30 GRÓD Ćmińsk - PIAST Chęciny 2 : 0 17:30 ASTRA Piekoszów - GKS Kluczewsko 3 : 1 17:30 DĄB Nagłowice - PARTYZANT Wodzisław 1 : 0 17:30 ZIELEŃ Żelisławice - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 7 17:30 LKS Bolmin - POLANIE Pierzchnica 2 : 1 17:30 CZARNOVIA Kielce - STAR Starachowice 0 : 2
Godzina Termin 19 - 8 maj 2010 r. - sobota 17:00 LKS Bolmin - JAWORNIK Gorzków 1 : 1 17:00 STAR Starachowice - DĄB Nagłowice 4 : 1 Godzina Termin 19 - 9 maj 2010 r. - niedziela 15:00 CZARNOVIA Kielce - ZIELEŃ Żelisławice 2 : 1 15:00 POLANIE Pierzchnica - ASTRA Piekoszów 0 : 1 15:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - GRÓD Ćmińsk 3 : 1 15:00 PARTYZANT Wodzisław - SPARTA Zagnańsk 0 : 2 17:00 GKS Kluczewsko - PIAST Chęciny 1 : 0
Godzina Termin 16 - 12 maj 2010 r. - środa 17:30 JAWORNIK Gorzków - SPARTA Zagnańsk 1 : 3
Godzina Termin 20 - 15 maj 2010 r. - sobota 16:00 PIAST Chęciny - PARTYZANT Wodzisław 2 : 0 15:00 ASTRA Piekoszów - STAR Starachowice 4 : 1
Godzina Termin 21 - 22 maj 2010 r. - sobota 17:00 LKS Bolmin - DĄB Nagłowice 2 : 3 Godzina Termin 21 - 23 maj 2010 r. - niedziela 15:00 POLANIE Pierzchnica - SPARTA Zagnańsk 1 : 0 15:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - PIAST Chęciny 2 : 2
Godzina Termin 18 - 26 maj 2010 r. - środa 17:30 JAWORNIK Gorzków - PIAST Chęciny 1 : 0
Godzina Termin 22 - 27 maj 2010 r. - czwartek 17:30 GKS Kluczewsko - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 1 : 4 Godzina Termin 22 - 29 maj 2010 r. - sobota 17:00 PIAST Chęciny - POLANIE Pierzchnica 1 : 0 Godzina Termin 22 - 30 maj 2010 r. - niedziela 15:00 JAWORNIK Gorzków - PARTYZANT Wodzisław 2 : 1 15:00 SPARTA Zagnańsk - STAR Starachowice 2 : 1 17:00 GRÓD Ćmińsk - CZARNOVIA Kielce 3 : 0 15:00 ASTRA Piekoszów - LKS Bolmin 1 : 0 15:00 DĄB Nagłowice - ZIELEŃ Żelisławice 1 : 2
Godzina Termin 23 - 3 czerwiec 2010 r. - czwartek 15:00 DĄB Nagłowice - JAWORNIK Gorzków 1 : 1 15:00 ZIELEŃ Żelisławice - ASTRA Piekoszów 0 : 4 15:00 LKS Bolmin - GRÓD Ćmińsk 2 : 1 15:00 CZARNOVIA Kielce - SPARTA Zagnańsk 2 : 3 15:00 STAR Starachowice - PIAST Chęciny 1 : 1 15:00 POLANIE Pierzchnica - GKS Kluczewsko 2 : 0 15:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - PARTYZANT Wodzisław 10 : 1
Godzina Termin 24 - 5 czerwiec 2010 r. - sobota 17:00 PIAST Chęciny - CZARNOVIA Kielce 1 : 0 Godzina Termin 24 - 6 czerwiec 2010 r. - niedziela 15:00 PARTYZANT Wodzisław - POLANIE Pierzchnica 0 : 2 15:00 GKS Kluczewsko - STAR Starachowice 0 : 4 15:00 SPARTA Zagnańsk - LKS Bolmin 2 : 1 15:00 GRÓD Ćmińsk - ZIELEŃ Żelisławice 0 : 1 15:00 ASTRA Piekoszów - DĄB Nagłowice 3 : 1 Godzina Termin 24 - 10 czerwiec 2010 r. - czwartek 18:30 JAWORNIK Gorzków - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 5
Godzina Termin 20 - 12 czerwiec 2010 r. - sobota 17:00 DĄB Nagłowice - CZARNOVIA Kielce 3 : 2 Godzina Termin 20 - 13 czerwiec 2010 r. - niedziela 15:00 JAWORNIK Gorzków - GKS Kluczewsko 3 : 0 15:00 SPARTA Zagnańsk - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 2 : 2 15:00 GRÓD Ćmińsk - POLANIE Pierzchnica 1 : 0 15:00 ZIELEŃ Żelisławice - LKS Bolmin 4 : 1
Godzina Termin 21 - 16 czerwiec 2010 r. - środa 18:00 ZIELEŃ Żelisławice - JAWORNIK Gorzków 1 : 5 18:00 CZARNOVIA Kielce - ASTRA Piekoszów 0 : 1 18:00 STAR Starachowice - GRÓD Ćmińsk 1 : 2 18:00 PARTYZANT Wodzisław - GKS Kluczewsko 1 : 9
Godzina Termin 25 - 20 czerwiec 2010 r. - niedziela 15:00 ASTRA Piekoszów - JAWORNIK Gorzków 3 : 1 15:00 DĄB Nagłowice - GRÓD Ćmińsk 1 : 1 15:00 ZIELEŃ Żelisławice - SPARTA Zagnańsk 3 : 2 15:00 LKS Bolmin - PIAST Chęciny 1 : 1 15:00 CZARNOVIA Kielce - GKS Kluczewsko 2 : 1 15:00 STAR Starachowice - PARTYZANT Wodzisław 6 : 0 15:00 POLANIE Pierzchnica - ULKS SOKÓŁ Rykoszyn 0 : 0
Godzina Termin 26 - 27 czerwiec 2010 r. - niedziela 15:00 JAWORNIK Gorzków - POLANIE Pierzchnica 0 : 0 15:00 ULKS SOKÓŁ Rykoszyn - STAR Starachowice 4 : 2 15:00 PARTYZANT Wodzisław - CZARNOVIA Kielce 1 : 2 15:00 GKS Kluczewsko - LKS Bolmin 2 : 1 15:00 PIAST Chęciny - ZIELEŃ Żelisławice 4 : 2 15:00 SPARTA Zagnańsk - DĄB Nagłowice 1 : 0 15:00 GRÓD Ćmińsk - ASTRA Piekoszów 2 : 2