ARTUR KARASEK PIŁKARZEM XVI KOLEJKI LIGI OKRĘGOWEJ

data: 2023-03-21
- Nie mam żadnych wątpliwości, Artur był jedną z najjaśniejszych postaci naszej drużyny w konfrontacji z Wicher Miedziana Góra – tak o postawie strzelca dwóch goli w meczu Wicher Miedziana GóraNaprzód Jędrzejów (0:3) mówił Robert Banaszek, trener Naprzodu.
Karasek jest jednym z najbardziej doświadczonych futbolistów na tym szczeblu rozgrywek. Powyższe potwierdził podczas wiosennej inauguracji, zdobywając dwa efektowne gole. – Zwłaszcza pierwszy był z rodzaju „telewizyjnych”. Uderzyłem piłkę czysto, precyzyjnie. Futbolówka jeszcze skozłowała przed golkiperem rywali i wpadła do sieci. Tak, jestem zadowolony ze swojej gry, jak i postawy zespołu. Pokazaliśmy fajną piłkę. To jest dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami – analizuje Karasek, wyjawiając na zakończenie: - Przyszedłem do Jędrzejowa by pomóc Naprzodowi w walce o powrót do IV ligi. Jeżeli tylko w kolejnych tygodniach będziemy w takiej dyspozycji, twierdzę, iż możemy skutecznie włączyć się w walkę o awans.
Nagrodą dla Piłkarza Kolejki jest dwuosobowy gratisowy voucher na Baseny Tropikalne Binkowski Resort w Kielcach. Fundatorem nagrody jest Dworek Bobrza
 
« wstecz
 
Ładowanie...
Piłkarski Skarb 2023
 
 
Facebook