KURS KOORDYNATORÓW DS BEZPIECZEŃSTWA

data: 2023-02-21
Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej organizuje kurs dla kandydatów na Koordynatorów ds. bezpieczeństwa.
Kurs zostanie przeprowadzony w dniu 25.02.2023 roku w godz. 12.00 –
15.00 w siedzibie Świętokrzyskiego ZPN w Kielcach ul. Ściegiennego 8.
Uczestnictwo w kursie dla przedstawicieli klubów uczestniczących w rozgrywkach organizowanych przez ŚZPN jest bezpłatne. Po ukończeniu kursu każdy kandydat uzyskuje Zaświadczenie o ukończeniu kursu Koordynatora ds. Bezpieczeństwa uprawniające do pełnienia funkcji Koordynatora ds. Bezpieczeństwa podczas meczów piłki nożnej rozgrywanych w ramach rozgrywek organizowanych przez ŚZPN.
Kurs zostanie przeprowadzony w oparciu o najnowszy pakiet szkoleniowy opracowany przez Komisję ds Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich ŚZPN.
Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z przepisami licencyjnymi obowiązującymi na sezon 2022/2023 i następne wszystkie kluby uczestniczące w rozgrywkach organizowanych przez ŚZPN są zobowiązane w procesie licencyjnym wskazać osobę pełniącą funkcję Koordynatora ds, Bezpieczeństwa, a który zgodnie z regulaminem rozgrywek być obecny na stadionie podczas meczów organizowanych jako gospodarz zawodów.
Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie. Ilość miejsc ograniczona - 30 osób.
W celu zapewnienia sprawnej organizacji kursu klub winien nadesłać formularz zgłoszenia, który stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia.
Formularz zgłoszenia można proszę przesłać elektronicznie na adres
email:
biuro@szpnkielce.pl lub rdybka@szpnkielce.pl
Formularz do pobrania: http://szpnkielce.pl/pl/regulaminy/
 
« wstecz
 
Ładowanie...
Piłkarski Skarb 2023
 
 
Facebook