• JUBILEUSZ SMS OSTROWIEC ŚW.

  Marcin Gawron, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej wziął udział w uroczystościach jubileuszowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu  Świętorzyskim.

  czytaj więcej » archiwum
 • TOMPAWEX OBICE ZDOBYWCĄ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI W FUTSALU MEŻCZYZN

  czytaj więcej » archiwum
 • ŚWIĘTOKRZYSKA KONFERENCJA PIŁKI NOŻNEJ

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA DLA TRENERÓW CERTYFIKOWANYCH SZKÓŁEK

  Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do uczestnictwa w makroregionalnych konferencjach dla trenerów certyfikowanych szkółek.

  czytaj więcej » archiwum
 • PLECAK DLA BEZDOMNEGO

  czytaj więcej » archiwum
 

KONSULTACJA SELEKCYJNA/SZKOLENIOWA W BUSKU-ZDROJU KADRY ŚZPN 2010

data: 2022-11-23
Trenerzy Paweł Rybiński, Seweryn Sosień:
„Konsultacja szkoleniowa w Busku była już 12 akcją szkoleniowa w tym roku kalendarzowym. Do Buska przyjechało 29 zawodników z 14 klubów i trzeba przyznać, że poziom chłopców jako grupy był naprawdę dobry. Zawodnicy prezentowali wyrównany poziom, co wpłynęło na wyrównaną rywalizację w trakcie gier wewnętrznych. Każdy z zawodników w czasie konsultacji rozegrał 80 minut w układzie 9x9, a więc miał sporo czasu na zaprezentowanie swoich umiejętności. Kilku zawodników już dziś dało sygnał, że może być podstawowymi zawodnikami Kadry ŚZPN z rocznika 2010. Cieszy fakt, że zawodnicy chętnie przyjeżdżają na akcje szkoleniowe organizowane przez nasz Związek i dają z siebie 100% oraz to, że zawodnicy są naprawdę dobrze przygotowani. Świadczy to o dobrej pracy w klubach, ż których chłopcy przyjeżdżają na konsultacje czy zgrupowania. Wspólnie z trenerem Sewerynem jesteśmy zadowoleni z przebiegu konsultacji i poziomu zawodników”.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook