• JUBILEUSZ SMS OSTROWIEC ŚW.

    Marcin Gawron, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej wziął udział w uroczystościach jubileuszowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu  Świętorzyskim.

    czytaj więcej » archiwum
  • TOMPAWEX OBICE ZDOBYWCĄ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI W FUTSALU MEŻCZYZN

    czytaj więcej » archiwum
  • ŚWIĘTOKRZYSKA KONFERENCJA PIŁKI NOŻNEJ

    czytaj więcej » archiwum
  • KONFERENCJA DLA TRENERÓW CERTYFIKOWANYCH SZKÓŁEK

    Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do uczestnictwa w makroregionalnych konferencjach dla trenerów certyfikowanych szkółek.

    czytaj więcej » archiwum
  • PLECAK DLA BEZDOMNEGO

    czytaj więcej » archiwum
 

OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI W FUTSALU KOBIET I MĘŻCZYZN

data: 2022-11-23

 W najbliższą sobotę w Hali Sportowej w Pińczowie odbędzie się okręgowy Puchar Polski w Futsalu Kobiet i Mężczyzn, poniżej prezentujemyszczegółową rozpiskę.

 

 

 

 

KOBIETY

GODZINA

WYNIK

1.

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

-

Sport CK Kielce

9:00

 

2.

Sport CK Kielce

-

Naprzód Jędrzejów

9:25

 

3.

Naprzód Jędrzejów

-

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

9:50

 

           
 

Wręczenie pucharów - kobiety

10:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA A

   
 

 

MĘZCZYŹNI

 

GODZINA

WYNIK

1.

Zaremba Transport Futsal Pińczów

-

Simset Net Jędrzejów

10:30

 

2.

Elmar Jędrzejów

-

FKS Łazy Starachowice

10:55

 

3.

Simset Net Jędrzejów

-

Tompawex Obice

11:20

 

4.

Zaremba Transport Futsal Pińczów

-

FKS Łazy Starachowice

11:45

 

5.

Tompawex Obice

-

Elmar Jędrzejów

12:10

 

6.

FKS Łazy Starachowice

-

Simset Net Jędrzejów

12:35

 

7.

Tompawex Obice

-

Zaremba Transport Futsal Pińczów

13:00

 

8.

Simset Net Jędrzejów

-

Elmar Jędrzejów

13:25

 

9.

Tompawex Obice

-

FKS Łazy Starachowice

13:50

 

10.

Zaremba Transport Futsal Pińczów

-

Elmar Jędrzejów

14:15

 

 

 

 

 

 

GRUPA B

   
 

 

MĘZCZYŹNI

 

GODZINA

WYNIK

1.

Futsal Team Busko

-

Komis Auto Zych

14:40

 

2.

Forest Żabiec

-

Reymonta Jędrzejów

15:05

 

3.

Futsal Team Busko

-

Forest Żabiec

15:30

 

4.

Komis Auto Zych

-

Reymonta Jędrzejów

15:55

 

5.

Reymonta Jędrzejów

-

Futsal Team Busko

16:20

 

6.

Forest Żabiec

-

Komis Auto Zych

16:45

 

           

 

 

 

 

 

 

 

PÓŁFINAŁY

GODZINA

WYNIK

 

1A

-

2B

 

 

 

1B

-

2A

 

 

 

FINAŁ

GODZINA

WYNIK

   

-

   

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook