• JUBILEUSZ SMS OSTROWIEC ŚW.

  Marcin Gawron, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej wziął udział w uroczystościach jubileuszowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu  Świętorzyskim.

  czytaj więcej » archiwum
 • TOMPAWEX OBICE ZDOBYWCĄ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI W FUTSALU MEŻCZYZN

  czytaj więcej » archiwum
 • ŚWIĘTOKRZYSKA KONFERENCJA PIŁKI NOŻNEJ

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA DLA TRENERÓW CERTYFIKOWANYCH SZKÓŁEK

  Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do uczestnictwa w makroregionalnych konferencjach dla trenerów certyfikowanych szkółek.

  czytaj więcej » archiwum
 • PLECAK DLA BEZDOMNEGO

  czytaj więcej » archiwum
 

FINAŁ "POZNAJ POLSKĘ NA SPORTOWO'"

data: 2022-11-18
Wczoraj wieczorem w TVP 1 odbył się finał konkursu " Poznaj Polskę Na Sportowo" w którym reprezentowała nas sześcioosobowa drużyna.
Aby dostać się finału najpierw nasi reprezentanci musieli wygrać eliminacje wojewódzkie w poszczegolnych kategoriach wiekowych, 6-9 lat, 10-14 lat i 15-19 lat.
Częścią projektu był udział wszytskich finalistów wojewódzkich w srodowym meczy reprezentacji Polski z Chile. Również czwartek obfitował w wiele atrakcji dla naszej młodzieży. Po śniadaniu wszyscy ruszyli do "Stacji Grawitacja" - park trampolin, a później zwiedzali wystawę "Polska na Mundialach".
 Możemy być z nich bardzo dumni gdyż po trzech rundach awansowali do najlepszej ósemki spośród szesnastu ekip reprezentujących poszczególne województwa.
Do finałowej dwójki zabrakło niewiele, gdyż w 32 pytaniach pomyliliśmy się tylko raz, a ostatecznie decydował czas odpowiedzi na pytania.
Kapitanem naszej drużyny była Edyta Herbuś pochodząca z Kielc tancerkaaktorkaprezenterka telewizyjna i osobowość telewizyjna.
Dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie naszego województwa!
 
Print screen z programu „Wielki test wiedzy o piłce nożnej”. Źródło: TVP 1.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook