• JUBILEUSZ SMS OSTROWIEC ŚW.

  Marcin Gawron, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej wziął udział w uroczystościach jubileuszowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu  Świętorzyskim.

  czytaj więcej » archiwum
 • TOMPAWEX OBICE ZDOBYWCĄ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI W FUTSALU MEŻCZYZN

  czytaj więcej » archiwum
 • ŚWIĘTOKRZYSKA KONFERENCJA PIŁKI NOŻNEJ

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA DLA TRENERÓW CERTYFIKOWANYCH SZKÓŁEK

  Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do uczestnictwa w makroregionalnych konferencjach dla trenerów certyfikowanych szkółek.

  czytaj więcej » archiwum
 • PLECAK DLA BEZDOMNEGO

  czytaj więcej » archiwum
 

NAGRODA FAIR PLAY ŚZPN ORAZ IM. WITA BRYŁY " TRENER WYCHOWAWCA MŁODZIEŻY"

data: 2022-11-18

Szanowni Prezesi, Działacze, Trenerzy,

 

od wielu lat Komisja Etyki i Fair Play tworzy Kapitułę Nagrody przyznawanej w 2 kategoriach:

 

1) Nagroda Fair Play Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - adresatami są kluby, trenerzy, zawodnicy, działacze, sędziowie, sztaby medyczne, kluby kibica, działający na wszystkich szczeblach rozgrywek podległych ŚZPN. Tytuł przyznawany jest za godne naśladowania postawy promujące ideę fair play za okres jednego sezonu lub za osiągnięcia wieloletnie.

 

2)  Nagroda im. Wita Bryły "Trener - Wychowawca Młodzieży" - zgłaszani mogą być trenerzy i instruktorzy piłkarscy zasłużeni w wychowaniu młodzieży w klubach piłkarskich, kształtujący umiejętności, osobowość oraz postawy etyczne, będący wzorcowymi wychowawcami młodego pokolenia na wszystkich szczeblach rozgrywek w kategoriach wiekowych ŚZPN.

 

Zachęcamy do składania wniosków do w/w nagród. Wniosek składany do Kapituły Nagrody winien zawierać opis nominowanego: osiągnięcia sportowe, trenerskie i wychowawcze, pozytywne oddziaływanie na środowisko piłkarskie, szacunek i uznanie w społeczności lokalnej, nieskazitelność postaw moralnych.

 

Wnioski należy składać drogą emailową na adres biuro@szpnkielce.pl

 

Prosimy przesłać wniosek do poniedziałku 5 grudnia 2022 do godz. 12 lub poinformować w tym terminie o przygotowywanym wniosku (jeśli potrzeba jeszcze kilka dni na jego złożenie).

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook