• JUBILEUSZ SMS OSTROWIEC ŚW.

  Marcin Gawron, wiceprezes Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej wziął udział w uroczystościach jubileuszowych Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu  Świętorzyskim.

  czytaj więcej » archiwum
 • TOMPAWEX OBICE ZDOBYWCĄ OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI W FUTSALU MEŻCZYZN

  czytaj więcej » archiwum
 • ŚWIĘTOKRZYSKA KONFERENCJA PIŁKI NOŻNEJ

  czytaj więcej » archiwum
 • KONFERENCJA DLA TRENERÓW CERTYFIKOWANYCH SZKÓŁEK

  Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza do uczestnictwa w makroregionalnych konferencjach dla trenerów certyfikowanych szkółek.

  czytaj więcej » archiwum
 • PLECAK DLA BEZDOMNEGO

  czytaj więcej » archiwum
 

DAMIAN CZARNECKI (WIERNA MAŁOGOSZCZ) PIŁKARZEM IX KOLEJKI

data: 2022-09-26

PIŁKARZ IX KOLEJKI HUMMEL IV LIGI
DAMIAN CZARNECKI (WIERNA MAŁOGOSZCZ)

Błażej Kuterasiński , kierownik drużyny Wierna Małogoszcz, analizując postawę kandydata na „Piłkarza Kolejki nr IX" stwierdził bez ogródek: - Nie powinno być żadnych dyskusji, komu przyznać nobilitującą nagrodę. Dla mnie numerem jeden minionej kolejki spotkań o mistrzostwo Hummel IV Ligi był Damian Czarnecki – mówi Kuterasiński.  W tym miejscu rozpoczyna się długi wywód: - Już samo wyjście na boisko należy uznać za bohaterski czyn, wszak nasz kapitan był mocno przeziębiony.  Po godzinie, pytany przez szkoleniowca o samopoczucie podniósł w górę kciuka, potwierdzając, iż chce grać dalej. Gdy straciliśmy gola na 0:1, kilkoma słowami zmobilizował chłopaków do walki. I walczyliśmy a Czarnecki, tak na deser,  rzadkiej urody strzałem trafił do siatki Buska. Bez wątpienia należy mu się wyróżnienie – kończy Kuterasiński.
Mając taką rekomendację postanowiliśmy uhonorować futbolistę Wiernej, gratulując postawy. Dodajmy, że rozważaliśmy również kandydatury Marcina Kaczmarka (Star Starachowice), Kamila Ucińskiego, Bartosza Sota (obaj Granat Skarżysko) oraz Szczepana Krzeszowskiego (GKS ZioMax Nowiny).
Kapitana Wiernej zapraszamy do biura Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej po odbiór ufundowanej przez Binkowski  Resort nagrody. Jest nią dwuosobowy voucher na baseny tropikalne w Kielcach.
Fot.: Krzysztof Lesisz

 

 

 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook