• TURNIEJ MISTRZOWSKI KADRY DZIEWCZĄT U-15 ŚZPN W LUBLINIE

  W miniony weekend reprezentantki województwa świętokrzyskiego w kategorii rozegrały swoje pierwsze mecze w ramach turnieju reprezentacji WZPN-ów trampkarek U-15 im. Ireny Półtorak.

  czytaj więcej » archiwum
 • DAMIAN CZARNECKI (WIERNA MAŁOGOSZCZ) PIŁKARZEM IX KOLEJKI

  Damian Czarnecki, kapitan Wierniej Małogoszcz wybrany został Piłkarzem IX Kolejki Hummel IV Ligi.

  czytaj więcej » archiwum
 • FINAŁY " ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI OLDBOJÓW "

  W niedzielę 25.09 na stadionie Orlicza Suchedniów odbył się " Turniej Finałowy rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Oldbojów".

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR DLA KSP KIELCE !!!

  W środę ( 21.09.2022 ) w Suchedniowie na stadionie Orlicza odbył się mecz Finałowy Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • IV RUNDA PUCHARU POLSKI

  Informujemy,że w zakładce Puchar zamieszczony został komunikat nr 4/2022-2023 dotyczący IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 

KAMIL ŁOKIEĆ "PIŁKARZEM 8. KOLEJKI"

data: 2022-09-19

  O tym, że życie piłkarza jest wyjątkowo przewrotne przekonała nas 8. Kolejka spotkań mistrzowskich Hummel IV Ligi. W poprzednim sezonie rozgrywek Kamil Łokieć, zdobywał gole dla Alitu Ożarów. Trener Alitu, Paweł Rybus chwalił swojego gracza niemal po każdym meczu. W miniony weekend Łokieć znów zagrał w Ożarowie. Tyle, że w barwach GKS Rudki a swoim byłym kolegom zaaplikował aż trzy gole. – To był wielki powrót Kamila na boisko Alitu – parafrazował Paweł Jaworek, szkoleniowiec Rudek, dodając: - Kamil był pierwszoplanową postacią zespołu. Stwarzał ogromne zagrożenie pod bramką gospodarzy. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach potwierdzi wysoką dyspozycję. Konkurentem Łokcia do miana „Piłkarza Kolejki” był Przemysław Śliwiński, napastnik Staru Starachowice. Przy analizie wszystkich za i przeciw obu graczy doszliśmy do wniosku, że „Śliwińskiemu łatwiej było trafić trzykrotnie do przeciwnej bramki, gdyż ma wokół siebie lepszych zawodników”.

Laureata zapraszamy do biura ŚZPN w celu odebrania nagrody, jaką jest dwuosobowy voucher na baseny tropikalne w Kielcach ufundowany przez Binkowski Resort.
Fot. R. Roman

DOR, MAC

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook