• TURNIEJ MISTRZOWSKI KADRY DZIEWCZĄT U-15 ŚZPN W LUBLINIE

  W miniony weekend reprezentantki województwa świętokrzyskiego w kategorii rozegrały swoje pierwsze mecze w ramach turnieju reprezentacji WZPN-ów trampkarek U-15 im. Ireny Półtorak.

  czytaj więcej » archiwum
 • DAMIAN CZARNECKI (WIERNA MAŁOGOSZCZ) PIŁKARZEM IX KOLEJKI

  Damian Czarnecki, kapitan Wierniej Małogoszcz wybrany został Piłkarzem IX Kolejki Hummel IV Ligi.

  czytaj więcej » archiwum
 • FINAŁY " ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI OLDBOJÓW "

  W niedzielę 25.09 na stadionie Orlicza Suchedniów odbył się " Turniej Finałowy rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Oldbojów".

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR DLA KSP KIELCE !!!

  W środę ( 21.09.2022 ) w Suchedniowie na stadionie Orlicza odbył się mecz Finałowy Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • IV RUNDA PUCHARU POLSKI

  Informujemy,że w zakładce Puchar zamieszczony został komunikat nr 4/2022-2023 dotyczący IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 

SZKOLENIE SĘDZIOWSKIE

data: 2022-09-16

Program CORE - 9 skierowany jest do młodych arbitrów piłkarskich. Przez pięć dni sędziowie, pod okiem doświadczonych obserwatorów będą podnosić swoje kwalifikacje. Pierwszym etapem szkolenia były dziś specjalistyczne badania przeprowadzone przez profesora Jacka Wilczyńskiego z Colegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Każdy z arbitrów był badany na dwóch płaszczyznach - stabilności posturalnej oraz integracji sensorycznej i równowagi ciała. W kolejnych dniach, w trakcie warsztatów omawine będą sposoby prowadzenia meczów przez poszczególnych sędziów. Jednym z uczestników jest Jakub Chrzanowski, członek Kolegium Sędziów ŚZPN. - Bardzo się cieszę z kwalifikacji na szkolenie. Pod okiem doświadczonych obserwatorów nabędę wiele nowych wiadomości - przyznaje Chrzanowski.    

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook