• TURNIEJ MISTRZOWSKI KADRY DZIEWCZĄT U-15 ŚZPN W LUBLINIE

  W miniony weekend reprezentantki województwa świętokrzyskiego w kategorii rozegrały swoje pierwsze mecze w ramach turnieju reprezentacji WZPN-ów trampkarek U-15 im. Ireny Półtorak.

  czytaj więcej » archiwum
 • DAMIAN CZARNECKI (WIERNA MAŁOGOSZCZ) PIŁKARZEM IX KOLEJKI

  Damian Czarnecki, kapitan Wierniej Małogoszcz wybrany został Piłkarzem IX Kolejki Hummel IV Ligi.

  czytaj więcej » archiwum
 • FINAŁY " ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI OLDBOJÓW "

  W niedzielę 25.09 na stadionie Orlicza Suchedniów odbył się " Turniej Finałowy rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Oldbojów".

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR DLA KSP KIELCE !!!

  W środę ( 21.09.2022 ) w Suchedniowie na stadionie Orlicza odbył się mecz Finałowy Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • IV RUNDA PUCHARU POLSKI

  Informujemy,że w zakładce Puchar zamieszczony został komunikat nr 4/2022-2023 dotyczący IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 

KAMIL UCIŃSKI - "PIŁKARZ KOLEJKI" 7. HUMMEL IV LIGI

data: 2022-09-12

Szczerze mówiąc, dyskusja o tym, komu przyznać tytuł "Piłkarza 7. Kolejki" była długa i trudna. Na jednej szali był pomocnik Granatu Skarżysko, Kamil Uciński, na drugiej mocno usadowił się Adrian Maciejewski z Neptuna Końskie. Obaj zdobyli po dwa gole, obaj byli pierwszoplanowymi postaciami spotkań z AKS 1947 Busko Zdrój oraz Orlętami Kielce. O grze Maciejewskiego w samych superlatywach wypowiadali się działacze Neptuna. - Był głównym budowniczym wygranej z beniaminkiem - usłyszeliśmy. Z kolei Ucińskiego chwalił trener, Marcin Kołodziejczyk. Ostatecznie, o wyborze zawodnika ze Skarżyska Kam. zadecydował fakt, iż jest w wysokiej dyspozycji od kilku tygodni, biorąc na siebie ciężar zdobywania goli. - Przed tygodniem, w przegranej 2:4 konfrontacji z Moravią Anna Bud Morawica Kamil zdobył również dwa gole - przypomina trener Kołodziejczyk. 
Nagrodę dla laureata tradycyjnie jest podwójny voucher na baseny tropikalne w Kielcach ufundowany przez Binkowski Resort. Voucher można odebrać w biurze ŚZPN.  
Fot.P. Wełpa

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook