• TURNIEJ MISTRZOWSKI KADRY DZIEWCZĄT U-15 ŚZPN W LUBLINIE

  W miniony weekend reprezentantki województwa świętokrzyskiego w kategorii rozegrały swoje pierwsze mecze w ramach turnieju reprezentacji WZPN-ów trampkarek U-15 im. Ireny Półtorak.

  czytaj więcej » archiwum
 • DAMIAN CZARNECKI (WIERNA MAŁOGOSZCZ) PIŁKARZEM IX KOLEJKI

  Damian Czarnecki, kapitan Wierniej Małogoszcz wybrany został Piłkarzem IX Kolejki Hummel IV Ligi.

  czytaj więcej » archiwum
 • FINAŁY " ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI OLDBOJÓW "

  W niedzielę 25.09 na stadionie Orlicza Suchedniów odbył się " Turniej Finałowy rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Oldbojów".

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR DLA KSP KIELCE !!!

  W środę ( 21.09.2022 ) w Suchedniowie na stadionie Orlicza odbył się mecz Finałowy Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • IV RUNDA PUCHARU POLSKI

  Informujemy,że w zakładce Puchar zamieszczony został komunikat nr 4/2022-2023 dotyczący IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 

"PIŁKARZ MIESIĄCA" - BARTOSZ SOT

data: 2022-09-12

Nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Kandydat do prestiżowego tytułu „Piłkarz Miesiąca” był w sierpniu tylko jeden – Bartosz Sot (Granat Skarżysko Kamienna).

Początek rozgrywek napastnik Granatu miał doskonały. W każdym spotkaniu wpisywał się na listę strzelców, kręcąc przy tym niesamowicie defensywą rywali. Każdy kontakt z piłką w polu karnym rywala „pachniał” golem dla Granatu. O umiejętnościach strzelby „nr 1” Granatu najdobitniej przekonali  się dobitnie obrońcy i bramkarz Sparty Kazimierza Wielka, których Sot wyprowadził w pole aż pięciokrotnie. – Faktycznie, rozpocząłem ten sezon znakomicie. Ale jest to zasługa całej ekipy, wszystkich chłopaków. Gdyby nie ich asysty – na pewno nie miałbym tyle trafień na koncie – podkreślał skromnie podczas obecności w magazynie „Gol”. Dodajmy, że w sierpniu na pięć rozegranych kolejek, pan Bartosz dwukrotnie został wybrany „Piłkarzem Kolejki”.
Nagrodę, w postaci voucheru o wartości 500 zł. ufundowała firma RSActive, dystrybutor sprzętu sportowego marki Hummel.
   

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook