• TURNIEJ MISTRZOWSKI KADRY DZIEWCZĄT U-15 ŚZPN W LUBLINIE

  W miniony weekend reprezentantki województwa świętokrzyskiego w kategorii rozegrały swoje pierwsze mecze w ramach turnieju reprezentacji WZPN-ów trampkarek U-15 im. Ireny Półtorak.

  czytaj więcej » archiwum
 • DAMIAN CZARNECKI (WIERNA MAŁOGOSZCZ) PIŁKARZEM IX KOLEJKI

  Damian Czarnecki, kapitan Wierniej Małogoszcz wybrany został Piłkarzem IX Kolejki Hummel IV Ligi.

  czytaj więcej » archiwum
 • FINAŁY " ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI OLDBOJÓW "

  W niedzielę 25.09 na stadionie Orlicza Suchedniów odbył się " Turniej Finałowy rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Oldbojów".

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR DLA KSP KIELCE !!!

  W środę ( 21.09.2022 ) w Suchedniowie na stadionie Orlicza odbył się mecz Finałowy Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • IV RUNDA PUCHARU POLSKI

  Informujemy,że w zakładce Puchar zamieszczony został komunikat nr 4/2022-2023 dotyczący IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 

PIOTR STEFAŃSKI - PIŁKARZ I KOLEJKI

data: 2022-08-15

32 gole, aż siedem wygranych gości, żadnego remisu! Statystyki potwierdzają rzeczywistość - inauguracja sezonu 2022/23 Hummel IV Ligi przyniosła wiele emocji. Nie inaczej było przy wyborze "Piłkarza I Kolejki". Zastanawialiśmy się długo, który z futbolistów zasłużyl na to miano?! Z jednej strony kunsztem błysnęli napastnicy. Po dwa gole na koncie zapisali: Dorian Buczek, Łukasz Zawadzki, Michał Zawadzki, Michał Rybus i Mateusz Rejowski. Z drugiej strony kapitalne parady Michała Nowaka i Arkadiusza Cieślińskiego uchroniły - odpowiednio - Star Starachowice i Oręta Kielce od utraty goli oraz punktów. 
Ostatecznie, po konsultacjach z trenerami postanowiliśmy wyróżnić Piotra Stefańskiego, pomocnika Staru. - Zagrał naprawdę fajny mecz. Był nie tylko motorem napędowym naszych akcji ofensywnych. Gol, którego zdobył, uspokoił nasze poczynania, sprawił, że przejęliśmy kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Należą mu się duże brawa - podkreślał postawę Stefańskiego, trener Staru, Tadeusz Krawiec.  
Nagrodą dla laureata jest podwójny voucher na Baseny Tropikalne w Kielcach, ufundowany przez Binkowski Resort.

Fot.: Marcin Słoka

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook