• TURNIEJ MISTRZOWSKI KADRY DZIEWCZĄT U-15 ŚZPN W LUBLINIE

  W miniony weekend reprezentantki województwa świętokrzyskiego w kategorii rozegrały swoje pierwsze mecze w ramach turnieju reprezentacji WZPN-ów trampkarek U-15 im. Ireny Półtorak.

  czytaj więcej » archiwum
 • DAMIAN CZARNECKI (WIERNA MAŁOGOSZCZ) PIŁKARZEM IX KOLEJKI

  Damian Czarnecki, kapitan Wierniej Małogoszcz wybrany został Piłkarzem IX Kolejki Hummel IV Ligi.

  czytaj więcej » archiwum
 • FINAŁY " ŚWIĘTOKRZYSKIEJ LIGI OLDBOJÓW "

  W niedzielę 25.09 na stadionie Orlicza Suchedniów odbył się " Turniej Finałowy rozgrywek Świętokrzyskiej Ligi Oldbojów".

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHAR DLA KSP KIELCE !!!

  W środę ( 21.09.2022 ) w Suchedniowie na stadionie Orlicza odbył się mecz Finałowy Pucharu Polski na szczeblu ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • IV RUNDA PUCHARU POLSKI

  Informujemy,że w zakładce Puchar zamieszczony został komunikat nr 4/2022-2023 dotyczący IV rundy Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego ZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 

POLONIA CUP. MARSZAŁEK OTWORZYŁ. ALIT WYGRAŁ

data: 2022-08-07

Nie mamy żadnych wątpliwości! To były dwa dni fantastycznej przygody i zabawy dla młodych piłkarzy urodzonych w 2010 r. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, już po raz trzeci zorganizował międynarodowy turniej Polonia Cup, na starcie którego stanęło osiem drużyn, w tym trzy zagraniczne - dwie z Litwy i Ukrainy.  
W sobotę, podzielone na dwie grupy drużyny rywalizowały w Klimontowie i Opatowie. Dziś (niedziela, 07.08.2022), na obiektach Alitu w Ożarowie odbyły się gry finałowe. Uroczystego otwarcia finałów dokonał Marek Jońca, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego. - Jestem przekonany, że zaprezentujecie wysokie umiejętności, będziecie grać fair w każdym meczu. Życzę wszystkim niezapomnianych wrażeń - powitał marszałek Jońca młodych piłkarzy. I nezapomniane wrażenia były. Poszczególne spotkania trzymały w napięciu było w nich wiele emocji, pięknych akcji, goli oraz bramkarskich parad. 
Ostatecznie w imprezie triumfowali gospodarze - Alit Ożarów. Drugie miejsce zajął SMS Drohobycz (Ukraina). Na kolejnych pozycjach uplasowali się: Klimontowianka Klimontów, Wisła Junior Sandomierz, KSZO Galacticos Ostrowiec Św., FK Wilno (Litwa), OKS Opatów i FK Podbrody (Litwa). - Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i stworzenie doskonałych warunków pobytu. Nie udało się wygrać, ale wracamy do domów w pełni zadowoleni - podsumował Jarosław Tymczyszyn, opiekun młodzieży ukraińskiej.  
 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook