• VOUCHERY OD HUMMELA

  Sprzęt sportowy na kwotę ponad 120 000 zł. otrzymały świętokrzyskie kluby piłki nożnej na podstawie nawiązanej przed rokiem współpracy ŚZPN z firmą RSActive, dystrybutorem marki Hummel.  

  czytaj więcej » archiwum
 • POLONIA CUP. MARSZAŁEK OTWORZYŁ. ALIT WYGRAŁ

  Marek Jońca, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego otworzył rozgrywany w Klimontowie, Ożarowie i Opatowie międzynarodowy turniej Polonia Cup. Wsparty finansowo przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego turniej wygrał Alit Ożarów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHARY DLA BENIAMINKÓW

  Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego, rozpoczęliśmy wręczanie pamiątkowych pucharów drużynom, które uzyskały awans. W sobotę, przed meczem III ligi, Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ, prezes ŚZPN, Mirosław Malinowski przekazał puchar na ręce kapitana Korony. 

  czytaj więcej » archiwum
 • I Runda PUCHARU POLSKI na szczeblu ŚZPN

  Komunikat I rundy Pucharu Polski

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Klubów zrzeszonych w ŚZPN na spotkanie organizacyjne z Klubami przed startem sezonu 2022/2023, które odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w dn. 05.08.2022 r. w godz. 16:00 - 18:00

  czytaj więcej » archiwum
 

LETNIA AKADEMIA MŁODYCH ORŁÓW - 2010

data: 2022-08-03
W niedzielę ( 31.07 ) w Wałbrzychu rozpoczęło się zgrupowanie chłopców z rocznika 2010 w ramach Letniej Akademii Młodych Orłów 2022.
Mamy się czym pochwalić gdyż województwo świętokrzyskie reprezentuję aż pięciu zawodników oraz trener Piotr Malec ( Korona Kielce ).
Adam Kaczmarczyk ( KKP Korona )
Nikodem Nowak ( KKP Korona )
Olaf Głąb ( Korona Kielce )
Stanisław Dunal ( KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski )
Michał Łukawski ( Spartakus Daleszyce)
Życzymy owocnej pracy i kolejnych powołań.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook