• VOUCHERY OD HUMMELA

  Sprzęt sportowy na kwotę ponad 120 000 zł. otrzymały świętokrzyskie kluby piłki nożnej na podstawie nawiązanej przed rokiem współpracy ŚZPN z firmą RSActive, dystrybutorem marki Hummel.  

  czytaj więcej » archiwum
 • POLONIA CUP. MARSZAŁEK OTWORZYŁ. ALIT WYGRAŁ

  Marek Jońca, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego otworzył rozgrywany w Klimontowie, Ożarowie i Opatowie międzynarodowy turniej Polonia Cup. Wsparty finansowo przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego turniej wygrał Alit Ożarów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHARY DLA BENIAMINKÓW

  Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego, rozpoczęliśmy wręczanie pamiątkowych pucharów drużynom, które uzyskały awans. W sobotę, przed meczem III ligi, Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ, prezes ŚZPN, Mirosław Malinowski przekazał puchar na ręce kapitana Korony. 

  czytaj więcej » archiwum
 • I Runda PUCHARU POLSKI na szczeblu ŚZPN

  Komunikat I rundy Pucharu Polski

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Klubów zrzeszonych w ŚZPN na spotkanie organizacyjne z Klubami przed startem sezonu 2022/2023, które odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w dn. 05.08.2022 r. w godz. 16:00 - 18:00

  czytaj więcej » archiwum
 

MECZ REWAŻNOWY KADRY ŚZPN 2009 Z LECHIĄ GDAŃSK

data: 2022-07-28

Podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Pawła Toboły mieli dzisiaj okazję po raz drugi zmierzyć się z drużyną Lechii Gdańsk.

Można zaobserwować że mimo upływających dni na obozie nasza kadra coraz bardziej się rozpędza i w dzisiejszym meczu pokonują drużynę z Gdańska 5:1.

 

Kadra ŚZPN 2009 – Lechia Gdańsk 2009    5:1

Alex Żyła as. Jakub Gołacki;

Alex Żyła as. Patryk Bojek;

Patryk Bojek as. Alex Żyła

Patryk  Bojek as. Alex Żyła

Alex Żyła

 

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Paweł Toboła:

Koncertowa gra w pierwszej połowie przyniosła nam aż pięcio bramkową zaliczkę. Graliśmy szybko, odważnie i bardzo skutecznie. Również bardzo dobrze wyglądała gra w odbiorze. W drugiej połowie po zmianach nadal utrzymywaliśmy przez około 20 min przewagę ale nie udało się sfinalizować żadnej sytuacji strzeleckiej. W ostatniej minucie pojedynku przeciwnik zdobywa honorową bramkę i mecz kończy się wynikiem 5:1.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook