• VOUCHERY OD HUMMELA

  Sprzęt sportowy na kwotę ponad 120 000 zł. otrzymały świętokrzyskie kluby piłki nożnej na podstawie nawiązanej przed rokiem współpracy ŚZPN z firmą RSActive, dystrybutorem marki Hummel.  

  czytaj więcej » archiwum
 • POLONIA CUP. MARSZAŁEK OTWORZYŁ. ALIT WYGRAŁ

  Marek Jońca, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego otworzył rozgrywany w Klimontowie, Ożarowie i Opatowie międzynarodowy turniej Polonia Cup. Wsparty finansowo przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego turniej wygrał Alit Ożarów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHARY DLA BENIAMINKÓW

  Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego, rozpoczęliśmy wręczanie pamiątkowych pucharów drużynom, które uzyskały awans. W sobotę, przed meczem III ligi, Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ, prezes ŚZPN, Mirosław Malinowski przekazał puchar na ręce kapitana Korony. 

  czytaj więcej » archiwum
 • I Runda PUCHARU POLSKI na szczeblu ŚZPN

  Komunikat I rundy Pucharu Polski

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Klubów zrzeszonych w ŚZPN na spotkanie organizacyjne z Klubami przed startem sezonu 2022/2023, które odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w dn. 05.08.2022 r. w godz. 16:00 - 18:00

  czytaj więcej » archiwum
 

SUKCES W POLICACH

data: 2022-06-30

Podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Pawła Toboły przegrali 3:5 z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej oraz 0:4 z Dolnośląskim ZPN. Wygrała natomiast 2:1 z Warmińsko - Mazurskim ZPN. 
- Pokazaliśmy naprawdę fajną piłkę. Szkoda pechowej przegranej z Podkarpaciem, bo można było zagrać o najwyższe lokaty. Ale i tak chłopakom należą się wielkie brawa z to, co pokazali - skomentował obecny w Policach, Paweł Rybus, członek zarządu  ŚZPN.

Fot.: Paweł Rybus 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook