• VOUCHERY OD HUMMELA

  Sprzęt sportowy na kwotę ponad 120 000 zł. otrzymały świętokrzyskie kluby piłki nożnej na podstawie nawiązanej przed rokiem współpracy ŚZPN z firmą RSActive, dystrybutorem marki Hummel.  

  czytaj więcej » archiwum
 • POLONIA CUP. MARSZAŁEK OTWORZYŁ. ALIT WYGRAŁ

  Marek Jońca, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego otworzył rozgrywany w Klimontowie, Ożarowie i Opatowie międzynarodowy turniej Polonia Cup. Wsparty finansowo przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego turniej wygrał Alit Ożarów. 

  czytaj więcej » archiwum
 • PUCHARY DLA BENIAMINKÓW

  Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu piłkarskiego, rozpoczęliśmy wręczanie pamiątkowych pucharów drużynom, które uzyskały awans. W sobotę, przed meczem III ligi, Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ, prezes ŚZPN, Mirosław Malinowski przekazał puchar na ręce kapitana Korony. 

  czytaj więcej » archiwum
 • I Runda PUCHARU POLSKI na szczeblu ŚZPN

  Komunikat I rundy Pucharu Polski

  czytaj więcej » archiwum
 • SPOTKANIE Z KLUBAMI

  Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Klubów zrzeszonych w ŚZPN na spotkanie organizacyjne z Klubami przed startem sezonu 2022/2023, które odbędzie się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach w dn. 05.08.2022 r. w godz. 16:00 - 18:00

  czytaj więcej » archiwum
 

REGIONS' CUP

data: 2022-06-26

Niestety, nie udało się reprezentacji województwa świętokrzyskiego awansować do ogólnopolskich finałów turnieju Regions' Cup. Po piątkowej, niezasłużonej porażce z Małopolską 0:1, w sobotę podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego ograli 1:0 Lublin. O tym, która z czterech ekip awansuje do dalszych gier miały zadecydować spotkania niedzielne. Konfrontację z gospodarzami, Podkarpackim ZPN rozpoczęliśmy znakomicie, prowadząc po 45 minutach 1:0 (gol Patryk Kwiecień). Niestety, po zmianie stron już tak dobrze nie było. Rywale czterokrotnie trafiali do naszej bramki, my odpowiedzieliśmy trafieniem Kwietnia. - Zabrakło zdrowia. Nie wytrzymaliśmy trudów turnieju - podsumował szkoleniowiec. Mimo braku awansu, dziękujemy naszym futbolistom za godne reprezentowanie świętokrzyskich barw.
Turniej wygrała drużyna Lubelskiego ZPN.
 

 
- Walczliśmy dzielnie, prowadziliśmy po golu Patryka Kwietnia, ale zabrakło nam zdrowia - wyznał tuż po konfontacji z Rzeszowem, trener naszej drużyny, Ireneusz Pietrzykowski.
Triumfarem imprezy okazała się reprezentacja Lubelskiego ZPN, pokonując 2:0 Małopolskę
 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook