• SUKCES W POLICACH

  Bardzo dobrze spisała się reprezentacja województwa świętokrzyskiego (rocznik 2009) podczas finałów mistrzostw Polski rozegranych w Policach. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 5/6 miejsce.

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWYCH

  W rozwinięciu Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • KALENDARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2022/23

  czytaj więcej » archiwum
 • HARMONOGRAM EGZAMINÓW SĘDZIOWSKICH

  czytaj więcej » archiwum
 • REGIONS' CUP

  Niestety, nie udało się reprezentacji województwa świętokrzykiego awansować do ogólnopolskich finałów turnieju Regions' Cup.

  czytaj więcej » archiwum
 

SPARINGOWO Z ŁODZIĄ

data: 2022-06-22

Łódzki ZPN – ŚWIĘTOKRZYSKI ZPN 4:3(1:1, 0:1, 2:0, 1:1)

Bramki: Patryk Wójcik, Bartłomiej Fornalczyk, Filip Wojniak.

 

ŚZPN 2010: Jakub Zapalec (Aleksander Ferenc) – Michał Łukawski (Filip Wojniak), Szymon Kozioł (Kamil Łukawski), Bartłomiej Płaza (Stanisław Bartusiak) – Stanisław Dunal (Wojciech Janus), Oliwier Ostrowski (Mikołaj Palka), Olaf Głąb (Aleksander Zdybski), Patryk Wójcik (Bartłomiej Fornalczyk) – Adam Kaczmarczyk (Kacper Faliszewski).

Paweł Rybińki, trener zespołu: - Mecz kontrolny przeciwko rówieśnikom z Łodzi stał na dobrym poziomie, okazał się bardzo pozytywną konfrontacją. Długimi fragmentami dominowaliśmy, ale były też momenty, w których to rywal prowadził grę, a my nie zawsze potrafiliśmy właściwie zareagować. Graliśmy 4 x 25 minut, a każdy z zawodników rozegrał 50 minut. Na jesień będziemy mieli możliwość rewanżu już w oficjalnych rozgrywkach. Po spotkaniu mamy bardzo dużo pozytywów, ale też kilka rzeczy do poprawy i ciągłego ulepszania. Takie spotkania z korzyścią wpływają na rozwój chłopców, zarówno jednej, jak i drugiej drużyny. Postawa zawodników napawa optymizmem i widać, że w klubach stale podnoszą swoje umiejętności. Już za miesiąc będziemy mieli możliwość popracować z grupą 20 zawodników w dłuższym wymiarze czasu w czasie zgrupowania w Busku-Zdroju, co wspólnie z trenerem Sewerynem Sosieniem bardzo nas cieszy.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook