• SUKCES W POLICACH

  Bardzo dobrze spisała się reprezentacja województwa świętokrzyskiego (rocznik 2009) podczas finałów mistrzostw Polski rozegranych w Policach. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 5/6 miejsce.

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWYCH

  W rozwinięciu Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • KALENDARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2022/23

  czytaj więcej » archiwum
 • HARMONOGRAM EGZAMINÓW SĘDZIOWSKICH

  czytaj więcej » archiwum
 • REGIONS' CUP

  Niestety, nie udało się reprezentacji województwa świętokrzykiego awansować do ogólnopolskich finałów turnieju Regions' Cup.

  czytaj więcej » archiwum
 

PIŁKARZ KOLEJKI. FILIP STĘPIEŃ

data: 2022-06-13

PIŁKARZ 32. KOLEJKI. FILIP STĘPIEŃ (ALIT OŻARÓW)

Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu 2021/22 trener Alitu Ożarów, Paweł Rybus komplementował młodego wychowanka  klubu. – Szybki, nienaganny technicznie,  zaawansowany taktycznie. Ma papiery na granie – charakteryzował trener Rybus. 20 letni zawodnik co prawda dopiero na zakończenie rozgrywek pokazał pełnię możliwości, ale uczynił to w konfrontacji z wyjątkowo silnym rywalem, co potwierdza  słowa szkoleniowca. W pojedynku ze Starem Starachowice, wahadłowy Ożarowa zagrał perfekcyjnie. Już w pierwszej połowie skonstruował kilka akcji zaczepnych, po których gospodarze mogli objąć prowadzenie. Jak mówi stare powiedzenie - co się odwlecze, to nie uciecze. Po zmianie stron Stępień dał koncert gry. Nie tylko zdobył dwa gole, po składnych akcjach, to w doliczonym czasie gry asystował przy zwycięskim golu gospodarzy.
Nagrodę dla „Piłkarza Kolejki” w postaci dwuosobowego voucher na baseny tropikalne w Kielcach ufundowała firma Binkowski Resort. Nagrodę można odebrać w biurze Związku  w Kielcach.

   

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook