• SUKCES W POLICACH

  Bardzo dobrze spisała się reprezentacja województwa świętokrzyskiego (rocznik 2009) podczas finałów mistrzostw Polski rozegranych w Policach. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 5/6 miejsce.

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWYCH

  W rozwinięciu Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych ŚZPN.

  czytaj więcej » archiwum
 • KALENDARZ RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2022/23

  czytaj więcej » archiwum
 • HARMONOGRAM EGZAMINÓW SĘDZIOWSKICH

  czytaj więcej » archiwum
 • REGIONS' CUP

  Niestety, nie udało się reprezentacji województwa świętokrzykiego awansować do ogólnopolskich finałów turnieju Regions' Cup.

  czytaj więcej » archiwum
 

UWAGA!!! BILETY DLA RODZICÓW!! MECZ POLSKA - BELGIA

data: 2022-05-20

Szanowni Państwo,
pragniemy zwrócić się do Państwa z informacją, a zarazem z prośbą dotyczącą biletów na mecz Polska-Belgia, które przewidujemy dla drużyn, które zagrają w Finale Ogólnopolskim XXII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.
Finał Ogólnopolski jest zaplanowany na dni 11-14.06.2022, zatem kończy się w dniu meczu naszej reprezentacji w ramach Ligi Narodów UEFA na stadionie PGE Narodowym. Polski Związek Piłki Nożnej przygotował pulę biletów na ten mecz, którą bezpłatnie otrzymają wszyscy uczestnicy Finału – zawodnicy oraz trenerzy drużyn (czyli maksymalnie 12 osób – 10 zawodników i 2 trenerów). Zasiądą oni w sektorze G23.
Ponadto przewidujemy jednak, że wraz z drużynami biało-czerwonym może chcieć kibicować również część rodziców naszych finalistów. W związku z tym zaplanowaliśmy możliwość kupna biletów przez rodziców w sąsiednim sektorze G24.

Procedura będzie następująca:
Możliwość zakupu biletów w sektorze G24 zostanie przypisana wyłącznie do Państwa kont.

 1. PZPN informuje 4 zwycięskie drużyny z danego województwa o możliwości zakupu 10 biletów dla rodziców na każdą drużynę.
 2. Wojewódzkie ZPN-y zbierają od drużyn ze swojego województwa zainteresowanie kupnem biletów oraz dane rodziców – max 10 osób na drużynę razy 4 drużyny = max 40 osób z danego województwa. Bardzo prosimy Państwa o przestrzeganie tego ograniczenia.
 3. Możliwość zakupu biletów w sektorze G24 dla WZPN-ów będzie dostępna do dnia 6 czerwca. WZPN prowadzą dystrybucję biletów wśród rodziców wg normalnej procedury.
 4. Od 7 czerwca 2022 pozostałe miejsca w sektorze G24 trafią do otwartej sprzedaży.

Bilety dla rodziców są biletami płatnymi, jest to II kategoria, gdzie cena każdego biletu wynosi 180 zł.
Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy z Państwem umożliwimy dzieciom i ich rodzicom wspólne kibicowanie reprezentacji Polski w meczu z Belgią.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook