• KURSOKONFERENCJA DLA TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ - ZMIANA W HARMONOGRAMIE

  Z przyczyn prywatnych Joao PEIXEIRO nie będzie mógł uczestniczyć w kursokonferencji. Ale mamy świetną informacją przybędzie do nas Tamara DESPOT!

  czytaj więcej » archiwum
 • „ŁĄCZY NAS TRENING”, CZYLI KOLEJNY KROK W PRZÓD!

  Wraz z rozpoczęciem funkcjonowania „Zielonej Gwiazdki” w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, rusza także kolejna duża inicjatywa dedykowana trenerom w naszym kraju

  czytaj więcej » archiwum
 • PIŁKARZE I NARCIARZE

  czytaj więcej » archiwum
 • PIŁKARZ KOLEJKI

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA!!! BILETY DLA RODZICÓW!! MECZ POLSKA - BELGIA

  czytaj więcej » archiwum
 

PATRYK KWIECIEŃ - PIŁKARZ 27. KOLEJKI

data: 2022-05-09

Patryk Kwiecień (Neptun Końskie) został „Piłkarzem 27. Kolejki” Hummel IV Ligi.

Kolejny, bardzo dobry mecz rozegrali piłkarze Neptuna Końskie. Ekipa Arkadiusza Bilskiego występując w roli gospodarzy pewni e, 4:0 pokonał AKS Busko Zdrój. Pierwszoplanową postacią miejscowych był Patryk Kwiecień. – Od kilku spotkań Patryk sygnalizował zwyżkę formy. Grając jako typowa „dziesiątka” umiejętnie kierował poczynaniami kolegów. W spotkaniu z Buskiem był nie tylko rozgrywającym, ale wcielił się także w rolę egzekutora – podkreśla Bartłomiej Gad, prezes Neptuna. Przy pierwszym golu futbolista Końskich znakomicie wyszedł do prostopadłego zagrania. W drugim przypadku perfekcyjnie sfinalizował szybki kontratak.  

Tradycyjnie, laureata  zapraszamy po odbiór nagrody jaką jest dwuosobowy voucher wstępu na Baseny Tropikalne. Fundatorem jest Binkowski Resort.
Fot.: Neptun Końskie

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook