• KURSOKONFERENCJA DLA TRENERÓW PIŁKI NOŻNEJ - ZMIANA W HARMONOGRAMIE

  Z przyczyn prywatnych Joao PEIXEIRO nie będzie mógł uczestniczyć w kursokonferencji. Ale mamy świetną informacją przybędzie do nas Tamara DESPOT!

  czytaj więcej » archiwum
 • „ŁĄCZY NAS TRENING”, CZYLI KOLEJNY KROK W PRZÓD!

  Wraz z rozpoczęciem funkcjonowania „Zielonej Gwiazdki” w ramach Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, rusza także kolejna duża inicjatywa dedykowana trenerom w naszym kraju

  czytaj więcej » archiwum
 • PIŁKARZE I NARCIARZE

  czytaj więcej » archiwum
 • PIŁKARZ KOLEJKI

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA!!! BILETY DLA RODZICÓW!! MECZ POLSKA - BELGIA

  czytaj więcej » archiwum
 

BARTOSZ SZYDŁOWSKI PIŁKARZEM 26. KOLEJKI HUMMEL IV LIGI

data: 2022-05-02

Tym razem walkę o zaszczytne miano „Piłkarza Kolejki” stoczyło dwóch piłkarzy – Paweł Markowicz (Pogoń Staszów) oraz Bartosz Szydłowski (Star Starachowice). Pierwszy był głównym budowniczym sukcesu Pogoni w konfrontacji z GKS Rudki. Zdobył dwa gole, inicjował wiele akcji, po których na przedpolu bramkowym Rudek dochodziło do gorących spięć. O „porażce” Markowicza z Szydłowskim zadecydował ostatecznie niestrzelony rzut karny przez gracza Staszowa.  

– Bardzo się cieszę, dokonaliście słusznego wyboru – nie krył zadowolenia Tadeusz Krawiec, usłyszawszy nazwisko laureata. Szkoleniowiec Staru komplementował występ podopiecznego. – Bartek potwierdził, że jest w  świetnej dyspozycji. W konfrontacji z AKS doskonale się ustawiał, perfekcyjnie czytał grę, no i był wyjątkowo skuteczny pod przeciwną bramką. Nie zapominajmy, że na jego konto trzeba zapisać asystę przy golu na 2:0 – analizuje trener Krawiec.
Gratulując futboliście Staru przypominamy, że w biurze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej oczekuje na niego nagroda, którą jest ufundowana przez Binkowski Resort wejściówka (dla dwóch osób) na Baseny Tropikalne.

(dor, mac)
Fot.: Marcin Słowa/Pan Słoka Photography

 
« wstecz
 
Ładowanie...
Almanach SZPN 2021-2025
 
 
Facebook