PIŁKARZ KOLEJKI (X). PIOTR JEDLIKOWSKI

data: 2021-10-11

Jakub Jaśkiewicz (Wierna Małogoszcz) trzykrotnie trafił do bramki Lubrzanki Kajetanów. Grę Jakuba Chrzanowskiego (Star Starachowice), w konfrontacji z Pogonią Staszów, Emil Krzemiński, klubowy działacz nazwał "profesorską". My postanowiliśmy, że tym razem prestiżowe wyróżnienie trafi do zawodnika, który gola nie zdobył.
Paweł Jaworek, trener GKS-u Rudki, oceniając mecz na szczycie Hummel IV Ligi z Koroną II Kielce chwalił wszystkich swoich podopiecznych. - Zagraliśmy mądrze, spokojnie, bez niepotrzebnych emocji. Cała ekipa zasłużyła na wyróżnienie - podkreśla opiekun lidera z Rudek. Dopytywany o szczegóły, Jaworek dodaje: - Moim zdaniem, zawodnikiem numer jeden pojedynku był Piotr Jedlikowski. W tym momencie szkoleniowiec rozpoczął prawdziwą litanię słowną: - W defensywie był trudną do przejścia zaporą. Doskonale czytał ofensywne intencje piłkarzy Korony. Blokował dośrodkowania, zatrzymał kilka groźnych akcji kielczan. Jeszcz lepiej spisywał się w akcjach "zaczepnych". Z jego strony rywalom groziło duż niebezpieczeństwo. Gola co prawda nie zdobył, ale asystował przy jednej z bramek. Konfrontacja z Koroną była potwierdzeniem wysokiej dyspozycji, w jakiej od kilku tygodni jest Piotrek - podsumował trener Jaworek.
Analizując ocenę opiekuna Rudek, doszliśmy do przekonania, iż najbardziej na miano "Piłkarza Kolejki" zasługuje właśnie Piotr Jedlikowski. Gratulujemy. 
Fot.: Rafał Roman

  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook