• POLSKA - SAN MARINO

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej informuje, że ...

  czytaj więcej » archiwum
 • IV RUNDA PUCHARU POLSKI

  Wydział Gier ŚZPN w Kielcach informuje...

  czytaj więcej » archiwum
 • KSZO Z PUCHAREM POLSKI KOBIET

  Futbolistki KSZO Ostrowiec wywalczyły Puchar Polski na szczeblu regionu. W finale ekipa ostrowiecka pokonala 2:0 Hetmanki Włoszczowa. 

  czytaj więcej » archiwum
 • Z PODWÓRKA NA STADION. PUCHAR TYMBARKU. ZAPISY

  Ruszyły zapisy do XXII edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku"... 

  czytaj więcej » archiwum
 • PIŁKARZ KOLEJKI (VII)

  W VII serii spotkań Hummel IV Liga Piłkarzem Kolejki został Szymon Kot (GKS ZioMax Nowiny).

  czytaj więcej » archiwum
 

UWAGA KLUBY

data: 2021-09-13

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach informuje, że na mocy umowy zawartej przez Związek z RS ACTIVE Sławomir Szmal, Radosław Wasiak – oficjalnym dystrybutorem marki Hummel, przez trzy najbliższe sezony rozgrywkowe marka Hummel będzie Partnerem Technicznym ŚZPN. W sezonie 2021/2022 marka Hummel będzie także sponsorem tytularnym IV Ligi Świętokrzyskiej Seniorów.

 

Jednym z elementów wskazanej umowy jest możliwość zakupu przez ŚZPN i wszystkie Kluby w nim zrzeszone sprzętu sportowego marki Hummel, ze stałym rabatem w wysokości 45 % od cen katalogowych produktów marki Hummel.

 

W przypadku osiągnięcia określonego poziomu zakupu sprzętu sportowego przez ŚZPN i Kluby, ŚZPN uzyska dodatkowe świadczenia od Partnera Technicznego, które będą przedmiotem dalszej redystrybucji na rzecz Związku i Klubów, dokonywanej każdorazowo przez Zarząd ŚZPN po zakończeniu każdego sezonu rozgrywkowego, ze szczególnym uwzględnieniem tych Klubów, które dokonają zakupów w ramach wskazanej umowy i przyczynią się do zwiększenia dodatkowych świadczeń uzyskiwanych od Partnera Technicznego.

 

Zachęcamy Kluby do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty. W przypadku Państwa zainteresowania zakupem produktów marki Hummel, prosimy o kontakt z Panem Karolem  Stępień, tel. 574 747 124, email: kstepien@szpnkielce.pl oraz Robertem Bujak, tel. 505 055 206, e-mail: robert.bujak@rsactive.pl.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd ŚZPN

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook