• POLSKA - SAN MARINO

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej informuje, że ...

  czytaj więcej » archiwum
 • IV RUNDA PUCHARU POLSKI

  Wydział Gier ŚZPN w Kielcach informuje...

  czytaj więcej » archiwum
 • KSZO Z PUCHAREM POLSKI KOBIET

  Futbolistki KSZO Ostrowiec wywalczyły Puchar Polski na szczeblu regionu. W finale ekipa ostrowiecka pokonala 2:0 Hetmanki Włoszczowa. 

  czytaj więcej » archiwum
 • Z PODWÓRKA NA STADION. PUCHAR TYMBARKU. ZAPISY

  Ruszyły zapisy do XXII edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku"... 

  czytaj więcej » archiwum
 • PIŁKARZ KOLEJKI (VII)

  W VII serii spotkań Hummel IV Liga Piłkarzem Kolejki został Szymon Kot (GKS ZioMax Nowiny).

  czytaj więcej » archiwum
 

UCHWAŁA ZARZĄDU PZPN

data: 2021-09-03

Uchwała nr II/14 z dnia 2 września 2021  roku

Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie likwidacji ewidencji  tabel i wyników  ligowych w  prowadzonych przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej rozgrywkach  dziecięcych  kategorii od G2 (skrzat) do E1 (orlik)

 

 

Na podstawie art. 36 § 1 pkt 8) Statutu PZPN postanawia się, co następuje


1. Począwszy od sezonu rozgrywkowego 2021/2022 dokonuje się likwidacji ewidencji tabel  i wyników ligowych  w rozgrywkach dziecięcych w kategoriach od G2 (skrzat) do E1 (orlik) prowadzonych przez Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej. Mając powyższe na uwadze ustala się, iż:

2. Tabele i wyniki ligowe w ww. kategoriach rozgrywek nie będą publikowane na stronach internetowych Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej;|

3. W protokołach meczowych i sprawozdaniach sędziowskich z rozgrywek w ww. kategoriach nie będą wpisywane wyniki spotkań ligowych;

4. Zaleca się nie publikowanie przez kluby biorące udział w rozgrywkach dziecięcych wyników spotkań rozegranych w kategoriach od G2 (skrzat) do E1 (orlik) na klubowych stronach internetowych i w mediach społecznościowych.

5. Niniejsza Uchwała wchodzi  w życie z dniem podjęcia z mocą obowiązującą od sezonu 2021/2022. W sezonie 2021/2022 wprowadza się okres przejściowy umożliwiający Wojewódzkiemu Związkowi Piłki Nożnej  prowadzenie tabel ligowych w rozgrywkach E1( orlik) w celu ustalenia kolejności drużyn na koniec sezonu  rozgrywkowego umożliwiającej stworzenie rozstawienia drużyn w rozgrywkach młodzików (D2) w kolejnym sezonie rozgrywkowym – 2022/2023.

 

Prezes PZPN Cezary Kulesza

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook