• CZYNNY PODOKRĘG

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej informuje...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT NR 7 - COVID-19

  Uwaga kluby piłkarskie...

  czytaj więcej » archiwum
 • SREBRNA KKP KORONA 2009!!! WIELKI SUKCES W WARSZAWIE!!!

  Wielkim sukcesem młodych piłkarzy KKP Korona Kielce, rocznik 2009 zakończył się udział w finałowym turnieju, którego stawką był puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. Podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Mikołaja Pełki zajęli w Warszawie drugie miejsce!!! 

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY 4 LIGI SENIORÓW!

  czytaj więcej » archiwum
 • ZIELONE WYZWANIA

  Nowa inicjatywa PZPN w sąsiedztwie odwołanej XXI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”...

  czytaj więcej » archiwum
 

PUCHAR PREZESA ŚZPN. ROCZNIK 2010

data: 2021-02-01

Dziesięć zespołów stanęło do rywalizacji w turnieju, którego głównym trofeum był puchar ufundowany przez Mirosława Malinowskiego, prezesa ŚZPN. Impreza, przygotowana została z zachowaniem wszelkich form bezpieczeństwa. Drużyny ulokowane zostały w osobnych szatniach, które wyposażono w płyny do dezynfekcji rąk i ręczniki papierowe. Trybuny w obu halach zostały zdezynfekowane i podzielone na sektory, odgrodzone od siebie o dwa metry. W trakcie podsumowania medale wręczali nie zaproszeni goście, a trenerzy poszczególnych zespołów.

W finałowym starciu KKP KORONA I Kielce pokonała drużynę KADET Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 i to oni bdą rezprezentowac ŚZPN na finałach organizowanych przez PZPN.

Każdy zawodnik i trenerzy otrzymali od organizatorów upominki, sprzęt sportowy, wodę mineralną i ciepły posiłek.
Nagrody wręczali: Mirosław Malinowski - prezes zarządu ŚZPN, Marcin Gawron - wiceprezs zarządu ŚZPN oraz członkowie zarządu - Łukasz Królik i Mriusz Słabiak.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook