• CZYNNY PODOKRĘG

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej informuje...

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT NR 7 - COVID-19

  Uwaga kluby piłkarskie...

  czytaj więcej » archiwum
 • SREBRNA KKP KORONA 2009!!! WIELKI SUKCES W WARSZAWIE!!!

  Wielkim sukcesem młodych piłkarzy KKP Korona Kielce, rocznik 2009 zakończył się udział w finałowym turnieju, którego stawką był puchar Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka. Podopieczni Macieja Kwiatkowskiego i Mikołaja Pełki zajęli w Warszawie drugie miejsce!!! 

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA KLUBY 4 LIGI SENIORÓW!

  czytaj więcej » archiwum
 • ZIELONE WYZWANIA

  Nowa inicjatywa PZPN w sąsiedztwie odwołanej XXI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”...

  czytaj więcej » archiwum
 

Zimowy okres transferowy ESA, 1 Liga, 2 Liga - 25.01 - 24.02

data: 2021-01-20

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z zaplanowanym w bieżącym sezonie, wcześniejszym rozpoczęciem rozgrywek mistrzowskich i pucharowych w rundzie wiosennej, zimowy okres transferowy dla rozgrywek szczebla centralnego seniorów tj. Ekstraklasy, Fortuna 1. ligi i 2. Ligi w sezonie 2020/2021 rozpocznie się 25 stycznia, a zakończy 24 lutego 2021 r. – będzie trwać 31 dni tj. maksymalną długość przewidzianą przepisami FIFA dla zimowego okresu transferowego.

Zwracamy uwagę, że w przypadku zamiaru pozyskania zawodnika z klubu zagranicznego, na podstawie umowy transferowej, odpowiedni wniosek winien być wprowadzony do systemu FIFA TMS nie później niż 24 lutego 2021 r.

 

Jednocześnie wyjaśniamy, że powyższe nie dotyczy sytuacji w których możliwe jest pozyskanie zawodnika poza okresem transferowym, wskazanych w § 27 Uchwały nr VIII/124 z dnia 14 lipca 2015 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie statusu zawodników oraz zasad zmian przynależności klubowej z zastrzeżeniem, że:

 • ·         w przypadku o którym mowa w ust. 4 wskazanego paragrafu, zawodnik może być potwierdzony do klubu nie później niż 24 lutego 2021 r.;
 • ·         w przypadku o którym mowa w ust. 5 wskazanego paragrafu, możliwość potwierdzenia zawodnika do klubu do dnia 31 marca 2021 r. będzie uzależniona od posiadania przez niego statusu zawodnika wolnego do dnia 24 lutego 2021 r.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook