WESOŁYCH ŚWIĄT

data: 2020-12-24

Kielce, 24.12.2020 roku

 

Moi Drodzy, Przyjaciele Futbolu,

 

kończymy rok 2020, rok szczególny i trudny, w którym żyliśmy z wieloma obawami dotyczącymi naszej bieżącej i dalszej przyszłości osobistej, a także zawodowej.

 

Ale ten rok, dla części z Was będący rokiem, który nie powinien się zdarzyć w naszym życiu prywatnym, rodzinnym za chwilę się faktycznie skończy i wierzę głęboko, że wszelkie trudności, które przyniósł - nie przesłonią nam wszystkim radości nadchodzących Świąt.

Czekamy na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, jako czas Nadziei, Pokoju i Wzajemnej Miłości, Troski o siebie i najbliższych. Czas, w którym, czy tego chcemy czy nie - myślimy, a wręcz marzymy o chwili spotkania, refleksji, rozmowy z najbliższymi przy Wigilijnym stole, wspólnej kolędzie, opłatku, wzajemnych życzeniach i wzajemnej życzliwości, na co wszystko tak brakuje nam czasu nacodzień.

W imieniu Zarządu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej życzę Wam dokładnie takich Świąt Bożego Narodzenia. Niech żaden Covid ich nie zakłóci, nie zniszczy, a w nadziei na lepszy, ten kolejny 2021 Rok życzę wszystkim dobrego odpoczynku w gronie najbliższych i Szczęśliwego Nowego Roku 2021.

 

 

W imieniu Zarządu Związku

    Malinowski  Mirek

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook