PECHOWO Z ŁODZIĄ

data: 2020-09-16

W Nowinach, meczami z Łodzią, dwie nasze, świętokrzyskie reprezentacje (2008 i 2007) rozpoczęły tegoroczne zmagania w ramach Pucharu Deyny i Górskiego. - Gralimy bardzo pechowo. Traciliśmy gole w ostatnich sekundach poszczególnych pojedynków. Tak na dobrą sprawę, oba inauguracyjne spotkania powinniśmy wygrać - analizuje Michał Gębura, koordynator ds. kadr wojewódzkich ŚZPN.
W pierwszym spotkaniu, podopieczni Piotra Dejworka prowadzili do przerwy 2:0. Niestety, druga połowa była już mniej udana. Straciliśmy trzy gole (ostatniego w doliczonym czasie gry) i przegraliśmy 2:3.
Pechowo skończył się także drugi mecz. Prowadziliśmy 1:0, 2:1, 4:3, by w ostatniej akcji (doliczony czas) stracić czwartego gola.
1 października, także w Nowinach zagramy z Mazowieckim ZPN.