• KOMUNKAT KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWYCH ŚZPN

    Komisja ds Licencji Klubowych ŚZPN informuje ...

    czytaj więcej » archiwum
  • ODWOŁANY TYMBARK

    Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej odwołał rozgrywki XX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" ...

    czytaj więcej » archiwum
  • KLUB 2020

    W hali sportowej przy ul. Jagiellońskiej w Kielcach podsumowano uroczyście tegoroczną edycję programu Ministerstwa Sportu - "Klub 2020". 

    czytaj więcej » archiwum
  • KOMUNIKAT KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWYCH ŚZPN

    W rozwinięciu Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych ŚZPN.

    czytaj więcej » archiwum
  • WIRTUALNA LIGA ŚZPN!!! ZAPRASZAMY PO NAGRODY

    W związku z epidemią koronowirusa ...

    czytaj więcej » archiwum
 

KOMUNKAT KOMISJI DS. LICENCJI KLUBOWYCH ŚZPN

data: 2020-06-27

Komunikat  Komisji  ds. Licencji Klubowych  Świętokrzyskiego ZPN

Komisja ds. Licencji Klubowych Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej obradująca w dniu 26 czerwca br.  postanowiła:

  1. Przyznać Licencje na sezony 2020/2021 i 2021/2022 następującym klubom IV Ligi:
    1. Olimpia-Pogoń Staszów        
    2. Łysica Bodzentyn                 
    3. Spartakus Daleszyce             
    4. Hetman Włoszczowa             
    5. Moravia Morawica                
    6. O.K.S. Opatów          

 

  1. Przyznać Licencje na sezony 2020/2021 i 2021/2022 następującym klubom klasyOkręgowej:
    1. Piaskowianka Piaski
    2. Bucovia Bukowa
    3. Zryw Zbigniewice

 

  1. Przyznać Licencje na sezony 2020/2021 i 2021/2022 klubom Klasy A:
    1. Samson Samsonów
    2. Lechia Strawczyn
    3. Tęcza Gowarczów
    4. MSS Masłów
    5. Granat Borki
    6. Łopuszański KS
    7. Polonia Białogon – z orzeczonym nadzorem finansowym
    8. Astra Piekoszów – z orzeczonym nadzorem infrastrukturalnym
    9. Nida Oksa
    10. L.K.S Bolmin
    11. L.K.S. Gród Wiślica
    12. Wisła Nowy Korczyn
    13. L.Z.S. Samborzec
    14. Arka Pawłów
    15. Nidzianka Bieliny
    16. Piast Osiek
    17. G.K.S. Smyków
    18. G.K.S. Imielno
    19. Skała Tumlin
    20. Koprzywianka Koprzywnica

 

  1. Przyznać Licencje na sezony 2020/2021 i 2021/2022 Klubom Klasy B:

1 .A.Z.S. Politechnika Świętokrzyska Kielce

2. G.K.S. Futsal Nowiny

3. L.Z.S. Czarnocin

4. Partyzant Wodzisław

5. G.K.S. Kluczewsko

6. Vitalpol Solec Zdrój

7. Wodnik Styków

8. G.K.S. Iwaniska

9. G.K.S. Świniary

 

  1. Przyznać Licencje Kobiecym Klubom:
    1. K.S.P. Kielce
    2. Hetmanki Włoszczowa
    3. Eska Skarżysko Kam.

 

  1. Z przyczyn formalnych odroczyć do dnia 30 czerwca  wydanie decyzji wobec klubów;
    1. Unia Małogoszcz        - Klasa A
    2. Ester Wojciechowice  - Klasa B

Ostateczne  decyzje wobec tych klubów Komisje  podejmie w dniu 01 lipca br.

  1. Zobowiązać w terminie do dnia 3 lipca do uzupełnienia brakujących dokumentów kluby:
    1. G.K.S. Rudki              - IV Liga
    2. Orlęta Kielce              - Klasa O
    3. Huragan Wilczyce      - Klasa A
    4. Strzelec Chroberz       - Klasa B
    5. Sparta Daleszyce        - I Liga Kobiet

Ostateczne decyzje ws przyznania licencji tym klubom Komisja podejmie w dniu 4 lipca br.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook