• KRÓLEWSKI TURNIEJ W SANDOMIERZU

    AP SKS Star Starachowice zwyciężyła w Sandomierzu ...

    czytaj więcej » archiwum
  • KURS UEFA A

    Więcej informacji w rozwinięciu...

    czytaj więcej » archiwum
  • KURSOKONFERENCJA W CHĘCINACH

    Blisko 400 trenerów z sześciu województw wzięło udział w zorganizowanej przez Wydział Szkolenia ŚZPN kursokonferencji.

    czytaj więcej » archiwum
  • MAROL PRZED BAĆKOWICAMI

    Marol Jacentów wygrał halowy turniej zorganizowany w ramach akcji "Ferie w Podokręgu".

    czytaj więcej » archiwum
  • MAMO. HARMONOGRAM LUTY 2020

    W rozwinięciu prezentujemy harmonogram zajęć Mobilnej Akademii Młodych Orłów w lutym 2020 r. 

    czytaj więcej » archiwum
 

GRALI SĘDZIOWIE. KIELCE PRZED SKARŻYSKIEM

data: 2020-01-22

Na starcie stanęło sześć drużyn reprezentujących poszczególne sekcje terenowe. Rywalizowano systemem każdy z każdym. 

Wyniki:
Sandomierz – Ostrowiec Świętokrzyski 0:3, Starachowice – Kielce II 2:0, Kielce I – Sandomierz 4:1, Skarżysko – Starachowice 0:0, Kielce I – Ostrowiec Św. 0:0, Skarżysko – Kielce II 2:1, Starachowice – Ostrowiec Św. 1:0, Kielce I – Skarżysko 2:0, Kielce II – Sandomierz 0:2, Starachowice – Kielce I 0:2, Ostrowiec Św. – Skarżysko 2:4, Sandomierz – Starachowice 1:4, Ostrowiec Św. – Kielce II 3:1, Sandomierz – Skarżysko 2:5, Kielce II – Kielce I 2:1.

Klasyfikacja końcowa
1. Kielce I
2. Skarżysko-Kamienna
3. Starachowice
4. Ostrowiec Świętokrzyski
5. Sandomierz
6. Kielce II

Triumfatorzy grali w składzie: 

Piotr Pytlos, Robak Filip, Kawiński Dawid, Długosz Bartek, Gawęcki Damian, Wiśniewski Krzysztof, Ubożak Szymon, Olejarczyk Grzegorz, Cieślak Michał.

Skarżysko Kamienna: Sławomir Skalski, Robert Frączkiewicz, Cezary Nowak, Przemysław Dulęba, Jakub Chrzanowski, Albert Bińkowski, Karol Purtak, Eryk Kiliszek, Bartosz Piętak, Paweł Kocia, Katarzyna Chrzanowska (trener), Łukasz Stanek (kierownik drużyny), Rafał Sokołowski. 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy strzelec – Cezary Nowak (Sekcja Terenowa Skarżysko) - 6 bramek

Najlepszy bramkarz – Marcin Sprzęczka (ST Ostrowiec)

Najlepszy zawodnik – Piotr Pytlos (ST Kielce)

 

Piotr Pytlos – najlepszy zawodnik turnieju

Robak Filip

Kawiński Dawid

Długosz Bartek

Gawęcki Damian

Wiśniewski Krzysztof

Ubożak Szymon

Olejarczyk Grzegorz

Cieślak Michał

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook