• COVID-19 - Wytyczne w zakresie organizacji meczów z udziałem publiczności - aktualizacja 24.09.2020 r.

  czytaj więcej » archiwum
 • VII Edycja Centralnego Kursu Spikerskiego PZPN

  Więcej informacji w rozwinięciu...

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA CZŁONKOWIE KLUBU SENIORA ŚZPN

  czytaj więcej » archiwum
 • TURNIEJ JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! ZAGRAJ I JEDŹ DO PORTUGALII!

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej oraz Comt Coaching Club zapraszają do udziału w turnieju piłkarskim. Nagrodą główną jest wyjazd do Portugalii. Więcej szczegółów w rozwinięciu i na stronie www.szpnkielce.pl w zakładce Regulaminy.

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT NR 2 - COVID 19

  czytaj więcej » archiwum
 

KKP KORONA Z PUCHAREM PREZESA ŚZPN (2009)

data: 2020-01-20

Do turnieju finałowego awans wywalczyło 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy. W grupie A rywalizowały: KS DAP II Kielce, KS DAP III Kielce, KKS ASPN Juventa III Starachowice, KKP Korona I Kielce oraz MKS Czarni Połaniec. W grupie B o awans walczyły: KKP Korona II Kielce, KS DAP IV Kielce, MZKS Alit Ożarów, KS DAP I Kielce i Spartakus Daleszyce. Do półfinałów awansowały po dwie drużyny z każdej grupy. Rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym. O tym jak zacięta była walka o awans do kolejnej fazy turnieju niech świadczy fakt, że dopiero w ostatnuch meczach grupowych wyłonieni zostali półfinaliści. W pierwszym półfinale KKP Korona I Kielce pokonała KS DAP I Kielce 3:0. Natomiast w drugim KKS ASPN Juventa Starachowice minimalnie zwyciężyła z drużyną KKP Korona II Kielce 2:1. W meczu finałowym KKP Korona I Kielce pokonała drużynę ze Starachowic 2:0.  

Mecz o 9-10 miejsce:

KS DAP III Kielce - KS DAP IV Kielce 1:1, karne 3:1

Mecz o 7-8 miejsce:

KS DAP II Kielce - MZKS Alit Ożarów 3:0

Mecz o 5-6 miejsce:

MKS Czarni Połaniec - Spartakus Daleszyce 0:2

Mecz o 3 miejsce:

KS DAP I Kielce - KKP Korona II Kielce 8:0

FINAŁ: 

KKP KORONA I KIELCE - KKS ASPN JUVENTA III Starachowice 2:0

Królem strzelców turnieju finałowego został zawodnik KKS ASPN III Juventa Starachowice Bartosz Moskwa, który strzelił 10 bramek. Statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Fabian Mazur z zwycięskiej drużyny KKP Korona I Kielce. Najlepszym bramkarzem został uznany Gabriel Świątek z drużyny brązowych medalistów KS DAP I Kielce.

Dodatkowo wyróżnionymi zawodnikami zostali: Kowalczyk Bartosz (KKP KORONA II Kielce), Błaszczyk Wiktor (JUVENTA III Starachowice), Majdański Szymon (DAP IV Kielce), Przekota Miłosz (CZARNI Połaniec), Panek Franciszek (DAP II Kielce), Kwiecień Jakub (ALIT Ożarów), Pająk Kuba (DAP III Kielce), Karbownik Daniel (DAP I Kielce), Kaleta Adrian (SPARTAKUS Daleszyce).

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook