• GRALI SĘDZIOWIE. KIELCE PRZED SKARŻYSKIEM

  Drużyna Kielce I zwyciężyła w turnieju piłkarskim, w którym rywalizowali świętokrzyscy sędziowie piłkarscy...

  czytaj więcej » archiwum
 • ŚWIĘTOKRZYSKIE AMO W SZALOWEJ

  Świętokrzyskie Akademie Młodych Orłów uczestniczyły w turnieju w Szalowej. 

  czytaj więcej » archiwum
 • TERMINY ROZGRYWEK SENIORÓW - WIOSNA 2020

  czytaj więcej » archiwum
 • KKP KORONA Z PUCHAREM PREZESA ŚZPN (2009)

  Zawodnicy KKP Korona I Kielce triumfowali w turnieju finałowym o Puchar Prezesa ŚZPN w roczniku 2009. W meczu finałowym pokonali Juventę Starachowice 2:0. Zwycięska drużyna będzie reprezentować województwo świętokrzyskie na ogólnopolskim finale turnieju o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

  czytaj więcej » archiwum
 • KKP KORONA I (2008) WYGRAŁA PUCHAR PREZESA ŚZPN

  Piłkarze KKP Korona I Kielce wygrali turniej o Puchar Prezesa ŚZPN, pokonując w finale 3:0 Juventę Starachowice. W nagrodę młodzi kielczanie pojadą na turniej do Warszawy, gdzie stawką będzie puchar prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka.

  czytaj więcej » archiwum
 

GRAMY Z WOŚP

data: 2020-01-09

Tradycyjnie, jak w latach poprzednich, Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej 'gra" wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy ... Tym razem, uczestnicy poszczególnych aukcji będą mogli wygrać, ufundowane przez nas piłki z podpisami: prezesów Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniewa Bońka i Michała Listkiewicza, byłych reprezentantów Polski - Zdzisława Kapkę, Leszka Ćmikiewicza oraz futbolistów ekstraklasowej Korony Kielce. Szlagierowym upominkiem będzie zapewne reprezentacyjna koszulka z autografem Arkadiusza Milika. Nagrody ŚZPN licytowane będą m.in. w Daleszycach, Dwikozach, Stąporkowie i Kielcach. Na aukcję do Wodzisławia pojechał kalendarz na rok 2020 podpisany przez szczypiornistów PGE VIVE Kielce.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook