• GRALI SĘDZIOWIE. KIELCE PRZED SKARŻYSKIEM

Drużyna Kielce I zwyciężyła w turnieju piłkarskim, w którym rywalizowali świętokrzyscy sędziowie piłkarscy...

• ŚWIĘTOKRZYSKIE AMO W SZALOWEJ

Świętokrzyskie Akademie Młodych Orłów uczestniczyły w turnieju w Szalowej.

• TERMINY ROZGRYWEK SENIORÓW - WIOSNA 2020

• KKP KORONA Z PUCHAREM PREZESA ŚZPN (2009)

Zawodnicy KKP Korona I Kielce triumfowali w turnieju finałowym o Puchar Prezesa ŚZPN w roczniku 2009. W meczu finałowym pokonali Juventę Starachowice 2:0. Zwycięska drużyna będzie reprezentować województwo świętokrzyskie na ogólnopolskim finale turnieju o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

• KKP KORONA I (2008) WYGRAŁA PUCHAR PREZESA ŚZPN

Piłkarze KKP Korona I Kielce wygrali turniej o Puchar Prezesa ŚZPN, pokonując w finale 3:0 Juventę Starachowice. W nagrodę młodzi kielczanie pojadą na turniej do Warszawy, gdzie stawką będzie puchar prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka.

PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA

data: 2019-12-30

W dniach 27 i 28 grudnia 2019 r. na hali sportowej Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie odbyła się XIV edcyja Turnieju Halowych Piątek o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Łagów. W rozgrywkach sportowych udział wzięło 12 drużyn. Miejsca zwycięskie prezentują się następująco:

I miejsce - Artysta Kombinator

II miejsce - Olafy

III miejsce - Segdorama Stopnica

Najlepszym strzelcem Turnieju został Ernest Rozmysłowski 15 bramek (Artysta Kombinator), najlepszym bramkarzem został Kamil Mira (Artysta Kombinator), zaś najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Kamil Bełczowski (Olafy).

Uroczystego wręczenia pucharów i statuetek dokonali Burmistrz Miasta i Gminy Łagów Pan Paweł Marwicki Pan Zdzisław Zwoliński Dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie oraz Pan Marek Brudek prezes ŁKS Łagów, którzy serdecznie pogratulowali wszystkim drużynom i ich zawodnikom osiągniętych wyników i życzyli dalszych sukcesów.

Organizatorem Turnieju był lokalny klub sportowy ŁkS Łagów oraz samorząd Miasta i Gminy Łagów.