• GRALI SĘDZIOWIE. KIELCE PRZED SKARŻYSKIEM

Drużyna Kielce I zwyciężyła w turnieju piłkarskim, w którym rywalizowali świętokrzyscy sędziowie piłkarscy...

• ŚWIĘTOKRZYSKIE AMO W SZALOWEJ

Świętokrzyskie Akademie Młodych Orłów uczestniczyły w turnieju w Szalowej.

• TERMINY ROZGRYWEK SENIORÓW - WIOSNA 2020

• KKP KORONA Z PUCHAREM PREZESA ŚZPN (2009)

Zawodnicy KKP Korona I Kielce triumfowali w turnieju finałowym o Puchar Prezesa ŚZPN w roczniku 2009. W meczu finałowym pokonali Juventę Starachowice 2:0. Zwycięska drużyna będzie reprezentować województwo świętokrzyskie na ogólnopolskim finale turnieju o Puchar Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka.

• KKP KORONA I (2008) WYGRAŁA PUCHAR PREZESA ŚZPN

Piłkarze KKP Korona I Kielce wygrali turniej o Puchar Prezesa ŚZPN, pokonując w finale 3:0 Juventę Starachowice. W nagrodę młodzi kielczanie pojadą na turniej do Warszawy, gdzie stawką będzie puchar prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka.