• COVID-19 - Wytyczne w zakresie organizacji meczów z udziałem publiczności - aktualizacja 24.09.2020 r.

  czytaj więcej » archiwum
 • VII Edycja Centralnego Kursu Spikerskiego PZPN

  Więcej informacji w rozwinięciu...

  czytaj więcej » archiwum
 • UWAGA CZŁONKOWIE KLUBU SENIORA ŚZPN

  czytaj więcej » archiwum
 • TURNIEJ JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO! ZAGRAJ I JEDŹ DO PORTUGALII!

  Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej oraz Comt Coaching Club zapraszają do udziału w turnieju piłkarskim. Nagrodą główną jest wyjazd do Portugalii. Więcej szczegółów w rozwinięciu i na stronie www.szpnkielce.pl w zakładce Regulaminy.

  czytaj więcej » archiwum
 • KOMUNIKAT NR 2 - COVID 19

  czytaj więcej » archiwum
 

ŚWIETNY TURNIEJ W NOWINACH

data: 2019-12-05

 

Znakomitą imprezę przygotowali pracownicy i dyrektor ZSP w Nowinach. W hali sportowej odbył się Mikołąjowy turniej piłki nożnej, w którym uczetniczyło kilka niecodziennych drużyn. Jako pierwsi wyszli na parkiet najmłodsi adepci Nowińskiej Ligi Futsalu, którzy zmierzyli swoje siły z drużyną gwiazd. W tej ostatniej ekipie grali m. in. ksiądz biskup, Marian Florczyk, były reprezentant Polski, Michał Gębura oraz Sebastian Nowaczkiewicz, wójt Nowin. Zabawy, śmiechu i emocji było ogrom. Ostatecznie młodzież zwyciężyła 3:2. Kolejne elementy turnieju przyniosły niemniej ciekawostek. Ponieważ nie wyniki a dobra zabawa były celem nadrzędnym, informujemy, że do zmagań przystępowały zespoły LO Nowiny, Przedszkolaki i reprezentacja Domu Pomocy Społecznej w Zgórsku. Jednym ze sponsorów turnieju był Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, który ufundował uczestnikom specjalne odblaski.

Znakomitą imprezę przygotowali pracownicy i dyrektor ZSP w Nowinach. W hali sportowej odbył się Mikołąjowy turniej piłki nożnej, w którym uczetniczyło kilka niecodziennych drużyn. Jako pierwsi wyszli na parkiet najmłodsi adepci Nowińskiej Ligi Futsalu, którzy zmierzyli swoje siły z drużyną gwiazd. W tej ostatniej ekipie grali m. in. ksiądz biskup, Marian Florczyk, były reprezentant Polski, Michał Gębura oraz Sebastian Nowaczkiewicz, wójt Nowin. Zabawy, śmiechu i emocji było ogrom. Ostatecznie młodzież zwyciężyła 3:2. Kolejne elementy turnieju przyniosły niemniej ciekawostek. Ponieważ nie wyniki a dobra zabawa były celem nadrzędnym, informujemy, że do zmagań przystępowły zespoły LO Nowiny, Przedszkolaki i reprezentacja Domu pomocy społecznej w Zgórsku. Znakomitą imprezę przygotowali pracownicy i dyrektor ZSP w Nowinach. W hali sportowej odbył się Mikołąjowy turniej piłki nożnej, w którym uczetniczyło kilka niecodziennych drużyn. Jako pierwsi wyszli na parkiet najmłodsi adepci Nowińskiej Ligi Futsalu, którzy zmierzyli swoje siły z drużyną gwiazd. W tej ostatniej ekipie grali m. in. ksiądz biskup, Marian Florczyk, były reprezentant Polski, Michał Gębura oraz Sebastian Nowaczkiewicz, wójt Nowin. Zabawy, śmiechu i emocji było ogrom. Ostatecznie młodzież zwyciężyła 3:2. Kolejne elementy turnieju przyniosły niemniej ciekawostek. Ponieważ nie wyniki a dobra zabawa były celem nadrzędnym, informujemy, że do zmagań przystępowły zespoły LO Nowiny, Przedszkolaki i reprezentacja Domu pomocy społecznej w Zgórsku.
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook