Z PODWÓRKA NA STADION. RUSZAMY!!!

data: 2019-10-11

Prosimy opiekunów, wychowawców i nauczycieli poszczególnych drużyn o kontakt koordynatorami powiatowymi.

         
L.P. Powiat Imię i nazwisko Nr telefonu Adres email
1. Buski Piotr Kowalczyk 503 186 383 mks.busko@op.pl
2. Jędrzejowski K. Smorąg/M. Rudkiewicz 507 614 994/500 267 520 boryso@gmail.com/rudyma@interia.pl
3. Kazimierski Paweł Radziszewski 600 970 950 pawelradz@gmail.com
4. Kielecki Jarosław Głuszek 609 259 178 gksgrodcminsk@gmail.com
5. Kielecki Grodzki Bartłomiej Strzębski 880 816 592 bartek.strzebski@interia.pl
6. Konecki Arkadiusz Jarząb 508 122 565 arekjb100@gmail.com
7. Opatowski Grzegorz Witek 601 434 356 gwitek1973@op.pl
8. Ostrowiecki Zbigniew Grombka 504 098 444 zbigrom@op.pl
9. Pińczowski Wojciech Tęcza 608 035 947 wojtektrener71@gmail.com
10. Sandomierski Piotr Chorab 512 030 110 chory89@o2.pl
11. Skarżyski Rafał Sokołowski 600257189 sok-kol@wp.pl
12. Starachowicki Dominik Zuba 600 353 944 dominikzuba@gmail.com
13. Staszowski Radosław Sekuła 515 929 704 rado1979@vp.pl
14. Włoszczowski Mariusz Ochenduszka 696 644 448 uks.hetmanki2014@onet.com.pl

W dniach 14.- 18. 10. organizujemy finały:
 



- wtorek, 15.10.2019 - Klimontów, orlik przy Zespole Szkół, ul. Zysmana, pocz. godz. 9.30. Chłopcy U-12, Gmina Klimontów.
- środa - 16.10.2019 - Staszów, boisko MOSiR, ul. Koszarowa, pocz. godz. 10.00. Wszystkie kategorie.
- środa - 16.10.2019 - Pińczów, orlik SP 2, ul. 7 Źródeł 7, pocz. 8.30. Wszystkie kategorie.
- środa - 16.10.2019 - Kazimierza Wielka - Orlik SP 2, pocz. godz. 9.00. Chłopcy U-12.
- czwartek - 17.10.2019 - Sandomierz, stadion Wisły, u. Koseły, pocz. godz. 9.00, Chłopcy U-12.

- piątek - 18.10.2019 - Włoszczowa, orlik ul. Wiśniowa 23, dziewczęta - wszystkie kategorie, chłopcy U-8. Godz. 9.30
- piątek, 18.10.2019 - Kielce Miasto, boisko oś. Świętokrzyskie, ul. Nowaka Jeziorańskiego 53, chłopcy - U-12. Godz. 10.00
- piątek - 18.10.2019 - Busko Zdrój, stadion MOSiR, ul. Kusocińskiego 2, pocz., godz. 9.00. Wszystkie kategorie.
- niedziela - 20.10.2019 - Kielce Miasto, ul. Nowaka Jeziorańskiego 53. Chłopcy U-8, pocz. godz. 12.00
- poniedziałek - 21.20.2019 - Ćmińsk, staion Grodu; ul. Podgrodzie, pocz. godz. 9.00. Chłopcy U-12;
- wtorek - 22.10.2019 - Kielce Powiat. Ćmińsk, stadion Grodu, ul. Podgrodzie, pocz. godz. 9.00. Dziewczęta: U-12; chłopcy U-10, U-8. Dziewczęta U-10 i U-8 automatycznie wchodzą do finału wojewódzkiego. 

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook