• Finał Pucharu Polski kobiet w Morawicy. Victoria i KSZO powalczą o trofeum

  czytaj więcej » archiwum
 • JUBILEUSZ KSZO

  Mecz KSZO Ostrowiec Św. - Lech Poznań (0:1) był głównym punktem obchodów 90- lecia ostrowieckiego klubu. Zanim piłkarze wyszli na murawę, czlonkowie zarządu ŚZPN wręczyli Maciejowi Kozickiemu pamiątkową paterę.

  czytaj więcej » archiwum
 • SYSTEM CERTYFIKACJI PZPN. ZMIANY INFORMATYCZNE

  czytaj więcej » archiwum
 • HIT!!! BRAZYLIA W KIELCACH!!!

  To będzie absolutny hit piłkarski. Do Kielc, na mecz z reprezentacją Polski zawita narodowy tean kobiet Brazyllii!!! Spotkanie, w ramach obchodów 100-lecia Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się 8.10.2019 na Suzuki Arenie. więcej szczegółów niebawem.

  czytaj więcej » archiwum
 • ZAPISY DO TYMBARKA

  Do 30 września br. można zgłaszać druyny do XX edycji turnieju "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku".

  czytaj więcej » archiwum
 

PORTUGALSKA SZKOŁA W NOWINACH

data: 2019-09-03

W Nowinach odbyły się warsztaty szkoleniowe dla trenerów z województwa świętokrzyskiego Prowadzili je trenerzy związani z Benfiką Lizbona - Carlos Miranda Fernandes - były trener akademii piłkarskiej Benfiki Lizbona, specjalizujący się w szkoleniu grup dziecięcych i młodzieżowych, z którymi odnosił sukcesy w rozgrywkach krajowych oraz turniejach zagranicznych,obecnie trener ten odpowiedzialny za rozwój i szkolenie najzdolniejszych zawodników z Polski w ramach projektu CAMP PORTUGAL oraz Bartosz Kubica - założyciel i prezes stowarzyszenia COMT Coaching Club, które zrzesza trenerów z Polski oraz zagranicy (między innymi Chorwacji, Portugalii, Anglii, Hiszpanii). Od kilku lat mieszkający w Portugalii i ściśle współpracujący z klubem Benfica Lizbona.
Uczestniczyli w nich szkoleniowcy z województwa świętokrzyskiego. - To było znakomite spotkanie. Mogliśmy dowiedzieć sę wiele ciekawych rozwiązań przy kształtowaniu młodych piłkarzy - podkreśla, Marcin Gawron, wiceprezes ŚZPN.
Dorota Kułaga

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook