PORTUGALSKIE SZKOLENIE TRENERÓW

data: 2019-08-22

Wydział Szkolenia Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej oraz Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ŚZPN, zapraszają trenerów na warsztaty szkoleniowe, które odbędą się 02.09.2019 r. od godz. 13.30 w Nowinach k. Kielc (aula Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach oraz boisko GKS Nowiny).

Gośćmi specjalnymi konferencji szkoleniowej będą trenerzy na co dzień mieszkający w Portugalii i związani z klubem sportowym SLB Benfika Lizbona:

Carlos Miranda Fernandes– były trener akademii piłkarskiej Benfiki Lizbona, specjalizujący się w szkoleniu grup dziecięcych i młodzieżowych, z którymi odnosił sukcesy w rozgrywkach krajowych oraz turniejach zagranicznych. Obecnie trener odpowiedzialny za rozwój i szkolenie najzdolniejszych zawodników z Polski w ramach projektu CAMP PORTUGAL.

Bartosz Kubica– założyciel i prezes stowarzyszenia COMT Coaching Club, które zrzesza trenerów z Polski oraz zagranicy (między innymi Chorwacji, Portugalii, Anglii, Hiszpanii). Od kilku lat mieszkający w Portugalii i ściśle współpracujący z klubem Benfika Lizbona.

Harmonogram warsztatów szkoleniowych:

13:30 – rejestracja uczestników

13:45 – wykład zaproszonych trenerów nt „Portugalski model szkolenia”.

15:30 – zajęcia praktyczne – treningi grup U-10, U-12.

17:30 – podsumowanie prowadzonych zajęć.

 

SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE, a wszyscy uczestnicy, którzy spełnią stosowne kryteria, otrzymają certyfikaty, które zostaną automatycznie załączone na indywidualnych kontach trenerów na portalu PZPN24.

Logowanie na warsztaty odbywać się będzie poprzez portal PZPN24. Liczba miejsc jest ograniczona, a weryfikacja zalogowanych uczestników zostanie przeprowadzona bezpośrednio przed oraz po zakończonym szkoleniu.

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook