• PORTUGALSKIE SZKOLENIE TRENERÓW

  Wydział Szkolenia i Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ŚZPN zapraszają ...

  czytaj więcej » archiwum
 • POMOC KLUBOM

  Przypominamy że zgodnie z Regulainem Pomocy Klubom, w dniu 31 sierpnia 2019, upływa termin składania wniosków o wsparcie finansowe.

  czytaj więcej » archiwum
 • OLDBOJE W KLIMONTOWIE

  czytaj więcej » archiwum
 • HISTORYCZNA WYGRANA SPARTY DALESZYCE

  Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet, drużyna Sparty Daleszyce wygrała 4:2 (1:0) z Wandą Kraków. Przed meczem działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Mirosław Malinowski i wiceprezes, Marcin Gawron oraz burmistrz Daleszyc, Dariusz Meresiński wręczyli zawodniczkom pamiątkowe puchary i piłki. 

  czytaj więcej » archiwum
 • WICEMISTRZYNIE POLSKI U BURMISTRZA

  Wicemistrzynie Polski w beach soccer, futbolistki Sparty Daleszyce zostały przyjęte przez burmistrza, Dariusza Meresińskiego. 

  czytaj więcej » archiwum
 

PREZES MALINOWSKI NADAL WE WŁADZACH UEFA

data: 2019-07-22

Komisja Hat Trick zajmuje się w głównej mierze dzieleniem środków finansowych na poszczególne projeky futbolowe w krajowych federacjach. W Polskim Związku Piłki Nożnej, za otrzymane wsparcie od Hat Trick'a organizowany jest mędzy innymi turniej "Z podwórka na stadion. Puchar Tymbarku" czy Akademie Młodych Orłów. Mirosław Malinowski, prezes ŚZPN, jako jedyny z dotychczasowych człónków, wybrany został, na czwartą kadencję - mając mocne poparcie między innymi przewodniczącego FIFA, Gianni Infantino.  

 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook