• PORTUGALSKIE SZKOLENIE TRENERÓW

    Wydział Szkolenia i Stowarzyszenie Trenerów Piłki Nożnej ŚZPN zapraszają ...

    czytaj więcej » archiwum
  • POMOC KLUBOM

    Przypominamy że zgodnie z Regulainem Pomocy Klubom, w dniu 31 sierpnia 2019, upływa termin składania wniosków o wsparcie finansowe.

    czytaj więcej » archiwum
  • OLDBOJE W KLIMONTOWIE

    czytaj więcej » archiwum
  • HISTORYCZNA WYGRANA SPARTY DALESZYCE

    Historyczne zwycięstwo stało się faktem. Na inaugurację rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet, drużyna Sparty Daleszyce wygrała 4:2 (1:0) z Wandą Kraków. Przed meczem działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - prezes Mirosław Malinowski i wiceprezes, Marcin Gawron oraz burmistrz Daleszyc, Dariusz Meresiński wręczyli zawodniczkom pamiątkowe puchary i piłki. 

    czytaj więcej » archiwum
  • WICEMISTRZYNIE POLSKI U BURMISTRZA

    Wicemistrzynie Polski w beach soccer, futbolistki Sparty Daleszyce zostały przyjęte przez burmistrza, Dariusza Meresińskiego. 

    czytaj więcej » archiwum
 

WERYFIKACJA BOISK CZ.III

data: 2019-07-15


PONIEDZIAŁEK, 15.07.2019
TRASA NR 12

  1. LZS Samborzec                           godz. 15.30
  2. Arka Koprzywnica                       godz. 16.15
  3. Koprzywianka Koprzywnica       godz. 16.45
  4. Agricola Łoniów                         godz. 17.30
  5. GKS Świniary                             godz. 18.15
  6. Piast Osiek                                   godz. 19.00
  7. Zorza Czajków                            godz. 19.45

WTOREK, 16.07.2019 r.
TRASA NR 13

  1. Czarni Połaniec                         godz. 16.00
  2. Baszta Rytwiany                       godz. 17.00
  3. Pogoń Staszów                          godz. 18.00
  4. GTS Raków                               godz. 19.00

ŚRODA, 17.07 2019 r.
TRASA NR 14

  1. UKS Baćkowice                       godz. 16.30
  2. GKS Iwaniska                          godz. 17.30
  3. Klimontowianka Klimont.        godz. 18.30
  4. Zryw Zbigniewice                    godz. 19.15
  5. Olimpia Kleczanów                  godz. 20.15

CZWARTEK, 18.07 2019 r.
TRASA NR 15

  1. Wisła Sandomierz                    godz. 15.45  2 kluby
  2. Wisła Junior Sandomierz
  3. Sparta Dwikozy                        godz. 17.00
  4. Huragan Wilczyce                    godz. 18.00
  5. GKS Obrazów                          godz. 19.00
 
« wstecz
 
Ładowanie...
 
 
Facebook